Jump to content

noktowizor u ludzi za free...

.::KALU::.
 Share

Recommended Posts

Więc sprawa prosta na początku mapy gdy jest rozgrzewka mamy noktowizor który świeci na biało jakby ktoś nie wiedział co to jest i myślał ,że to jakaś magiczna aura bo były takie przypadki...

W czym problem? Noktowizor powinno móc się kupić tylko w sklepie za AP, jednak gdy zostaniemy zarażeni przez zm to noktowizor pojawia się sam u człowieka gdy :

1.runda się skończy a my go nie wyłączymy jako zm
2.weźmiemy antidotum

Nieraz fakt, faktem da się go wyłączyć jako HUMAN pod N ale nie zawsze... :/ 

Piszę to dlatego ,że i to jest niepotrzebne i zbędne i dostępne w sklepie jak powinno być i kradnie fpsy... jest wiele powodów dlaczego miałoby to zostać  naprawione.

Zależy mi i innym graczom na fps'ach bo nie gram na komputerze z NASA a wiem ,że to jest chwila roboty w pluginach lub skryptach.

Pozdrawiam .::KALU::. :) 

• Replies 5
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

15 minut temu, Brynius napisał:

Jeżeli pamiętam to vip ma za darmo noktowizor (chyba że to zmienili ), więc gracze bez vipa go niemają a możesz go wyłączyć na przycisku N więc nie widze problemu.

jak nie miałem vipa to ten problem był...

Gdy masz vip masz ileś tam % na to że dostaniesz go za free pod N ja normalnie mogę go wyłączyć jak i spowrotem włączyć a gdy go nie dostaniesz to za 4 ap w sklepie za ap jest do kupienia :)

Problem został rozwiązany!

Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.