Jump to content

Kilka propozycji przeciętnego kowalskiego.

_SkipeR_
 Share

Recommended Posts

Witajcie.

Może na wstępie się przedstawię. Nazywam się Rafał, mam 25 lat, gram w CS od długich lat, z przerwami oczywiście. 

Wasze forum jak i serwer 3 maps znalazłem przez wyszukiwarkę serwerów społecznościowych.

Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję, że nie sprawię tu problemów ;) Peace!

Teraz przejdę do tematu, być może już coś było wałkowane ale jako świeży gracz na tym serwerze mam kilka uwag.

1. Mapy

Tu nie ma co się rozpisywać.

Po 2h grania na tym serwerze mapy zaczynają nudzić. Jeżeli faktycznie są tylko 3 mapy aktywne to moim zdaniem za mało (chyba że jest więcej a ja jakimś dziwnym trafem nie zwróciłem uwagi).

2. Przenikanie graczy

Wnoszę prośbę o wyłączenie przenikania graczy bądź jeśli jest wyłączone to jest jakiś bug, gdyż gracze przenikają przez siebie. Wiem, że jest nawet plugin na przenikanie graczy tylko na początku rundy i uważam, że to byłoby najlepszym i ugodowym rozwiązaniem dla każdego. Nie jestem pewien ale chyba nawet CT z TT się przenikają.

3. Admini serwera.

Chodzi mi o jakąś komendę / plugin która wyświetlałaby jakiś kontakt do admina na steam. Miałem ostatnio przyjemność grać przez ok 1h z dwoma odpałami i niestety albo nie znam komendy na info o adminach albo takowa nie istnieje. Na szczęście H@ zareagował na prywatną wiadomość na forum.

To by było na razie na tyle. Czekam na opinie adminów i graczy, którzy udzielają się na forum. Jeśli temat powielany bądź w złym dziale. Proszę o usunięcie / przeniesienie. Pozdrawiam :)

• Replies 12
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ

1. Mapy odpadają

2. Przenikanie postaram się ogarnąć, 3/4 pluginów ma problem z tym.

3. Admin ma być tajny.

Dodam, że od kilku dni staram się zabezpieczyć bardziej serwer przed cheaterami. Co idzie we wniosku z tym? Otóż tłumacze, od teraz osoba, która będzie się odpalać będzie miała problem- plugin znajdzie tą osobę i będzie automatycznie banowana. 

5 godzin temu, don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ napisał:

1. Mapy odpadają

2. Przenikanie postaram się ogarnąć, 3/4 pluginów ma problem z tym.

3. Admin ma być tajny.

AD.1 

Dlaczego mapy odpadają?

AD.2 

Przenikanie to jedna komenda serwerowa więc myślę że nie będzie z tym problemu. Zawsze można dać plugin na przenikanie na początku rundy i po problemie. Jest to duży minus tego serwera z tym przenikaniem.

AD.3 

Dzieci i tak nie znają komend więc jakieś info pod komendą nie zaszkodziło by ;)

Proszę o dodanie AFK KICKER, bo afków co nie miara.

Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ
31 minut temu, _SkipeR_ napisał:

AD.1 

Dlaczego mapy odpadają?

AD.2 

Przenikanie to jedna komenda serwerowa więc myślę że nie będzie z tym problemu. Zawsze można dać plugin na przenikanie na początku rundy i po problemie. Jest to duży minus tego serwera z tym przenikaniem.

AD.3 

Dzieci i tak nie znają komend więc jakieś info pod komendą nie zaszkodziło by ;)

Proszę o dodanie AFK KICKER, bo afków co nie miara.

1. Jest to 3 maps= 3 MAPY, 3 mapy najbardziej grywalne ;)

2. No właśnie będzie, gdyby to było takie łatwe to by to było dawno :D

3. Szybko się rozpowszechniłaby taka informacja. 

Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ
16 godzin temu, _SkipeR_ napisał:

Nie kickuje. Typy siedzą po 3 mapy afk i zero reakcji

Zajmę się tym dziś, coś jeszcze? 

Dużo jest wg mnie do ogarnięcia. Ale nie będę się wcinał w Wasze / Twoje kompetencje.

Głównie zależy graczom na przenikaniu tylko na początku rundy jak jest na serwerach i ten afk kicker.

A z mojego punktu widzenia, można by dodać w menu admina powód WallHack bo czitowanie to tak za ogólnie.

Tu masz np. ten plugin NoBlock na starcie rundy tylko. Czyli blokujesz ogólnie przenikanie i wgrywasz plugin. Jest prawie na każdym socialu:

https://mygo.pl/topic/4101-csgocss-franug-noblock-extended-noblock-plugin/
Jak nie masz czasu / chęci itp mogę pomóc zawsze, tylko pisz PW. Pozdro!

Edited by _SkipeR_

Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ
W dniu 10.05.2018 o 08:19, _SkipeR_ napisał:

Dużo jest wg mnie do ogarnięcia. Ale nie będę się wcinał w Wasze / Twoje kompetencje.

Głównie zależy graczom na przenikaniu tylko na początku rundy jak jest na serwerach i ten afk kicker.

A z mojego punktu widzenia, można by dodać w menu admina powód WallHack bo czitowanie to tak za ogólnie.

Tu masz np. ten plugin NoBlock na starcie rundy tylko. Czyli blokujesz ogólnie przenikanie i wgrywasz plugin. Jest prawie na każdym socialu:

https://mygo.pl/topic/4101-csgocss-franug-noblock-extended-noblock-plugin/
Jak nie masz czasu / chęci itp mogę pomóc zawsze, tylko pisz PW. Pozdro!

Sprawdź teraz afk_managera. 

Co do pluginu drugiego- chcecie taką opcję? 

• 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.