Jump to content

Podanie na admina Dominatowymiatologika

Recommended Posts

Twój nick: Dominatowymiatologika
Link do GameTrackera:  https://www.gametracker.com/player/Dominatowymiatologika/91.224.117.23:27120/
Mikrofon [TAK/NIE]:  Na ta chwile nie działający, ale na dniach nabyje nowy ...
Znajomość AMXX [0-10]:  5/10
Dlaczego ty?:  Ogólnie miałem z pół roku przerwy mój staż gry 8lat AMXX małymi kroczkami ogr dokładnie przypomnę sobie co nie co
 bylem juz adminem i opiekunem serweru . Ale sieci zajela sie teraz serwerami csgo i do cs1.6 upadało ... Gram od jakiegoś czasu na waszej sieci szczególnie AIMSERWER
Bardzo fajna atmosfera naprawdę mi sie podoba tylko jeden minus zdarza sie ze nie ma admina i biega co jakiś czas paru GRACZY ODPALONYCH.  Sam na forum zgłosiłem ich 12
bywam w rożnych godzinach czasami co 2 dzien. Postaram sie ogr i pomagać innym adminom w łapaniu tych niechcianych :D   
Platforma [STEAM/NONSTEAM]: STEAM_0:1:31922702
Czy zapoznałeś się z warunkiem na admina i spełniasz je w 100%?: Tak

TAK,

Doświadczenie, bardzo często widuję na serwerze, zero problemów jako gracz i osoba, opanowanie emocjonalne; 

Wiek, steam itd taki standardzik schematyczny na plus, mikro do przymknięcia oka, czas na forum spokojnie do zrobienia - nadrabia aktywnością na serwerze. 

ps. Nick ciężki - będę stosował jakiegokolwiek skrótu :D, jak dojdzie co do czego - dodaj na steam. 

Edited by H22

Twoje podanie zostało przyjęte!

Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów! Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.