Jump to content

Recommended Posts

Nick w grze:
ℓαzαиєѕтι¢ (¬‿¬)
Link do GT:
https://www.gametracker.com/player/ℓαzαиєѕтι¢ (¬‿¬)/91.224.117.107:27015/ (Te 2 okropne dziury spowodowane były brakiem intrnetu).
STEAM / NON STEAM (link do steamcommunity):
https://steamcommunity.com/id/passe216/home
Doświadczenie adminowskie na serwerach Base Builder:
 Spore, sprawowałem kilka razy ową funkcję, aczkolwiek było to dosyć dawno, ale dam radę.
Staż na serwerze: 
Ponad miesiąc.
Znajomość AMXX(1-10): 
Oceniam swoje możliwości na 8.
Jakie kampy potrafisz zbudować?:
WJ, Air Jumpy, Hs'y (już ich praktycznie nie buduję, staram się tworzyć coś nowego), 180, 90, BH (potrafię, lecz nie buduję), oraz kilka innych.
Mikrofon (Tak/Nie): 
Posiadam, aczkolwiek mam z nich chwilowy problem, lecz kilka dni i będzie działał jak ta lala. :>
Dlaczego ty:
Myślę, że nadaję się na ową rangę, ponieważ mam duże doświadczenie w "byciu Adminem".
Jestem osobą, dobrze znaną na serwerze, lubianą, zabawną, miłą, chociaż czasem testosteron mi skacze. "XD"
Mimo, iż jest już kilku Adminów, to myślę, że się przydam, ponieważ jestem aktywną osobą na serwerze, a jak wiadomo dodatkowa para rąk się przyda. Jeżeli nie ma mnie na serwerze, to bardzo łatwo można się ze mną skontaktować, chociażby za pomocą Steama. Minusem może są posty, których nie mam nabitych, tylko dlatego, że bardziej skupiam się na grze na serwerze, niż nabijaniu postów na forum, aczkolwiek bacznie obserwuję dział BB, więc wszystkie nowości, które wchodzą szybko trafiają do mojej głowy.
Kontakt:
GG/Steam/Forum/Ts3.
Edited by ℓαzαиєѕтι¢ (¬‿¬)
Lekka poprawa wizualna.

Czemu nie jestem na tak

+GT

+Steam

+wiek

+amx

+kampy ( fajnie, że jest kilka osób, które tak jak ty próbują eksperymentować z kampami)

Jesteś często aktywny, miły może czasem się ci coś wymsknie ale ogółem jest spoko

Oraz rozpisałeś się (ale to nie kolory i ładnie napisane podanie lecz umiejętności i chęci się liczą

Pozdrawiam: dziuraGG

A więc powiem ci, że postarałeś się.

Podanie napisane ładnie i przejrzyście nie miałem problemów z tą osobą, widzę go dość często na serwerze. Także nie widziałem by się sprzeczał z jakimś graczem. Moim zdaniem wymagania są spełnione i sądzę, że nada się w 100% na Admina BB.

*info* - teraz powiem tym, co dla nich liczy się tylko znajomość kamp na admina. Bierzcie pod uwagę wszystkie wymagania, a nie tylko 1 podpunkt, bo to, że ktoś umie, budować Kampy a np. Jest toksyczny dla graczy, to nie powinien, znaleźć się w administracji nie sądzicie ?

@GroobY Dla mnie to jest po prostu ważne by ktoś się rozpisał pod podaniem, bo to oznacza, że chłopak się stara na admina (a nie napisze je w 5 minut i zadowolony), ale np. ty bierzesz praktycznie tylko kampy pod uwagę.

Edited by DrOPS!k

14 godzin temu, DrOPS!k napisał:

to, że ktoś umie, budować Kampy a np. Jest toksyczny dla graczy, to nie powinien, znaleźć się w administracji

Po to jest admin, żeby pomóc każdemu graczowi. Co za tym idzie? Musi znać dużo kamp, a nie tylko HS i kibel. Admin nie jest tylko od spamowania "CELE MODA". Idąc Twoim tokiem rozumowania, przyjąłbyś każdego kto tylko ładnie napisze podanie, bo jak zauważyłem już pod drugim podaniem to ma dla Ciebie największe znaczenie.

Co do podania wymieniłeś troszkę więcej kamp niż w ostatnim, mimo wszystko widzę u Ciebie nadal HSy. Zaciekawiły mnie te "Air Jumpy". Jak mi je pokażesz to będą na tak

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.