Jump to content

NyctoN
 Share

Recommended Posts

Witam, nie będę się bawił w jakieś wzory itd. nie chce na to tracić czasu.

Wbijam sobie po 3 tygodniach na serwer. Gram sobie, wszystko fajnie pięknie po czym wbija super admin never który jest hipokrytą. Zostałem bodajże 1vs7  i miałem do rozbrojenia pake.Po zabiciu 4 idę w stronę bs'a ( miałem jakieś 25s z czego 5 na plant, ale chyba dobrze o tym wiecie) po czym zostaje bez powodu podpalony przez nevera w dodatku wygrałem tę runde. Spytałem sie go czy jest pajacem to dostałem bana na 10 minut. Napisałem mu na PW na steamie co nie ma żadnego związku z serwerem co o nim myśle po czym przedłużył bana na tydzień. Szczerze i tak wyjebane na to mam ale zobaczcie sobie jak on gra. Idzie zazwyczaj do TT i jest zawsze ostatnim żywym, który czeka na ruch sojuszników (możliwe, że na zbawienie od Jezusa Chrystusa).Hipokryzja i niedojebanie mózgowe, aż bije po oczach jak słońce od tego "admina". Dostał trochę władzy na serwerze w śmiesznej grze i się imbecyl pyszczy. ch*j ci na łeb.

Pozdrawiam prawie wszystkich z wyjątkiem tego clowna.

Tymi słowami załatwiłeś sobie perm bana. Kolejna sprawa to obserwowałem Cię kilka rund i za każdym razem zostawałeś sam, ale w ogóle przez te kilka rund nie starałeś się odbijać siteów. Dopiero (bodajże za 6 razem jak byłeś sam) wyruszyłeś na site go odbijać. Nie byłeś 1vs7, ale jak była paka zaplanowana było 2vs5, gdzie po chwili było 1vs4, miałeś szansę ale nie starałeś się odbijać stąd moje podpalenie Ciebie, bo nie chciałem Ci dać bana za nadmierne kampienie, po czym poszedłeś na site i wygrałeś runde, brawo, ale zacząłeś do mnie spać, że jestem idiotą, po**b**** itp, dostałeś ode mnie bana na 10 minut, po czym wyraziłeś swoje niezadowolenie w sposób dziecinny na pw Steam, a tak ogólnie to co piszesz na Steam ma wpływ na serwer bo obrażasz admina, gdzie należy Ci się tam na tydzień i takowy Ci dałem. Nie będę tolerował takich słów do mnie ani do graczy. Grając na serwerze masz obowiązek wykonywać cele mapy, niezależnie czy jestem sam czy z kimś, za to dostałeś ostrzeżenie na csay, a jak nie zaaregowałeś to podpaliłem Cię zamiast banować, chyba to lepsze rozwiązanie. Myślę, że wszystko wyjaśniłem, dodatkowo są logi na to co pisałeś jak i świadkowie, więc żegnam Cię.

Edited by |Never |

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.