Jump to content

Skarga

DrCost
 Share

Recommended Posts

Jakim prawem administrator usuwa moje posty oraz daje mi warna i bana za nie.

Każdy chyba ma prawo się wypowiedzieć co sądzi, w zbiórce napisałem, że "Co miesiąc zbiórka xD Może coś wpłace".

Łaskawy Pan @don Erwin zaczął usuwać mój post, więc go dodałem znów, znów go usunął i dał mi warna.

To zwykły użytkownik nie może się już wypowiedzieć? Dla mnie to nie są bezsensowne posty, lecz moja opinia, którą mam prawo zamieścić.

ŚMIESZNE

Proszę również o wypowiedź innych użytkowników sieci.

1.thumb.png.d724ad9f98b48ea5923fd895c782fdc1.png

Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ

1. Nie usunąłem, a ukryłem

2. Miałeś pierwszy ukryty, na co pisałeś drugi? 

3. Co on wnosi? Bezsens, pomogłes? Nie, raczej zacząłeś robić syf 

Dobranoc. 

2 minuty temu, DrCost napisał:

Każdy chyba ma prawo się wypowiedzieć co sądzi, w zbiórce napisałem, że "Co miesiąc zbiórka xD Może coś wpłace".

Nieładnie tak kłamać :)

Warna i zawieszenie dostałeś za pisanie bezsensownych, pozbawionych logiki i ładu postów.

Oczywiście, że zwykły użytkownik może się wypowiedzieć. Posty takie, jak Twój zawsze były w tym temacie ukrywane (nie mylić z usuwaniem), bo tylko zaśmiecają dział. Temat ten jest przeznaczony do tego, aby poinformować, że wpłaciłeś jakieś pieniądze na sieć. Ty nie dość, że kłamiesz w skardze podając do informacji, że napisałeś: "Może coś wpłacę" to jeszcze piszesz, tak jak wspomniałem wyżej bezsensowne posty, które nijak są tu potrzebne. Rozumiem, gdybyś zrobił to raz, ale 2 razy? Lekka przesada, nie uważasz? Wszystko z resztą widać na screenie załączonym w moim poście.

Podsumowując: ostrzeżenia słuszne, skarga niesłuszna.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia :hi:

www.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.