Jump to content

Skarga na adminów

BDJQP
 Share

Recommended Posts

Twój nick: Striker

Nick gracza/admina: Harley Quinn :)  oraz Scream

Opis sytuacji: Harley nadużywa cały czas adminvoice oraz się naśmiewa przez niego (nie wiem czy kolega wie, ale admin jest dla graczy, a nie gracze dla admina). Scream natomiast mówi żeby go nie zabijać bo musi coś ustawić i przez to jest faworyzowany, nie słuchał poleceń to go strażnik zabił po czym się ożywił (albo jakiś inny admin) tłumacząc, że musiał coś zrobić i to nie była faworyzacja.

IP/SID: Opiekunowie mają

Data i czas zdarzenia: Harley- Początek mapy             SCREAM- Ostatnie 15-20min mapy

Dowody(ss/demko): Harley- http://d1.hltv.org.pl/srv40299/HLTV-1805012124-jail_optimus.dem.zip  Scream- http://d1.hltv.org.pl/srv40299/HLTV-1805012053-jail_darkcity_v1.dem.zip

@BDJQP Podsumowując twoją wypowiedź . Używając adminvoice'a kreuję tym samym atmosferę serwerową . Śmieszkując nikomu nie szkodę lecz nawet nie raz rozbawiam jednocześnie nie psując tym rozgrywki . Dodam również że twoja osoba jest w moich oczach nadczerpnięta złą opinią i gdy bym miał odszukać demko z momentów w których mnie obrażałeś to już byś sobie na serwer nie wszedł , ale brudów nie mam zamiaru wyciągać na światło dzienne <3 .

Finalnie : Jesteś osobą która kompletnie nie ma zahamowań w stosunku do administracji . Gdy bym był przysłowiowym "gnojem" to bym mógł cię zbanować za aktualną mapę z powodem "Kultura+Obraza Administracji"

#Edit 1 : @BDJQP Co prawda to prawda zacząłem się pośmiałem się troszkę ponieważ jak by nie patrzeć nie zrobiłem nic co negatywnie wpływa na serwer lecz tak jak napisałem wyżej może nawet rozbawiłem kogoś moją wypowiedzią . PS. "zahamowań" czytanie ze zrozumieniem :P.

#Edit 2 : @BDJQP Jak faworyzacja to skargę na prowadzącego w tamtej rundzie napisz albo najlepiej na cały serwer :hahahahah:

#Edit 3 : Jeżeli chcesz +adminvoice'a zapraszam do złożenia podania w odpowiednim dziale :default_acute:

Edited by 3palcewkacprze

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.