Jump to content

Podanie Poważnego Młodego Człowieka

Frizuu
 Share

Recommended Posts

@Polej wyraził zgodę na napisanie podania na administratora od razu. 

Twój nick z gry: Freezy!

Twoje imię: Adam

Czy posiadasz STEAM (jak posiadasz link do steamcommunity): steamcommunity.com/id/freezyeasy

Link do Game Tracker:

Spoiler

https://www.gametracker.com/player/TeodorekXD/80.72.42.126:27015/

https://www.gametracker.com/player/Freezy%21/80.72.42.126:27015/ - aktualny, już mam kilka dobrych godzinek, wszytko do nadrobienia :) 

Staż w Counter-Strike 1.6: Długo!

Zakres wiedzy o amxx ( od 1 do 10 ): 9

Jak długo grasz na serwerach typu Jailbreak?: Bardzo długo, miałem przerwę kilku miesięczną.

Czy miałeś kiedyś admina na innych serwerach: Tak, byłem tutaj adminem i więcej.

Czy posiadasz sprawny mikrofon: Tak

Czy posiadasz mutacje: Nie

W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?: Wyszukałem w necie.

@Wargi wtedy to była przesada i tyle. Nie szukam powodu do kłótni. Co do prowadzenia, mam SVIP'a i od razu lepiej ;) 
No cóż, każdy ma swoje zdanie na ten temat.  GT jak GT, tydzień i perfect. :P Tak naprawdę to nie możesz ocenić mojego teraźniejszego prowadzenia, iż staram się unikać bycia w CT w twojej obecności :) 

@Dajesz Malina rozumiem, że kiedyś nie byliśmy ze sobą zgodni. Nw, może teraz? Kiedyś to kiedyś, dziś to dziś :) 

Edited by Freezy!

Na nie. Dalej Cie kojarze jako takiego malego, wkurzajacego dzieciaka, ktory tylko czeka na blad ktoregos z naszej administracji tylko po to zeby napisac na nas skarge. Twoje prowadzenie w CT jest takie 2/10, GT jeszcze gorsze. I to chyba tyle ode mnie.

Ta bez kitu, pamiętam Cie za mojego adminowania na JB. Byłeś i jesteś upierdliwy, do mikrofu ciągle piszczysz. Niby staż na sewerze masz, ale Twoje ostatnie gt bądźmy szczerzy, du*y nie urywa. Najgorzej jest z Twoim prowadzeniem w CT, ludzie Cie nie słuchają buntują Ci się a Ty się tylko użalasz że Cie nie lubią, na siłę próbujesz im wcisnąć żeby tego nie robili, bo wiecle urażony nie dajesz sobie rady. Tyle ode Mnie.

Aaa zapomniałbym @Polej masz tu kolejny dowód na moją kreskę <3 

Jestem na Nie

-mutacja 

-gt

I tak jak wyzej @Wargi napisal,szukasz błędów innych adminów jakby ci tylko natym zależało, nikt Cię nie slucha, prowadzenie twoje w ct jest złe...

Narazie sie nienadajesz, moze miales tu admina ale wzieli chyba cie na litość... Chyba jak dadzą ci admina teraz to będzie tak samo jak wcześniej... Czy to ma sens?

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.