Jump to content

Skarga don erwin

futuba
 Share

Recommended Posts

Piszę skargę ponieważ dostałem znów bana na forum za nic teraz jakiś wymyślony snap a więc chciałbym go zobaczyć bo chce po prostu wiedzieć za co ban. Nwm boli cie dupa że dostałem ub? Wydaje mi się że robisz wszystko żeby mnie ud****ć powiedz tylko czemu to sam odejde i nie będę tu wchodzić
Mam nadzieje że ograniecie go albo zabierzcie mu to h@ bo się na niego nie nadaje :)

Pozdrawiam Zborek

17 minut temu, JessI. napisał:

Bylem dziś w kosciele dalem 10zl i pomodliłem się by zborek spowrotem dostal bana jak widac ktos mnie wysluchał hehehe

Byłem dziś w kościele i specjalnie pomodliłem się za twoją pisownie. Niestety to nic nie dało. Dalej piszesz "spowrotem" zamiast "z powrotem".

Co do sprawy. Hmm no takie rzeczy nie powinny mieć miejsca. Dziecinne zachowanie. Pewnych rzeczy nie powinno się wiązać z forum.

Edited by Unearned >.<

A jak byly odwolania z dowodami rozmow na steam czy fb byly z automatu odrzucane i gdzie tu sprawiedliwość? Najlepsze jak slysze od don erwin "gadanie za plecami" jak to eripe nawinal niektórzy fałsz i oblude mogą wpisać sobie w CV ale to że ktoś ci dupe rabie nie jest powód by banowac. Ja to widze tak, kogo nie lubisz to out z sieci, niedługo narobisz sobie tylu wrogów, że będziesz musiał wszystkich skasować albo sam zrezygnować... 

Edited by `ScreamMyName

To jest śmiech na sali takie banowanie na forum za jakies snapy :) jak ja prywatnie kogos nie lubie to ba serwerze moge mu dac perma? Erwin a Ty ocknij sie wreszcie i zobacz, ze ich bawi Twoja reakcja na takie prowokacje. Jak bedziesz mial to gdzies to w koncu sie im to znudzi. Eh gimnazja pozamykane ale gimbaza zostala :D

Teraz, SUPERBOHATERKA! napisał:

To jest śmiech na sali takie banowanie na forum za jakies snapy :) jak ja prywatnie kogos nie lubie to ba serwerze moge mu dac perma? 

Asia mnie nie lubi. Zrobi zdj jak pisze do niej ze jest ruda <3 i dostanę perma...

To panowie zróbmy tak nie lubimy np. Jessiego pomódlmy się aby jakiś hakier dostał jego IP co wy na to ? 

Jak poleci frajer z jakiejś maszyny ( Bóg wysłucha naszych próśb?)

To nie 1 sprawa gdzie ktoś dostaje bana za coś takiego

Zjc za udostępnienie zdjęcia krystka

Na konfie FB także no pozdrawiamy :)

Edited by P00L

Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ
2 godziny temu, P00L napisał:

To panowie zróbmy tak nie lubimy np. Jessiego pomódlmy się aby jakiś hakier dostał jego IP co wy na to ? 

Jak poleci frajer z jakiejś maszyny ( Bóg wysłucha naszych próśb?)

To nie 1 sprawa gdzie ktoś dostanę bana za coś takiego

Zjc za udostępnienie zdjęcia krystka

Na konfie FB także no pozdrawiamy :)

Obaj wiemy jak wyglądała sprawa z @z a j c u w e r ; - )- przy ludziach z forum, gdzie była to większa grupa naśmiewał się z @Krystek

2 godziny temu, dolbo napisał:

Asia mnie nie lubi. Zrobi zdj jak pisze do niej ze jest ruda <3 i dostanę perma...

Zastanawia mnie jedno- co wprowadzasz do tematu? ;) 

2 godziny temu, SUPERBOHATERKA! napisał:

To jest śmiech na sali takie banowanie na forum za jakies snapy :) jak ja prywatnie kogos nie lubie to ba serwerze moge mu dac perma? Erwin a Ty ocknij sie wreszcie i zobacz, ze ich bawi Twoja reakcja na takie prowokacje. Jak bedziesz mial to gdzies to w koncu sie im to znudzi. Eh gimnazja pozamykane ale gimbaza zostala :D

Asiu masz po części rację, chętnie pociągnę temat- zapraszam na steam.

3 godziny temu, `ScreamMyName napisał:

A jak byly odwolania z dowodami rozmow na steam czy fb byly z automatu odrzucane i gdzie tu sprawiedliwość? Najlepsze jak slysze od don erwin "gadanie za plecami" jak to eripe nawinal niektórzy fałsz i oblude mogą wpisać sobie w CV ale to że ktoś ci dupe rabie nie jest powód by banowac. Ja to widze tak, kogo nie lubisz to out z sieci, niedługo narobisz sobie tylu wrogów, że będziesz musiał wszystkich skasować albo sam zrezygnować... 

"Ja to widze tak, kogo nie lubisz to out z sieci, niedługo narobisz sobie tylu wrogów, że będziesz musiał wszystkich skasować albo sam zrezygnować..."- Mało wiesz, mało- za mało, aby coś pisać na ten temat. 

8 godzin temu, Unearned >.< napisał:

Byłem dziś w kościele i specjalnie pomodliłem się za twoją pisownie. Niestety to nic nie dało. Dalej piszesz "spowrotem" zamiast "z powrotem".

Co do sprawy. Hmm no takie rzeczy nie powinny mieć miejsca. Dziecinne zachowanie. Pewnych rzeczy nie powinno się wiązać z forum.

"Co do sprawy. Hmm no takie rzeczy nie powinny mieć miejsca. Dziecinne zachowanie. Pewnych rzeczy nie powinno się wiązać z forum."- apropo dziecinnego zachowania to powiem wprost, ty na ten temat nie powinieneś w ogóle się wypowiadać.

9 godzin temu, selfjem napisał:

od kiedy sprawy z fb są przenoszone na forum?????????????????????????????

czyktoświdziałtuprawdę?

Selfi gdy nic nie wnosisz, to proszę nie udzielaj się. Szczególnie w skardze do administracji. 

Co do niektórych osób- nie podoba wam się sytuacja na forum, macie jakieś ciągłe problemy i narzekacie co to administracja nie zła? Nikt was tutaj na siłę nie trzyma, chcecie- droga wolna,

Wracając do sedna. Po rozmowie z @aXenBiceps doszliśmy do wniosku, że damy jeszcze jedną szansę dla @Zborek. Lecz gdy sytuacja się ponowi to kolejnej szansy nie będzie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.