Jump to content

Podanie tak o Strażnik PFK

Guest pfff
 Share

Recommended Posts

Twój nick z gry: pfff

Twoje imię: Dawid

Czy posiadasz STEAM (jak posiadasz link do steamcommunity): Oczywiście, że posiadam ^^ https://steamcommunity.com/profiles/76561198799161063/

Link do Game Tracker:  https://www.gametracker.com/player/pfff/80.72.42.126:27015/

Staż w Counter-Strike 1.6: Jakoś 8 lat, mniej więcej. 

Zakres wiedzy o amxx ( od 1 do 10):  Myślę, że taka szczęśliwa SIÓDEMKA. 

Jak długo grasz na serwerach typu Jailbreak?: Praktycznie od początku swojej przygody z ową grą, jako iż miałem wtedy zaledwie 9 lat, to jak duża liczba dzieci chciałem być "Policjantem" może to śmiesznie zabrzmi, ale tak, chciałem, właśnie wtedy polubiłem ten tryb, po jakimś czasie zacząłem go ogarniać, no i tak gram na nim do dziś ^^ 

Czy miałeś kiedyś admina na innych serwerach: Tak, miałem, nieraz rzecz jasna, okres sprawowania się jako admin nie był krótszy niż miesiąc, zazwyczaj był tak krótki nie z przyczyn własnych lecz z przyczyn samego serwera. 

Czy posiadasz sprawny mikrofon: Tak myślę, nie słyszę siebie w grze, szczerze nawet nie sprawdzałem w opcjach gry jak mnie słychać, a jak każdy wie jest taka możliwość, nie było raczej żadnych zażaleń na mój mikrofon, więc tak, posiadam. 

Czy posiadasz mutacje:  Tak, przeszedłem. 

W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?: Nie ukrywam, dość niedawno grałem na innej sieci, pod zupełnie innym nickiem, lecz były straszne ataki na ową sieć, miedzy innymi ataki na sklep sms, przez co nie było kompletnie nic, vipów, admini nie mieli flag, z trybów które były początkowo zrobiły się jakieś inne, no tragedia krótko mówiąc... Tylko proszę nie myśleć, że jestem taki, że jak coś się wali to zwiewam gdzie pieprz rośnie, od dłuższego czasu miałem zamiar zmienić serwer, bo serwer zalatywał pustkami, a że kiedyś tutaj grałem, to postanowiłem wrócić na stare "śmieci", do starego nicku, to chyba tyle. 

Edited by pfff

• Replies 9
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.