Jump to content

Moja propozycja :-)

Wassup
 Share

Recommended Posts

Witam Wszystkich :)

Nie wiem skąd, ale urodził mi sie w głowie nastepujacy pomysł.

Rzadko, bo rzadko na serwie jest ostatni czasy ponad 20 osób, ale jak juz bedzie to jak dobrze wszyscy wiemy ostatni human ma bezlik. I teraz niewazne czy to jest osoba lubiana (np. Vakson) czy nie (np. Ja :D ) to zawsze znajdzie sie ktoś kto na złośc wezmie anti tylko po to zeby ta osoba nie miała bezliku, nawet jak zostanie ostatnia minuta. Domyślacie sie jakie to jest denerwujące. Dlatego proponuje, ze jak zostanie ostatni human (niewazne czy 1 czy 4 minuty do konca rundy) to zostanie zablokowane branie anti. Wyjątek-tylko ten human moglby rzucic pake anti (absurd, ale mozna to zostawic, bo np. robi inna misje).

I wtedy kazdy ale to kazdy (nawet taki Play), co nie widiałem chyba zeby grał kiedys Zombie cała runde, bo zawsze bierze anti) by wchodził jak ten jeden mąż do kampy bez gadania.

W praktyce rzadko zdarza sie zeby zaraz po poczatku rundy został 1 human (ludzie obserwuja i ktos wezmie anti). Ale gdyby przypadkiem tak sie stało, to byłoby to wg mnie fajne udogodnienie, nawet dla poczatkujacego (ktory nie jest w stanie sam nabic ap), z bezlikiem juz tak :)

• Replies 3
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Anti jest po to by można było je brać zawsze a nie żeby coś blokowało je, już to widzę jak 3-4 osoby ogarnia sobie po rundzie sobie i ma bezlik nikt inny nie może być ct tylko biega 25zm

Odrzucam

Propozycja została odrzucona!

Dziękujemy za propozycję, lecz nie skorzystamy z niej. Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.