Jump to content

Skarga!! :P

BO$$
 Share

Recommended Posts

Twój nick: BO$$

Nick gracza/admina: Zyga 991

Czas zdarzenia: Teraz

Ip i steam id gracza/administratora: Nie posiadam

Opis sytuacji: Gramy sobie normalnie po czym szanowny admin kupił sobie assasina. Gdy już nadszedł czas żeby mnie zabić wbił do kampy i pozabijał mnie po czym zobaczył, że kampie z Alergonem zostawil go i wyszedł z kampy nie zabijając właśnie jego. Gdy mu powiedziałem, że ma dawać przykład graczom i robić cele to wyzwał mnie na say@@ od Szczyla czego sobie nie życzę. Proszę o właściwe rozpatrzenie demka z tej minuty której napisałem post. Jest to mapa zm horror. Chciałbym jeszcze dodać, że siedzi on tylko na serwie nie piszę nic, żeby robili cele, nie banuje chodz pisze mu się na u@. Krótko mówiąc nic nie robi...

Dowód (demko/ss): Demko z minuty podanej z poście, a najlepiej całej mapki zm horror.

Edited by BO$$

Przyznaje się bez bicia,ale to że go nie zabiłem to nie łamanie regulaminu:) Za stary jestem żeby się przejmować takimi właśnie osobami jak Ty.... Nie pozdrawiam dzieciaku;)

Jeszcze dodam że jak chcecie możecie mi admina zabrać,są w życiu lepsze priorytety.... Dodam tylko że sobie nie pozwole!!!

Edited by Zyga 991

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.