Jump to content

Sprostowanie co ostatnich dni

aXenDev
 Share

Recommended Posts

Niby wszystko spoko, taka akcja jest jakimś krokiem do przodu...nie zmienia to faktów że zrobiliście z kolei pięć w tył :

13 godzin temu, aXenBiceps napisał:

Pewne osoby otrzymały UB i mają szansę się zrekompensować. Wiem co się stało, dlatego te osoby mają 9 punktów ostrzeżeń. Jedno przewinienie i ban gwarantowany. Od razu mówię że prowokację też będą karane.

Nie wiem co to w ogóle znaczy. Powinniście się w ogóle cieszyć że ci ludzie wrócili, bo ja po czymś takim na pewno bym się nie kwapił do powrotu, a do tego jeszcze stawiacie warunki? Obstawiam że jak posypie się chociaż jeszcze jeden "niewyjaśniony ban" - to pewnie pójdzie to lawinowo i zatoczycie tylko błędne koło.

Osoby, które myślą że bezpodstawnie otrzymały ostrzeżenia proszę o kontakt na PW. Rozpatrzę Wasze zażalenia.

To już raczej sprawa każdego z osobna, ale do tego w sumie jeszcze się odniosę.

Zmiana w systemie ostrzeżeń, będą odpowiednio długie kary czyli

Nie chciałem wstawiać całego, wystarczy że ktoś spojrzy, powyżej dwóch warnów nie ma się raczej do czego doczepić. Ale blokada pisania na forum już po pierwszym? Nie mówcie że jesteście święci i nigdy ostrzeżenia nie dostaliście, bez przesady...

Osoby, które nie otrzymały UB mogą napisać mi na maila [email protected] w celu wyjaśnień bana. Do tego maila mam ja dostęp oraz @don Erwin. O UB mogą się również ubiegać osoby, które wcześniej otrzymały bana. Każda sprawa jest rozpatrywana indywidualnie.

Z tego co zasięgnąłem informacji, to przynajmniej osoby z "niewyjaśnionymi banami" powinny dostać UB z automatu, nie powinny w tym wypadku jeszcze "łaskawie prosić". Chociaż dobrze że taką opcję dostały też osoby które dostały bana znacznie wcześniej. Pytanie tylko czy w ogóle się o tym dowiedzą, ale to już co innego.

Chatbox jest teraz od 10 postów, nie wiem na jak długo.

Nawet spoko, zawsze to ograniczy osoby które wchodzą tylko po to żeby zrobić burdę na chatboxie, chociaż ja bymcto zmniejszył do pięciu na początek.

No i na koniec małe podsumowanie. Zbudowaliśmy fajną sieć, która się dobrze dogaduję. Jest to miejsce naszych spotkań i żalów a więc nie spieprzcie tego jedną gównianą kłótnią.

Również teraz zwracam się do czerwonych aby zrozumieli moją decyzję, chcę ratować sytuację.

A podobno właśnie największy problem był właśnie...ze strony czerwonych, trochę paradoks. Fakt sieć się dobrze rozwinęła, to jest nie do podważenia, jednak ktoś widać zapomniał o najważniejszej rzeczy. To gracze tak naprawdę budują sieć, a nie "czerwoni", nieważne ilu by ich nie było. Czerwoni są w tym wypadku...jak to dobrze nazwać...ogniwem które sprawia że to wszystko działa. Ale bez graczy i ich poparcia runiecie jak domek z kart, nieważne jak bardzo byście byli rozwinięci. Mimo wszystko dobrze że chociaż znalazł się ktoś kto podejmuje próbę naprawienia tego.

Swoje trzy grosze z doświadczenia dorzuciłem. Mam tylko nadzieję że nie dostanę tak zwanego "bana za prawdę", ale z drugiej strony chodzenie w zaparte czasem nie jest dobrą opcją.

14 godzin temu, aXenBiceps napisał:

Zbudowaliśmy fajną sieć, która się dobrze dogaduję. Jest to miejsce naszych spotkań i żalów a więc nie spieprzcie tego jedną gównianą kłótnią.

Śmiało mogę powiedzieć w imieniu niektórych użytkowników, żeby administracja również tego nie spieprzyła. Jeżeli kogoś uraziłem to przepraszam, prawda ważniejsza. 

Może i jesteś jedynym mądrym tutaj. Poczekamy i zobaczymy co wyniknie bo myślę że to co ujrzało światło dzinne tak szybko nie przeminie ;) Powodzenia i mam nadzieję że się na tyle ustabilizujecie by warto było wracać 

Ogolnie wszystko spoko ale nie wiem czy blokada prsy pierwszym warnie to dobry pomysl. Przyjdzie nowy uzytkownik, cos zle napisze, a jak wiadomo, u nas najpierw sie wlepia 10 warnow dopiero potem wyjasnia co i jak. No i taki nowy dostnie bloka na 6h, stwierdzi ze ma takie forum gdzies i pojdzie gdzie indziej :)

spacja mi nie działa to dostałem warna od Erwia, ale jakoś w nocy nie przeszkadzało mu to XD dopiero gdy się przyczepiłem do szeryfa, bo mnie obraził i moich rodziców ^^

czyli nadal jest to samo, warny lecą za byle co :D  

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.