Jump to content

Skarga na ,, admina '' ;)

Voosik
 Share

Recommended Posts

Nick: ZHMB

Czas: około 2:00

Powód: Bezpodstawny  ban 

Dowody (ss/demo): ~VossiK~ | FaaTaliTY[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! 
[AMXBans] Pozostalo ci 5 minut i 38 sekund bana. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : ~VossiK~ | FaaTaliTY 
[AMXBans] Powod : ' juz mozesz iść sopać ' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na 1shot2kill.pl 1shot2kill.pl 
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 3055626 ' 
[AMXBans] Twoje IP : ' 188.146.64.190 ' 

Admin cały dzień nadużywa admina , mówi że i tak mu go nie zabiorą i że i tak rezygnuje a  ludzi slapuje  bez powodu i jeszcze ich   zgładza przez amxx , + banuje za cele przy 1:00 na zegarze jesli ktoś mi nie wierzy wszystko można sprawdzić na HLTV  chyba że osoba ta się przyzna sama. Na koniec proszę o skomentowanie skąd ten ban i podanie dowodów jeśli takie były ;) 

• Replies 10
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Cały dzień nadużywam admina? Grałem dzisiaj od ok 21/22 ale ok cały dzień. Pokaż mi gdzie napisałem że i tak mi go zabiorą. Bo jak na tą chwilę Twoja "skarga" to kolejny ból dupki ;) Co do rezygnacji masz rację, moja już się znalazła na forum. twoim obowiązkiem w składaniu skargi jest się ruszyć i dostarczyć dowody zamiast "Jak mi ktoś nie wierzy to może sobie sprawdzić" 

Skąd ten ban Ci wytłumaczyłem juz na steam ale widzę że nie rozumiesz. Od początku mapy "wiocha" prowokowałeś gracza @TetraHydroCannabinol w jednoznaczny sposób próbując wszcząć kłótnię co z Twojej strony jest zachowanie stałym gdy przebywasz na serwerze 

90260301428228053024.png

Tak, dostałeś bana ponieważ już nie mogłem wytrzymać twojej prowokacji i poprosiłem @ZHMB żeby Cię zbanował. Jak nie czepiałeś się że coś tam sobie pisze z Matką a nie dziewczyną, to się plułeś po tym jak się Ciebie zapytałem o co Ci chodzi to Ty do mnie że "jesteś bot". No kurde pytałeś ile mam lat powiedziałem 18, Ty od razu że i tak gówniak po twoim zachowaniu ja jestem ciekawy ile Ty masz na poważnie. Czepiałes się mnie co każdym killu / deadzie pomimo tego, że prosiłem CIę no dobre 3/4 żebyś się odczepił. Bana na koniec dostałeś za to, że zacząłeś pisać, żebym napisał do mamy, że już idę spać w kontekscie mojej dziewczyny. Ban słuszny, prosiłem CIę o uspokojenie się a Ty nic.

/// Co do tego co napisałeś o @ZHMB to jest kompletna nie prawda ... grałem dzisiaj w dzień dobre 2/3 h i żadnych slapów nie było. Wróciłem do domu 23:30 grałem do tej pory również nie słyszałem takich słów jakie niby miał @ZHMB wypowiedzieć, również slapów nie było więc serio nie wiem o co Ci chodzi. Tyle w temacie Ban jak najbardziej słuszny a to co Ty zmyślasz to kompletna bujda.

Tak, zgładziłem dzisiaj gracza @DzienDobry. Nie pamiętam na jakiej mapie ale coś tam było. Lecz nadal nie widzę z Twojej strony żadnych dowodów ani sensownych argumentów którymi przecież mnie "straszyłeś". Wyjaśniam Ci wszystko po kilka razy, ostrzegam lecz Ty dalej nie rozumiesz więc to chyba z Tobą coś jest nie tak. 

Próbujesz komuś nabruździć lecz nie wiesz jak się za to zabrać. Następnym razem jak wejdziesz na serwer i zaczniesz kogokolwiek prowokować/wyzywać czy robić cokolwiek niezgodnego z regulaminem będziesz otrzymywał kary z najwyższej możliwej półki  i wtedy będziesz miał powód do skarg, 

Zostawiam @X3R3V1 do rozstrzygnięcia i proszę @Sheriff @PrOo | SerQQQ.!!!@Kub1nho ツ o zamknięcie w celu uniknięcia bezsensownego spamu autora :)

Skarga nie słuszna sory vosik ale za prowokacje admin ma prawo zbanować 

A co do slapowania i zabijania przez amx opiekun może sprawdzić czy coś takiego miało miejsce (ale jeżeli admin napisał rezygnacje to watpie że coś mu zrobią)

Sam nawet mnie zacząłeś prowokować. Gdy do mnie na serwerze napisałeś i się zapytałem o co chodzi to ty do mnie z tekstem "jesteś głównem". Nie znam Cię, a ty wyskakujesz mi z takim czymś. Zastanów się nad tym co robisz i co do kogo piszesz. Według mnie ban słuszny, a nawet powinien być dłuższy. 

Zobaczę takie zachowanie u tego gracza i go zbanuje na dłużej, skarga nie słuszna, poza tym ZHMB był najlepszym adminem, a ty chcesz go po prostu udupic za bana SŁUSZNEGO BANA. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.