Jump to content

podanie ChampioN x2

ChampioN
 Share

Recommended Posts

Nick w grze: ChampioN
Link do GT: https://www.gametracker.com/player/Champion/193.33.177.12:27061/
Steam/Non Steam? (Link do profilu): na chwilę obecną non steam jest to kwiestia paru dniu żebym zakupił lecz ten kto mnie zna wie że zawsze mam steama.
Doświadczenie adminowskie: Posiadałem już wielokrotnie admina na serwerach tego typu + tutaj na tym serwerze także miałem admina lecz niestety przez brak czasu nie mogłem pełnić dalej tej funkcji
Znajomość komend AMXX (skala 1-10):6,5
Dlaczego Ty?:Chciałbym powrócić do pełnienia funkcji admina gdyż ponieważ mimo że jest teraz trochę adminów to są takie godziny w których ich nie ma ja teraz mam wolne także poswięcam serwerowi praktycznie całe dnie a chcę żeby gracze przestrzegali regulaminu oraz był porządek na serwerze myślę że to wszystko nie będe się jakoś specjalnie rozpisywał ponieważ ci co mnie znają wiedzą jakim adminem byłem i nie mieli żadnych zastrzeżeń 
Kontakt:Forum. TS3, i w najbliższym czasie czyli w przyszłym tygodniu Steam. oraz jak by ktoś chciał moge podać Facebooka 

Dziękuje pozdrawiam ChampioN :)

• Replies 15
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zmiana planów chciałbym złożyć tutaj rezygnację z tego podania gdyż iż ponieważ jednak nie będe miał czasu na granie więc nie chce zajmować niepotrzebnie miejsca.

Prosiłbym o zamknięcie tematu. 

PS. A do tego nie jestem w stanie określić kiedy będę miał steam narazie jestem na etapie czekania

A jak narazie jest bardzo dużo adminów także myślę że narazie ich wystarczy oczywiście to jest moje zdanie nie każdy może się z nim zgadzać wyrażam po prostu swoją opinie :) 

Przepraszam za niepotrzebny temat.

Edited by ChampioN

Twoje podanie zostało odrzucone!

Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.