Jump to content

Skarga !!!

BO$$
 Share

Recommended Posts

Twój nick: BO$$

Nick gracza/admina na którego składasz skargę: Ass

Dokładny czas zdarzenia: Teraz

IP/STEAM_ID: Nie posiadam 

Opis sytuacji: Gram sobie normalnie w zombie a tu ban na 30min za prowokacje... Ja się pytam jaką prowokacje do ..... Bo siedziałem sobie w kampie i powiedziałem "On biega"?

Dowód (demko/ss): Może potwierdzić to kilka osób które było na serwerze, bo powiedziałem to przez mikro. Sprawdźcie sobie demko ;) był to początek de dusty horror

Edited by BO$$

1. Zły dział(jeszcze przed obejrzeniem tematu, widziałem go w dziale PB, ale niech będzie)

2. Brak dowodów.

3. Byłeś upominany mapę wcześniej za prowokację i wyzwiska

4. Chyba dobrze znasz regulamin i powinieneś wiedzieć, że sformułowanie którego użyłeś: "bardzo dobrze on ma biegać" jest zakazane i traktowane jako prowokacja. A może się mylę z tą znajomością regulaminu? 

5. Brawo bohaterze, właśnie pokazałeś opiekunowi jaki byłby z Ciebie dobry admin;)

Edited by Guest

Hahaah, powiedział to Trzeci który wyzywał i wyzywa graczy których później zbanował za obraze. Proszę gościu nie rozsmieszaj mnie i na pewno byłem przez te 10 dni byłem lepszym adminem od Ciebie, bo przynajmniej potrafię zachować odrobinę szacunku do drugiej osoby ;).

Edited by BO$$

Teraz, BO$$ napisał:

Hahaah, powiedział to Trzeci który wyzywał i wyzywa graczy których później zbanował za obraze. Proszę gościu nie rozsmieszaj mnie.

Kumplu, nie masz żadnych dowodów na to, że obrażałem innych. A no w sumie dzisiejszy słuszny ban na 30 minut może być dowodem. Cóż byłem zdenerwowany i użyłem mikrofonu po to żeby powiedzieć jedno słowo, "frajer". No zdarza się.. Zostałem ukarany i nie dam już się więcej sporowokować. W ogóle co to ma do rzeczy? Przedstawiaj lepiej dowody, bo w tej chwili robisz tylko zbędną robotę moderatorom/opiekunowi ^^

1 minutę temu, Trzeci napisał:

Kumplu, nie masz żadnych dowodów na to, że obrażałem innych. A no w sumie dzisiejszy słuszny ban na 30 minut może być dowodem. Cóż byłem zdenerwowany i użyłem mikrofonu po to żeby powiedzieć jedno słowo, "frajer". No zdarza się.. Zostałem ukarany i nie dam już się więcej sporowokować. W ogóle co to ma do rzeczy? Przedstawiaj lepiej dowody, bo w tej chwili robisz tylko zbędną robotę moderatorom/opiekunowi ^^

Napisałem wyżej jak byś czytać nie potrafił, żeby sprawdzili demko Z godziny w której dodałem post. I nie jestem twoim kumplem ;).

34 minuty temu, BO$$ napisał:

Proszę gościu nie rozsmieszaj mnie i na pewno byłem przez te 10 dni byłem lepszym adminem od Ciebie, bo przynajmniej potrafię zachować odrobinę szacunku do drugiej osoby ;).

Kto wzorowo pilnował serwera cały dzień przez ponad 7 miesięcy?

Kto pomagał nowym na każdym kroku, chociażby przez: podawanie bindów, przekazywanie kilkudziesięciu ap które zachęcały do dalszej gry, wpuszczanie do kamp, wsparcie w wykonywaniu zadań itd.?

Kto zachęcał ludzi do składania podań, do pomocy innym czy chociażby do milszego stosunku do siebie?

Kto tworzył konkursy na ogromne ilości ap, które dawały bardzo dobry boost na start?

Kto tworzył atmosferę na serwerze swoim śpiewem, żartami czy nawet zwykłą rozmową?

Oczywiście, że... JA

Nie ma cię tutaj nawet od miesiąca i nie znasz mnie ani trochę. Ostatnie 3 tygodnie zmieniły mnie. Nic dziwnego jak mój serdeczny przyjaciel (były opiekun) został strącony ze stanowiska już nie powiem w jaki sposób, a wcześniej nie miał nawet dostępu do ftp.

Oczywiście, że nie mam szacunku do drugiej osoby. Jako admin kierowałem się zasadami. "Każdy ma czyste konto i jest w porządku dopóki nie narozrabia", "Cwaniaków trzeba nakierować by byli milsi dla innych, bo nie chcemy zepsuć atmosfery". Ja nakierowywałem w dość drastyczny sposób i tylko z tego jestem zapamiętany.

Wszyscy z którymi współpracowałem potwierdziliby, że jako admin nie dorównasz mi do pięt, bo reagowałem najszybciej na zgłoszenia mając każdą komendę w małym paluszku.

@Sheriff od razu przepraszam za post niezwiązany ze skargą. Chcesz możesz mnie ukarać warnem, ja nie przejdę obojętnie obok takich słów...

Edited by Guest

Przed mapa na której Boss dostał bana za prowokacje , była wcześniejszą mapa , na której Boss i pan czosnek , klneli , obrażali graczy, od frajerów , od śmieci , od pajacu , debili , i ich dobre parę razy ostrzegałem , zbyt dużo dostali ostrzeżeń , a oni tłumaczą się że mnie zdenerwował a ja do niej CH co mnie to interesuje , ma być kultura i spokój , nie stosowali się do tego , zmieniła się mapa na której Boss dostał bana , na początku rozpoczęcie gry ostrzegałem owych graczy , napisałem.na say@@ że jeżeli usłyszę , zobaczę , dostanę zgłoszenie obrazy od tych 2 graczy to od razu lecą i nie będę patrzył na to ... I oni dalej swoje ... Uwzięli się na qukill jakoś tak , a trzeci zaraził bossa w kampie i słyszę "on ma biegać" więc trzeci napisał na u@ że prowokacja i czuję się urażony , więc jak regulamin nakazuje to dałem bana za prowokacje , po milionach wcześniejszych upomnień ?

To wyjaśnienie @Ass

Teraz coś odemnie

L 04/26/2018 - 22:15:34: Ass : dobra ale jak cie denerwuje to troche swoje slowa zachowaj dla siebie
L 04/26/2018 - 22:15:40: Ass : jeszcze raz uslysze
L 04/26/2018 - 22:15:52: Ass : ogolnie nie obrazaj
L 04/26/2018 - 22:20:23: Ass : ogarnij z tymi tekstami
L 04/26/2018 - 22:20:31: Ass : frajerzy
L 04/26/2018 - 22:20:35: Ass : i to do bosa bylo
L 04/26/2018 - 22:20:39: Ass : nie jezu skonczcie
L 04/26/2018 - 22:22:03: Ass : dobra pisze tutaj ostatni raz !!! uslysze jakies obrazilwe slowo w strone graczy leci ta osoba z miejsca !
L 04/26/2018 - 22:22:24: Ass : nie grozby miales adma to powinienes zachowac kulture

21 godzin temu, BO$$ napisał:

Może potwierdzić to kilka osób które było na serwerze,

Koledzy z ts ? ^^

Skarga nie słuszna 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.