Jump to content

Podanie by PISTU

Pistu
 Share

Recommended Posts

Nick w grze: PISTU
Link do GT: https://www.gametracker.com/player/PISTU/193.33.177.12:27061/
Steam/Non Steam? (Link do profilu): https://steamcommunity.com/profiles/76561198141795570
Doświadczenie adminowskie: Doświadczenie jak admin powiem że mam duże pełniłem kilka razy funkcje admina i raz Opiekuna Serwera ogólnie to bedzie z 4-5 lat doświadczenia
Znajomość komend AMXX (skala 1-10): 7-8
Dlaczego Ty?: Pomimo że jestem nowy na tej sieci ale się bardzo zaangażowałem , staram się pomagać osobą początkującym. 
Na serwerze gram od Restartu więc nie długo ale podjąłem się próbie napisania podania do Admina ponieważ czasami w godzinach szczytów lub późnym wieczorem dzieją się nie ciekawe sytuacje na serwerze.
 Właśnie w takich momentach potrzeba admina średnio staram się spędzić na serwerze od 3-5 godzin ale często wychodzę poza normę i gram po 7-8 h. Chcę pomóc tutejszej administracji w utrzymaniu porządku i ładu na serwerze. 
z poważaniem PISTU

Kontakt: Steam , Forum , TS

Edited by Pistu

hmm. 

Gt jest nawet lecz to nadal tylko 5 dni, forum do nadrobienia. Znam Cię z serwera i jesteś rozpoznawalną osobą (jak na moje), ogarniasz i trzymasz kulturę. Znasz regulamin i starasz się go przestrzegać  więc patrząc na to wszystko byłbym za okresem próbnym ;) "

Postaraj się udzielać na forum, niech ludzie Cię poznają ;) 

Edited by ZHMB

Za okresem próbnym:

+ Często widoczny na serwerze,

+ Zna regulamin, zgłasza na u@,

- Tylko 8 dni na serwerze, troszkę do nadrobienia.

+ Kulturalny, da się z nim pogadać :)

Edited by jauas

Nie no bez jaj... Thomas wiem ze mnie nie było tydzień ale trzeba coś zmienić w tych podaniach.. że podanie może składać ten co ma przegrane minimum dwa tygodnie codziennej gry na serwie po to by inni gracze go poznali w 100% i po to by pokazał że będzie jednak grał z nami dla serwera a nie dla rangi by pokazać kim jest.... Samo granie przez tydzien jak dla mnie to za mało . Jakiś nowy przeczyta jego podanie i też złoży podanie po skoro ten po 8 dniach moze to czemu " Kowalski" miałby być gorszy i nie złożyć podania po 5ciu dniach gry na serwie.. Ja jestem na nie. 

Okres próbny

Chłopak czesto na serwerze jednak mimo,ze bardzo lubię z nim grać jak i spedzac czas na tsie to niewiadomo jak długo z nami "pociągnie":)

+Steam

+Wiek

-Forum

+mikrofon

Dorzucę jeszcze,że odnośnie nowych graczy jest bardzo pomocny. Wiele razy bylem swiadkiem gdy komus tłumaczył dzialanie klasy/przedmiotu.

Twoje podanie zostało odrzucone!

Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.