Jump to content

Admin BO$$

BO$$
 Share

Recommended Posts

Nick: BO$$
Link do GT: https://www.gametracker.com/player/bo%24%24/145.239.237.178:27015/
Steam/Non Steam: Steam posiadam, ale gram na NonSteam
Doświadczenie w administrowaniu na serwerach zombie mod: Byłem adminem na innych serwerach, oraz na zm.
Staż na serwerze: Około miesiąca 
Znajomość AMXX (1-10): 6/7
Mikrofon Tak/Nie: Oczywiście
Dlaczego Ty: Ponieważ, jestem bardzo aktywnym graczem w dzień jak i w nocy. Potrzebujecie adminów, a ja bardzo lubię pomagać osobą, oraz pilnować regulaminu jaki obowiązuje na serwerze.
Kontakt: Steam, GG, Forum

Edited by BO$$

Ja z kolei na nie, a to dlaczego? Już objaśniam.

- masz 16 lat? Z trzy czy cztery bym spokojnie od tego odjął, mam tu na myśli...

- dziecinne zachowanie które pokazałeś w którymś z tematów "ja chcę degrada, ja chcę!". Serio? Jak ktoś taki jak ty ma mieć znowu admina to ten serwer zmierza tylko w jedno miejsce. Na dno i 5 ton mułu.

- to ma niewiele do tego i to tylko moje podejrzenie, ale...jakbym cię pamiętał. Jako wrzłopiarza, który powinien być ostatnią osobą która w ogóle kiedykolwiek dostałaby admina. Masz nick zadziwiająco podobny do osoby zwanej @BOSS$$$. Czyżby multikonto, czy po prostu zadziwiający zbieg okoliczności z nickiem? Jeśli się mylę to wyprowadźcie mnie z błędu.

- jedynie GT masz spoko, ale to cię nie ratuje

Co do reszty moich wątpliwości niestety jestem niezdolny w tym momencie, aby sprawdzić rzeczy typu kultura na serwerze, pomaganie graczom itp. więc nie odniose się do tego, ale to co opisałem powinno wystarczyć.

Aha i taki spoiler, gdyby ktoś chciał się przyczepić o to że ostatnio się nie pokazywałem, to swoim doświadczeniem wykraczam zapewne poza 90-95% aktualnych graczy, więc opinie typu "nie grasz to się nie udzielaj" możecie wsadzić w wiadome miejsce. Za dużo przegrałem na tym serwerze, żeby wiedzieć tego typu rzeczy chociaż po zachowaniu na forum.

PS. I chyba najważniejsze - szybka rekrutacja nadal jest bodajże otwarta więc po co w ogóle ten temat? xD

Twoje podanie zostało odrzucone!

Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.