Jump to content

Skarga/obraza/admin/kolesiostwo

bel_etrysta
 Share

Recommended Posts

Twój Nick: bel_etrysta[et]

Nick gracza/admina na którego jest skarga/pochwała: anonim (?)

treść:[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na 1shot2kill.pl 1shot2kill.pl
[AMXBans] Powod: 'Obrazasz / Insulting'
[AMXBans] Dlugosc bana: '3 godzin'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_1:0:739065129'
[AMXBans] Twoje IP: '37.47.2.199'
[AMXBans] =======================================

Otóż sytuacja wyglądała następująco - wchodzę na serwer aby trochę się wyluzować po ciężkim dniu. Zagaduje na say i zaczynam jakiś tam dialog z graczem, polecam mu się także wyluzować przy piwku. W tym momencie osobnik o nicku "conor macgregor" (czy jakoś tak) zaczyna mnie wyzywać od marginesów, patologii i kilka bluzgów przez mikro. Jako, że rzadko kiedy pozwalam sobie na obrażanie mnie przez byle kogo odparowuje mu stwierdzając, że jest idiotą. Nawet nie traktuje tego jako obrazę ale stwierdzenie faktu, bo kto normalny zaczyna obrażać gdy dwie inne osoby prowadzą luźną gadkę. Następnie pytam go (cnora) kim jest i znowu lecą bluzgi w moją stronę (?) więc stwierdzam "no tak, debil". I w tym momencie ja dostaje kicka za obrazę, a rzeczony osobnik gra sobie dalej. Wracam i zadaję kilka pytań adminowi dlaczego ja zostaje winowajcą w sytuacji gdy jestem obrażany i w defensywie odpieram kolokwializmami, a tamta osoba gra dalej i wciąż wyklina innych. Niestety po kilku zapytaniach jestem nadal olewany więc dla mnie taki admin nie zasluguje na szacunek i piszą mu to oraz to że poleci skarga. No i banik na 3h, a rak od którego zaczął się problem znów mnie obraża i szyderczo wyśmiewa gdy otrzymuje bana bo, jak stwierdza "nic mu nie mogę zrobić".

Proszę o wyjaśnienie sytuacji, miało to miejsce 21.04.18 godz. ok. 22:40.

Tak więc zaczynając. Wina leży po obu stronach tobie jak i admina . Dlaczego?  Tobie iż  mogłeś ale nie zrobiłeś  zgłosić na u@ że ten gracz cię wyzywa bądz obraża  nie zrobiłeś tego tylko pchnąłeś się w prowokacje i obrażałeś go od  idiotów i debili ,zgłosiłeś dopiero po tym jak admin ci dał kicka że drugi gracz cię obraża. Po czym dostałeś bana na 3h . Rozmawiałem z owym adminem , i dostał ode mnie ostrzeżenie i pouczony został za to iż nie sprawdza   i nie słucha co kto mówi przez mikro a kultura na serwie musi być . Myślę że już więcej takich zaistniałych sytuacji nie będzie. Co do bana 3h no przesadzone powinno być max 1h za obrazę  gracza  zamiast kicku.  Co do owego gracza connora  nie moge nic stwierdzić iż mikro nie słyszę na demku , ale moge zagwarantować że następnym razem jak będzie taka sytuacja  to zgłaszać U@ wtedy  gracz będzie ukarany :) 

Póki co Admin dostaje ostrzeżenie pierwsze.  

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.