Skocz do zawartości
  • Sky
  • Blueberry
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Cherry
  • Banana
  • Apple
  • Military
  • Emerald
  • Chocolate

Rekomendowane odpowiedzi

Redaktor:

@`Lu'Ganthu

image.png.1c4795d2f98c31fce0e1efb427be57a1.png

Osoba udzielająca wywiadu:

@X3R3V1

image.png.559a2dfaef59e363f8cebd1635a4b2c8.png

Cześć X3R3V1, cieszy mnie to, że zgodziłeś się na udzielenie mi wywiadu. Na dobry początek powiedz jak Ci na imię, ile masz lat oraz skąd pochodzisz.

Witam. Nazywam się Michał, w tym roku wskoczy mi dwójeczka na początek i mieszkam w małej wsi obok trochę większej wsi Częstochowy. Dokładnie to nazywa się Skrzydlów.

Jakbyś miał nas oprowadzić po Twojej okolicy, co w szczególności chciałbyś nam pokazać?

W sumie to nic ciekawego. Jedyną rzeczą jest zabytkowy dworek rodziny Reszków, którzy mieszkali w tej okolicy. Niestety nikt tego miejsca nawet nie odwiedza. Wcześniej był również dworek z XVI wieku lecz 2 lata temu został on podpalony - obecnie została tylko ruina.

Michale, a może masz jakieś swoje ulubione miejsce w Twojej wsi?

Rozwalona altanka na placu zabaw, na którą chodzimy pić soczek z gumijagód :D.

Jakie są Twoje zainteresowania?

Głównie są to sporty. Grywałem w piłkę nożną, siatkówkę, szachy, trochę ping ponga itd. Obecnie poświęciłem to wszystko dla studiów i bycia sędzią piłkarskim.

Skąd się wzięła Twoja pasja do sportu?

W sumie to nie wiem. Ja jestem jeszcze ten rocznik przed 2000 gdzie zamiast siedzieć na komputerze to siedzieliśmy całymi dniami na boisku. Swoją rolę odegrał też brat (@Krystek), który od małego puszczał mecze w telewizji, które oglądaliśmy.

Wspomniałeś, że studiujesz i pracujesz. Na jakim jesteś kierunku? Udaje Ci się pogodzić studia z pracą?

Studiuję na Częstochowskim AJD (który od 1 czerwca będzie uniwersytetem hihi) na kierunku Kryminalistyka i Systemy bezpieczeństwa. Pracuję weekendami jako kelner na imprezach okolicznościowych dlatego udaje mi się to pogodzić z łatwością.

Mówiłeś, że jesteś sędzią piłkarskim, której ligi mecze sędziujesz?

Jestem młodym sędzią, póki co sędziuję juniorów i młodszych, a na seniorskiej A/B klasie stoję na linii.

Piłka nożna jest Twoim hobby, więc pewnie masz swój ulubiony klub?

Oczywiście, niezmiennie od ponad 10 lat Real Madryt, ale sympatią darzę również Tottenham.

Również kibicuję Realowi :D. Wspomniałeś, że masz brata, jakie są Wasze relacje?

Kiedyś to wiadomo, napięte jak plandeka na żuku, ale z czasem wszystko jest w porządku, ba, nawet nie pamiętam kiedy się w ogóle się kłóciliśmy.

Sam mam rodzeństwo i wiem jak to było :). Masz może jakiegoś zwierzaka?

Tak, mam swojego pupilka w domku. Piesek wabi się Sunia :D. Mam również szynszyla, który wabi się Mika.

Chciałbyś posiadać może jakieś inne zwierzęta?

Jedynie co to jakieś większego pieska podwórkowego, typu labrador, husky :).

Zadam Ci kilka pytań odnośnie Twojego dzieciństwa, jak je wspominasz?

W sumie to przez brata i społeczeństwo w szkole do du*y, ale aż tak najgorzej nie miałem więc jest okej. Najwięcej to pamiętam z gierek na boiskach i graniu w tibię po powrocie :D.

Masz może jakieś szczególne wspomnienie z tego okresu, którym mógłbyś się z nami podzielić?

Jest to trochę bolesne, ale w sumie to jest takie jedyne co mi przychodzi teraz do głowy. Jadąc do kolegi na rowerze, przy 30 stopniowym upale co automatycznie spowodowało że jechałem bez koszulki, w samych spodenkach, i zapatrzyłem się na pedały bo się fajnie kręciły, gdy podniosłem wzrok zobaczyłem tylko jak z rowerem wpadam w rów za którym rosły 1,5m pokrzywy. Ja niestety poleciałem jak samolocik w nie. W te dzień pamiętam, że nie mogłem dojść do siebie :D.

Ja miałem podobnie, tylko że wjechałem w słup xD. Kim chciałeś zostać w dzieciństwie?

Jak byś zapytał kim nie chciałem być to by było chyba lepiej XD
Wiem, że na początku chciałem być mechanikiem samochodowym, dalej nie pamiętam. Obecnie skończyło się na strażaku albo policji :D

Masz motto życiowe, którym się kierujesz?

Płyń pod prąd, z prądem płyną tylko śmieci.

Jesteś optymistą, realistą czy pesymistą? Dlaczego?

75% optymizmu i 25 realizmu. Nie wiem czemu, może dlatego, że tak jest łatwiej :D

Być może :). Jakie cechy w sobie lubisz, a których nie?

Z tych co lubię to punktualność i poczucie humoru, a te negatywne to arogancja i wulgarność.

Natomiast jakie cechy u innych cenisz, a których nie znosisz?

Nienawidzę wręcz prostactwa i niechlujności, a darzę sobie kulturę osobistą.

Masz swoją wybrankę? Jaki jest Twój ideał kobiety?

Swojego ideału nie posiadam, każda dziewczyna ma w sobie coś innego, co przyciąga. Mam :)

W takim razie życzę powodzenia. Masz jakieś plany na tegoroczne wakacje?

Póki co tylko majówka zaplanowana, dalej nie patrzę :D

Do jakiego kraju najchętniej wybrałbyś się na wycieczkę?

Nigdy o tym nie myślałem, ale tak na teraz powiem, że do Grecji :)

Dlaczego akurat ten kraj?

Jest tam dużo obiektów historycznych, które chciałbym zobaczyć na "własne oczy" xd

Masz swój ulubiony film/serial?

Ulubiony serial - Ranczo <3

Przejdziemy do spraw sieci i gier. Skąd wziął się pomysł na nick "X3R3V1"?

Nigdy tego nie wiedziałem i raczej nigdy nie będę tego wiedział XD Po prostu zwykła mieszanina liter i wyszło takie coś.

Jak długo grasz w CS 1.6? Jak zaczęła się Twoja przygoda z CS'em?

Pierwszy raz CS'a zobaczyłem na świetlicy, wtedy mi się ta gra nie spodobała, dopiero kiedy brat ściągnął i zaczął w niego grać tak też i ja wtedy zacząłem. W sumie to może będzie 4/5 rok.

W jakie inne gry również grasz?

CS:GO, Lol, Tibia oraz parę gierek na zmianę, które są Offline.

Jak trafiłeś na naszą sieć?

Jako iż brat założyciel to byłem na niej zanim jeszcze była oficjalnie otworzona.

Co sądzisz o obecnej administracji? Wywiązuje się ze swoich obowiązków?

Nic im nie można zarzucić, mi również nigdy nie odmawiają pomocy.

Jesteś opiekunem serwera, opowiedz krótko na czym polega Twoja praca.

W sumie z bratem jesteśmy umówieni, że większość na serwer robi on. Ja jedynie zajmuję się skargami, zrobieniem nowych RS'ów, przyjmowanie i kontrolowanie adminów.

Masz na sieci osoby, z którymi chętnie byś się spotkał w realu?

Erwinowi i bym mu zaj***ł XDD Na pewno jest kilka takich, ale zostawię to dla siebie.

Okej. Prosiłbym Cię abyś teraz powiedział kilka słów o podanych przeze mnie osobach:

@DyLu

Zawsze namawia na mixa, w sumie nic więcej nie wiem o nim ;d

@Thomas

Brat tibijczyk <3

@Sheriff

Rybak, chętnie bym sobie z nim połowił xd

Dzięki za wywiad! Chciałbyś na koniec kogoś pozdrowić?

W sumie to jedynie Futubę, z resztą cały czas się kontakt ma na forum :)

Edytowane przez Titania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciesz się że źle o mnie nie powiedziałeś.Myslalem że pracujesz w sklepie z obuwiem (pantofle, @don Erwin I te sprawy)

Dobra Robota ++++

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobry wywiad z konkretną osobą. Leci plusik za robote ! :D @X3R3V1jeszcze trochę i śmiało możesz mówić " i cyk dwójeczka" xD 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo dużo błędów interpunkcyjnych i gramatycznych, ale wywiadzik spoko :>

Edytowane przez NEX

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra robota, lecz to bardziej podpada pod same pytania i odpowiedzi.

Leci +

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.