Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nadszedł również mój czas.

Chciałbym się z wami podzielić powodem mojego odejścia. Od czasu kiedy zacząłem tutaj grać sieć wydawała mi się świetna okazja żeby poznać nowe osoby, była tutaj zgrana ekipa graczy oraz administratorów, lecz wewnątrz całej sieci rozrasta się skurwiel rak zwany inaczej "pieniądz". Wyżej postawione osoby bardziej interesują się własnym zarobkiem zamiast rozbudowywaniem sieci czy docenianiem administratorów oraz graczy którzy dają z siebie wszystko, aby serwery tętniły życiem.

Coś co mnie poruszyło najbardziej to oskarżenie oczka o kradzież. Wszyscy doskonale wiemy że oczko jest osobą bardzo uczczciwą, z każdym PSC leciał odrazu do krystka. A dowody na fałszywe oskarżenie dostaliśmy od naszego kochanego informatora <3 Może ktoś inny wam to zdradzi ^^

W każdym razie oczka się chcieli po prostu pozbyć  bo nie był im już potrzebny...

Shock dostał opiekuna? Żadnej rekrutacji ani nic podobnego? Opiekuna dostała osoba, która od kilku miesięcy nie wchodziła na serwer? Nie wie co się na nim działo i dzieje. Dostał opiekuna bo co jakiś czas zarzucał jakimś PSC na serwer...

Wprowadzanie zmian na serwerze. Żadnej konsultacji z administracją czy graczami. Paki, dmg, misje i klany, nie widziałem nigdzie żadnej konsultacji z graczami, żadnych pytań jak widzą to gracze, którzy na serwerze spędzają na prawdę wiele czasu, a przecież to oni wiedzą najlepiej co dla serwera będzie dobre...

Nawet bez konsultacji, przydałoby się chociaż jakoś poinformować graczy że dnia tego i tego na serwer zostaną wprowadzone zmiany, reset EXP  itd. Poinformować o wszelkich zmianach też graczy trzeba, A nie że gracze wchodzą na serwer i co po chwila się ktoś pyta czy był reset, co się zmieniło itd. Gracze nic nie wiedzą i na wchodzą jak na zupełnie inny serwer.

Wracając do kwestii pieniędzy i korupcji na serwerze, rozumiem krystek kwestie sprzedania serwera aby zredukować koszty utrzymania sieci, ale dlaczego o tym też nikt nie wiedział? Wszystko musiało iść przez inne osoby które miały możliwość się tego dowiedzieć, wszystko robicie po cichu tak żeby nikt nie wiedział.. 

Tyle ode mnie, może kiedyś się tutaj jeszcze pojawię, ale dopiero jak sieć wróci do swojej starej świetności. Odchodze z honorem, problemów Wam sprawiać nie będę, hamować wszystkich dookoła ani niszczyć sytuacji na serwerze też nie.  Spędziłem wśród administracji pół roku, wiem że nie jest to dużo ale wiele widziałem wiele słyszałem, poznałem tutaj dużo fajnych osób i mam nadzieję że inni czują tak samo. Trzymajcie się  :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi