Skocz do zawartości
  • Sky
  • Blueberry
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Cherry
  • Banana
  • Apple
  • Military
  • Emerald
  • Chocolate

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nastał ten czas, że
trzeba napisać rezygnację i się pożeganć. Pierwszą rzeczą, która strasznie razi jest fakt że mieliśmy zostać oddani
przykre:( Nawet nikt nas z góry nie poinformował. Tylko przekazywane było "tajnie" od innych osób.
Może nie powinnam dawać tego powodu, ale bez tego się nie da.!

Następna sprawa oskarżacie Oczka o
kradzież, gdzie jej nie było. Dajcie Thomasowi opiekuna człowieka na serwerze nigdy nie widziałam ;O

Znów tajemnice nagle SHOCK dostaje opiekuna, gracz który jakiś czas temu dokładnie około stycznia
przestał grać. Dlaczego stał opiekuna bo daje Dotację! do Shocka nic nie mam chłopak narwany,
śmieszkowaty itd. Ale jest osobą, która nie zna tej nowej społeczności serwera.

Puste obietnice,
Chcieliśmy przyciągnąć nowych graczy, aby dodać nowe misje. Po co? Blokowanie "pak" bez żadnej
konsultacji z administracją. Halo to my gramy na serwerze to my wiemy najwięcej o graczach, czego
oczekują. Nasze pomysły zostawały wyśmiane, albo przyjęte, aby zamknąć nasze "mordy".

Kolejna kwestia
zabraliście dmg z serwera, wiele osób miało go wykupionego na stałe, ale co się tym przejmować. 

Ostatnio napisałam w dziale dla adminów kilka pytań.  Krystian super, że szybko odpisałeś niestety
plotki okazały się prawdą.

Mam wiele dowodów, gdzie można pokazać jak zm jest gardzony. Dlatego
odchodzę z rangi administratora. Może będę jeszcze pogrywać, bo w końcu zainwestowałam w swoją postać
dużo pieniążków.

PS Shock bez obrazy  powodzenia życzę

Przez 7 miesięcy byłam bardzo związana z siecią, z graczami i administracją.

@Trzeci Tyś bratnia dusza mój młodszy braciszek, Pilnuj "cziterów" Pamiętaj moje drzwi dla Ciebie są otwarte

@Oczko! Byłeś jesteś najlepszy :)

Nequ dziękuje za szanse, jaka mi dałeś, że mnie przyjąłeś na posade admina, ale pamiętaj zawsze, że to ja ci napędzałam klientów :P (dobrą gadane mam)

@MagicznyZiemniak Tyś mnie prowadził, przez Ciemnotę ludzką xD

@DeadGuy Tyś kochanek jakich mało <3 jak i @Marek Koniarek mam nadzieję, że nie długo z Piotrkiem wpadniecie na kawkę

@CRIS __ drOp byłeś jedynym milczącym a zarazem rozgadanym administratorem <3

@|LT|TC4 szkoda, że tak w późnym czasie zdecydowałeś się wrócić na posadę.

@Wassup już nie będzie kto Cie uspokajał :(

@Ass żegnaj 0,999999999999999 :)

I reszta zacnej grupki dziękuje, za miłe i te złe chwile. Wiele od Siebie sie nauczyliśmy. Pamiętajcie jak coś chcesz to "poproś" :P

Powodzenia w dalszym życiu serwerowni

Edytowane przez ZoSia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Dowidzenia. 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie udostępniłam, Tylko podałam powód :) dlaczego żegnam się :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamiast podawać screena, mogłaś tylko napisać.... Takie rzeczy nie powinny ujrzeć światła dziennego, dziecinne zachowanie... Żegnam.

@Ass "Żegnam" to według Ciebie wypowiedź mająca kontekst obrazy? Zalecam dodatkową edukację.... Natomiast jeśli chodzi o dziecinne zachowanie to właśnie widać to co piszesz.... Po co dodaje się posty gdzie do tego działu skąd ona ma screena mają dostęp nieliczne osoby? Skoro według jej jest to jawne to po co osobny dział? Say what?.... 

@shinga A do Twojej wypowiedzi nie mam co posac bo musiałbym dokopać się do jądra ziemi żeby być na Twoim poziomie...

Edytowane przez |Never |

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

właśnie powinny ujrzeć  światło dzienne. Bo tak byliśmy traktowani wówczas na zm.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ZoSia tak myślałem, że nawet nie zasługuję na kilka słów od ciebie w pożegnaniu :(

Nie będę się rozpisywał w waszych pożegnaniach osobno tylko napiszę w jednym ogólnikowo. Nigdy nie miałem lepszej ekipy do gry od was. Zawsze mogłem na was liczyć, szukać u was wsparcia, poprawy humoru czy też zwykłej rozmowy. Wszyscy zasługiwaliście na stanowisko administratora o stokroć bardziej niż ja i to wy budowaliście atmosferę na serwerze. Chciałbym podziękować wam wszystkim za ten cały czas razem i mam nadzieję, że jeszcze spotkamy się na jakimś serwerze w pełnym składzie. Mowa tutaj o: @ZoSia, @Oczko!, @MagicznyZiemniak, @DeadGuy, @Ass, @CRIS __ drOp i wszystkim graczom (nielicznym) którzy życzyli mi dobrze i nie chcieli mojej rezygnacji. Życzę wam wszystkim powodzenia, a w szczególności tobie @JessI.. Jeśli się nie zmienisz, postaw ten serwer na nogi, tak abym wszedł na niego i miał tę samą radość z gry gdy się poznaliśmy.

Edytowane przez Trzeci

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Trzeci przez screena się usunęło :( pseplasam, , poprawiłam błąd

i nawet na pulpeciku mam Twój i Oczka prezent <320180212220119_1.thumb.jpg.d8f0f1eb96c460293c661f380ddd1af8.jpg

Psyt @PlayWithMe# możesz już się wydzierać na serwerze ;)

Edytowane przez ZoSia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

3maj się elo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem jakiś czas temu przyjemność pograć z tobą na zm więc bardzo smuci mnie fakt twojego odejścia.

Życzę Ci jak najlepiej:) Trzymaj się.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
44 minuty temu, |Never | napisał:

Zamiast podawać screena, mogłaś tylko napisać.... Takie rzeczy nie powinny ujrzeć światła dziennego, dziecinne zachowanie... Żegnam.

To co Ty teraz napisałeś jest na poziomie dziecinnego zachowania.... brak słów , po 1 ty nie jesteś od tego by się tym interesować co dodała/napisała bo to nie twoja sprawa!!!!!!! , po 2 trochę szacunku do innych osób bo twoim tekstem typu "żegnam" nie wiem co chciałeś osiągnąć ! to jest pożegnanie i nie widzę aby cię tutaj ktoś obraził czy wyraził o tobie jakieś zdanie, więc mógłbyś chociaż się normalnie pożegnać jeszcze ty Jako Opiekun pokazałeś "twoje dorosłe zachowanie" nie pozdrawiam !!!

A tak ogólnie to :c smutno , smutno i jeszcze raz smutno :cccc już nie będzie tak jak kiedyś :/ najlepsze mordki na serwerze <3@Trzeci @ZoSia @Oczko! @CRIS __ drOp @Marek Koniarek @MagicznyZiemniak @DeadGuy @Dubik @Dub1g     Tylu nas było :D jeszcze bym musiał wymieniać :DDDD było zajebiście i mega :D oznaczyłem was dlatego aby wam podziękować za grę przez ten cały czas na naszym ZOMBIE MODZIE <3 wiadomo że już nie będzie jak kiedyś :D ludzie na serwerze nas kochali :) zawsze byliśmy :3 zawsze każdy spór rozwiązaliśmy , i na prawdę grało się fantastycznie z wami :) to były zajebiste chwile na Zombie Modzie :D kocham was mordki :) Mam nadzieję że nie potracimy kontaktów i jeszcze pogramy w tak fajnym gronie :D Powodzonka @ZoSia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wspomniane o Mnie to też się wypowiem.

Na ZM dużo grałem i wiem jak wszystko działa to po 1

Po 2 nikt Mnie nie wybierał ani nie kazał być opiekunem lecz jak zauważyłem że ma zostać bez OP to powiedziałem że mogę wziąć go na Siebie.

Na ZM grałem jak jeszcze był na innej sieci, przyszedł tu i tu też grałem sporo. Z początku miałem OP 201 i admina na ZM.

I aż łamie Mi to serce jak ktoś pisze że dostał OP od tak czy coś. Nie muszę Nim być, tylko chce żeby ten serwer dalej się kręcił i miał tyle ludzi ile miał.

Cześć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jedna z osób nielicznej grupki adminów, których uważałem za osoby świetnie sprawujące się na swoim stanowisku.

Powodzenia w dalszej karierze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.