Skocz do zawartości
  • Sky
  • Blueberry
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Cherry
  • Banana
  • Apple
  • Military
  • Emerald
  • Chocolate

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Harley Quinn

Nick gracza/admina: Wargi

Opis sytuacji: W rozpisce demka wszystko się znajduje

IP/SID: Macie ponieważ to admin

Data i czas zdarzenia: 18:21 - 19:02

Dowody(ss/demko): http://d1.hltv.org.pl/srv40299/HLTV-1804171821-jail_pyramid.dem.zip

+ Rozpiska tutaj ----->

9:01 - Kultura godna admina [Wiem że mało ale jak bym zapisywał wszystko co przeklina to bym nie miał miejsca na dysku] .
10:32 - Kolejny pokaz kultury .
11:05 - Nie zapytał czy mają mikrofon , odrazu wyrzucił chociaż ilościowo mogą być w ct dodatkowy gracz .
24:40 - Nadużywanie -adminvoice
25:22 - Nadużywanie -slap + "Wisienka na Torcie" dosłownie 25:29 piszę do Wiki "Ostatni raz" [chodzi o prowokowanie] Najśmieszniejsze w tym fakcie jest to gdy @Wargi gra na serwerze po stronie ct i w tt jest gracz o nicku "Sandraa" to jakoś potrafi ją prowokować przez całą mape [bicie liną , pałką , stanie na niej itd.]

Edytowane przez 3palcewkacprze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Admin serwera Counter Strike nie jest jakims politykiem swiatowej slawy, ktoremu nie wolno publicznie przeklinac. Kazdemu zdarza sie bluzgac. Administrator nie ma zakazu przeklinania, po prostu powinien cechowac sie wysoka kultura osobista. Wargi jest bardzo dobrym adminem, mimo ze nie hamuje tego, co chce powiedziec. Wplatanie przeklenstw w wypowiedzi zdarza mu sie ale jest to najlatwiejszy sposob zeby przekazac emocje ktore mu towarzysza. To nie jest nic strasznego. Brzydkie slowa nawet przestaja byc cenzurowane w coraz wiekszej liczbie filmow przeznaczonych dla coraz mlodszych odbiorcow.

To naduzywanie adminvoice to chyba jakis zart xD Chlopak wprowadza na serwer mila atmosfere po to, zeby gracze byli bardziej rozluznieni i czerpali wiecej przyjemnosci z rozgrywki, nawet w formie biernej, a i tak znajda sie tacy, ktorzy za dwukrotne nacisniecie przycisku adminvoice napisza skarge.

Jesli chodzi o ostatnia czesc skargi, nie wierze zeby bylo to przez prowokowanie (przeciez to jest dozwolone), ale nie wiem, co w Wargiego glowie siedzialo. Zapewne niedlugo sie dowiemy.

Podsumowujac, bo nie chce mi sie pisac wiecej, wydaje mi sie, ze jestes troche niedowartosciowany i probujesz na sile pokazac, ze ty przestrzegasz regulaminu i bylbys swietnym adminem, a inni nie. Pisanie skarg o takie blahostki, ogladanie tego dema jeszcze raz i zaznaczanie niektorych momentow tylko po to, zeby ktos dostal upomnienie - nie wiem, komu by sie chcialo to robic. Zrozum, ze ty psujesz atmosfere na serwerze, piszac takie bezsensowne skargi. Jesli Wargi zostanie upomniany, zacznie uwazac na slownictwo, przez co zapewne bedzie mniej mowil, a co za tym idzie, nie bedzie na serwerze tak zabawnie, jak dotychczas.

A, no i ten. Jesli dostaniesz tego straznika, czy o co ty sie tam starasz, ja moge zaczac pisac takie skargi o nic na ciebie. Nie ma problemu.

@Warning !? rzeczywiscie nie jest to pierwsza skarga na Wargiego. Nie rob z siebie swietego, bo stosunek liczby skarg do stazu i tak jest u ciebie wiekszy. Wargi jest adminem chyba od pazdziernika. Slusznych skarg na pewno nie bylo wiele. Natomiast ty jestes straznikiem, czy tam adminem, od kilku dni, a co najmniej dwie skargi zostaly napisane w twoim kierunku. Zeby nie bylo, nie oceniam, ze skargi na ciebie sa sluszne. Po prostu widac, ze ty byc moze mniej stosujesz sie do regulaminu.

@Dajesz Malina lepiej sie tego ujac nie dalo. Banda smutasow, ktorzy sa wiecznie zdegustowani.

Edytowane przez n00b

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@n00b dla twojej informacji to nie 1 skarga na wargi za obraze i oczywiscie on maksymalnie dostanienie -( iles tam pkt ) a dlaczego? bo kubinho go lubi ja pewnie po skardze bd mial degradacje wiec prosilbym byc bardzo zeby skarge rozwiazal albo  @don Erwin albo @d0naciak lub @LemoN bo u nich nie bedzie ze kogos lubie albo nie tak samo prosilbym rozwiazac tak samo moja skarge + prosze zobaczyc ile razy wargi mial skladana skarge za kulture a ile razy ja ( znajac sytuacje ja dostane degrada ) 

@JessI. tak napisał pożegnanie i pewnie zabrali mu rangi na forum bo na JB juz dawno kubinho nie było wiec nikt mu pewnie nie zabrał

@Dajesz Malina tak zgadza się wprowadza atmosferę dużo graczy sadzi że ja też, że ze mna da sid pozartwowac posmiac, ale raz na mapie poniosły mnie nerwy i nie opanowalem swojego języka i co za tym poszło? Skarga od pupilka wargiego i jego kolegow więc osobiście ci powiem że chyba lepiej siedzieć sztywno jako nowy bo i tak co "starzy" gracze cie wygryza tak samo jest z harleyem wargi go Nie lubi i oczywiście jego pupilek tez (Mysiak) i wytłumacz czy to jest fer w stosunku do nowych graczy

Edytowane przez Warning !?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A i Ja się wypowiem. Znam Wargiego od bardzo dawna, grał tu i dalej grać będzie. Mniej czy więcej ale mniejsza z tym. Wargi wprowadza zawsze świetną atmosferę na serwerze a nie siedzi przybity przed tym monitorem jak reszta. Ludziom się to podoba, a co za tym idzie atmosfera na serwerze jest świetna. Mimo tego że Wargi używa dość często wulgaryzmów to nie jest to w celu obrazy, wyzwisk (zazwyczaj :D) Wiem że może wam to nie odpowiadać, przeszkadzać. A Wy zamiast się cieszyć, to przejmujecie się tymi wulgaryzmami jak nie wiem. Jest atmosfera i jest zabawnie. No chyba że wolicie siedzieć drętwo przed tym komputer i tylko wyczekiwać żeby ktoś  przeklął i zaraz pisać skargę, zażalenia bo ktoś nie ma kultury. A jestem święcie przekonany że sami siedzicie i przeklinacie, tylko jeżeli ktoś wam to wypomina to zaraz wielkie oburzenie płacz i zgrzyt zębów. Zastanówcie się nad tym...

@Warning !? Człowieku, o czym Ty bredzisz? To że ktoś piszę na Ciebie skargę to pupilek? Pupilka to możesz mieć co najwyżej koło siebie, a nie nazywać @Mysiak'a pupilkiem. Cóż poniosło Cie mówisz? Bywa i tak, nie każdy ma w sobie wolę która pozwoli Mu się opanować. Dlaczego śmiesz twierdzić że admin chce zaszkodzić Serwerowi? Admini robią wszystko żeby gracze zostali. A co do starszych graczy, to też nie widzę Twojego bólu du*y, twierdzisz że "wygryzają graczy" Człowiek zastanów się trochę nad tym co piszesz bo jak patrzę co piszesz to autentycznie robi Mi się nie dobrze. Tyle ode Mnie..

Edytowane przez Dajesz Malina

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widze ze taktyka na lizanie dupki adminom i reszcie serwera zeby byli na tak w Twoich podaniach nie wyszla wiec aby dostac tego Twojego upragnionego straznika zaczales pisac skargi XD.

Co do rozpiski to sie nie wypowiem bo juz lepiej ode mnie zrobili to koledzy powyzej <3

@don Erwin @d0naciak @LemoN mysie pysie macie lepsze rzeczy do zalatwiania niz ta skarga <3 XD

P.S @Warning !? teraz mozesz mi dac tego perma :D. Dawaj nikt nie patrzy XD

Edytowane przez Wargi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 minuty temu, Warning !? napisał:

@n00b dla twojej informacji to nie 1 skarga na wargi za obraze i oczywiscie on maksymalnie dostanienie -( iles tam pkt ) a dlaczego? bo kubinho go lubi ja pewnie po skardze bd mial degradacje wiec prosilbym byc bardzo zeby skarge rozwiazal albo  @don Erwin albo @d0naciak lub @LemoN bo u nich nie bedzie ze kogos lubie albo nie tak samo prosilbym rozwiazac tak samo moja skarge + prosze zobaczyc ile razy wargi mial skladana skarge za kulture a ile razy ja ( znajac sytuacje ja dostane degrada ) 

@JessI. tak napisał pożegnanie i pewnie zabrali mu rangi na forum bo na JB juz dawno kubinho nie było wiec nikt mu pewnie nie zabrał

Od załatwiania spraw z adminami jest opiekun.Który uwierz mi że nie staje za kimś bo go lubi.Wypowiadam się ponieważ znam wargiego (miałem okazję posiadać ta rangę z nim.)Wargi przeklina tak zdążą się ale w zamian za te "przekleństwa" (rzucanie kurwa czy ch***m bez chęci obrazy kogoś.) Wprowadzando rozgrywki elementy komedii ( od tego jest ten  mod)Są one "normalne" tak admin powinien być  wzorem dla młodszych graczy ale życie zapewne już ich tego nauczyło ( pokaż mi gimbusa który nie przeklina (Erwin xddd)) 

Tyle ode mnie pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Warning !? napisał:

raz na mapie poniosły mnie nerwy i nie opanowalem swojego języka i co za tym poszło?

Raz na mapie powiadasz? Jakoś reszta osób z administracji pokazały dowody w twojej skardze, że jednak nie raz :)

Godzinę temu, Warning !? napisał:

oczywiście jego pupilek tez (Mysiak)

Wyjaśnił już @Dajesz Malina To że złożyłem na Ciebie 100% słuszną skargę to "pupilek"? Zastanów się 2 razy zanim coś sensownego napiszesz.

Co do samej skargi. Grałem bardzo długo z @Wargi jak i większość graczy i administracji, to wiem że te przeklinanie na serwerze jest do rozluźnienia atmosfery. Nie raz z Wargim i z częścią administracji sobie tak śmieszkowaliśmy. No chyba że lubicie siedzieć przed tym monitorem sztywno jak byście mieli -za przeproszeniem- kołek w du**e. Nie rzucał tym mięsem żeby kogoś obrazić. Tyle ode mnie :).

Bym zapomniał.

"on maksymalnie dostanienie -( iles tam pkt)"

No ciekawe, jak dostanie ostrzeżenia do tabeli bez rangi ;D. Pozdro.

Edytowane przez Mysiak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

XD

@Warning !? od kiedy wpłyneła na Ciebie skarga zacząłeś wyolbrzymiać i szukać niepotrzebnych kłotni.

Mam wrażenie że jak coś Ci się w kimś nie podoba wypowiadasz mu jakąś wojnę. Był nawet taki przypadek na jednym z graczy który wytypował Cię do zabicia na pierwszej reakcji. Zacząłes jej zapewniać że teraz każdy admin będzie ja wybierać do zabicia, że zostanie wywalona ze swojego gangu itp. Od czasu gdy dodałem swoją cegiełkę w skardze na Ciebie Ty strzeliłeś jakiegoś focha na połowę administracji. Myślę, że nawet ja mogę nazwać takie zachowanie dziecinnym :trollface:

Co do skargi - przeklnąć moze kazdy jezeli nikogo tymi przekleństwami nie urazi. Tak jak wyżej wspomniano - używanie od czasu do czasu admin voice w celu rozluźnienia atmosfery nie jest jakąś bardzo złą rzecza. Według mnie szukacie już byle jakich powodów do skargi ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Problem został rozwiązany!

Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.