Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Moja propozycja jest dodanie obszaru(strefy) jak przy wyjściu ZM z nory, do naszej zbudowanej kampy, lub do zaznacze jak w przypadku gdy kładziemy 1 klocka czym zaznaczamy że jest to nasze miejsce. Co wy na to ? @Konfident xD Dasz rade to ogarnąć, bo wydaje mi się że "brama antyrash" jest ustawian przez crav I trzeba to robić ręcznie. A mogło by takie coś pomóc w kłutniach kto pierwszy.

Pozdrawiam $uper$eriaKa

Edytowane przez $uper$eriaKa PAM PAM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@$uper$eriaKa PAM PAM Pamiętaj że to powinno działać wyśmienicie na dużych mapach. Ale małe mapy, gdy siedzi 20 graczy to będzie już z tym problem. No chyba znajdziesz jakieś rozwiązanie żeby miało to jakikolwiek sens bytu.

Edytowane przez Dajesz Malina

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mogło być takie coś jak @$uper$eriaKa PAM PAM napisał tylko jeszcze bym dodał to tego aby nie można było używać granatów na kogoś kampe jak ktoś np koło nas zbudował aby potem zombie nie padały przez jego Granata.

Moja też by było dodać coś w tych teamach czyli :

- Mamy z kimś party i ta osoba która nie wbiła na kampe z teamu może teleportować się do naszego team mate'a z kampy.

- Ten teleport by działał w tedy przy określonym czasie testowania np: 0:10/0:05 sec.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, Bysior napisał:

Mogło być takie coś jak @$uper$eriaKa PAM PAM napisał tylko jeszcze bym dodał to tego aby nie można było używać granatów na kogoś kampe jak ktoś np koło nas zbudował aby potem zombie nie padały przez jego Granata.

Moja też by było dodać coś w tych teamach czyli :

- Mamy z kimś party i ta osoba która nie wbiła na kampe z teamu może teleportować się do naszego team mate'a z kampy.

- Ten teleport by działał w tedy przy określonym czasie testowania np: 0:10/0:05 sec.

teleportowania się na pewno nie będzie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, P0v3R napisał:

teleportowania się na pewno nie będzie 

No i dobrze, niema na łatwiznę :D

Teraz tak mapa mogła by być podzielona na strefy np tak, że na przy ściana były by sektory i na miejscu 1 kto wejdzie i położy klocek na tym terenie ten zajmuje miejsce.
To może być awykonalne rozumiem, ale spoko by się grało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za teleportowaniem jestem na nie to nie miałoby sensu ludzie mają się uczyć, wchodzić na kampe :)

Tak Jak ostatnio pisałem ci pover jestem za zmniejszeniem wymagań dotyczących grup.  

Czyli np od 5/6 os możliwość robienia grup 

Edytowane przez DrOPS!k

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sektory na pewno nie, bardziej mam cos w głowie ze każdy klocek ma jakby strefę dookoła siebie ktora nie pozwala postawić klocka przez innego gracza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Strefy wokół obiektu odpadają. Zrobiłyby więcej problemów niż jest aktualnie. Wyobraź sobie nowego gracza który stawia obiekt gdzie kolwiek i tworzy taką strefe, utrudni to rozgrywkę innym graczom.

Teleportowanie - pomysł nawet dobry, jakbym miał to dodać to tylko raz na mapę może i tylko dla SVIPa i VIPa. Pomyśle nad tym.

By P0v3R,

Żadnego teleportu xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Propozycja została odrzucona!

Dziękujemy za propozycję, lecz nie skorzystamy z niej. Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.