Jump to content
 • Archives

  Recommended Posts

  Witajcie drodzy użytkownicy!

   

  Od jakiegoś czasu istnieje w Polsce serwis GOSetti.pl, który jako pierwszy na świecie umożliwia właścicielom porządne reklamowanie własnych serwerów. Wraz z nowo powstałym projektem jest to dla nas olbrzymia szansa aby pomóc rozwinąć nasze serwery!

   

  1. Co tydzień 3 serwery z największą ilością punktów będą otrzymywały darmową reklamę na okres 7 dni! Punkty można uzyskiwać poprzez:

  • pobranie z naszego reflinka dodatku GlobalServerify
  • głosowanie na nasze serwery (osoby posiadające GlobalServerify głosują x10)
  • poprzez wpłaty pieniężne
  • poprzez wpłaty skinów

   

  2. Pobierz z tego LINKU dodatek do CS:GO GlobalServerify oraz zainstaluj na komputerze, dzięki któremu my uzyskamy więcej punktów a Ty będziesz mógł oddawać głosy z 10 razy większą mocą. Sam dodatek jest w 100% bezpieczny, weryfikuje on serwery i usprawnia ich wyszukiwanie! :) Oprócz tego co tydzień wraz z wyborem 3 najlepszych serwerów będą rozdawane darmowe skiny dla osób, które pobrały dodatek a ich pula jest bardzo duża. Pamiętajcie, że działa to w dwie strony- wy macie szansę na wygranie skinów, my natomiast na dostarczenie większej ilości graczy dla was.

   

  3. Po pobraniu dodatku można wtedy głosować na nasz serwer:

   

  Za każdą pomoc nagradzam plusami, wystarczy napisać informację tutaj [KLIK], zadbajmy o wspólne dobro, aby nigdy nie brakowało graczy na serwerach! :)

   

  INSTRUKCJA!


  Dla graczy posiadających CS:GO:
  1. Pobieramy dodatek- https://gosetti.pl/globalserverify [Dodaje on nam 100 punktów do głosowania, dodatkowo każdy kto zagłosuję bierze udział w losowaniu skinów. Losowanie odbywa się każdą sobotę tygodnia]

  2. Wchodzimy w link podany wyżej.

  3. Wybieramy spośród opcji kliknij i głosuj [Jeżeli ktoś chciałby nam pomóc finansowo, zainwestować w "rozwój" to jest opcja postawienia skinów, wysłania sms'a czy chociażby przelewu]:

  Kliknij i głosuj.png

  4. Następnie zaznaczamy "Nie jestem robotem" i klikamy "zagłosuj za 100 punktów"

  5. Głosy można oddawać co 24H.

   

  Dla użytkowników forum, nie posiadających CS:GO:

  1. Wchodzimy w link podany wyżej.

  2. Wybieramy spośród opcji kliknij i głosuj [Jeżeli ktoś chciałby nam pomóc finansowo, zainwestować w "rozwój" to jest opcja wysłania sms'a czy chociażby przelewu]:

  Kliknij i głosuj.png

  3. Następnie zaznaczamy "Nie jestem robotem" i klikamy "zagłosuj za 10 punktów"

  Zagłosuj 1.png

  4. Głosy można oddawać co 24H.

  Share this post


  Link to post
  Share on other sites
  Guest
  This topic is now closed to further replies.

  ×
  ×
  • Create New...

  Important Information

  By using this site you agree to Privacy Policy.