Jump to content
  • Create New...
  • 0

Brak kompozycji o nazwie "Podstawowy Windows Vista", co zrobić?

Question

Witam, dziś chciałbym Wam przedstawić, rozwiązanie problemu dotyczącego podstawowej kompozycji w systemie Windows Vista. Jako, że sam jakiś czas posiadałem ten system i miałem z tym lekki problem, więc postanowiłem się z Wami tym podzielić.

1. Klikamy przycisk Start znajdujący się w lewym górnym rogu ekranu (myślę, że każdy wie, gdzie to jest).

2. U dołu menu znajduje się pole z napisem "Rozpocznij wyszukiwanie". Klikamy na nie i wpisujemy frazę "services.msc".

3. Pojawi się komunikat "System Windows wymaga Twojej zgody, aby kontynuować", klikamy Kontynuuj.

4. Pojawi nam się okno "Usługi" .

5. Zjeżdżamy nieco w dół i powinniśmy znaleźć taką pozycję o nazwie "Kompozycje". Klikamy na Nią dwa razy,lewym przyciskiem myszy.

6. Klikamy w  opcję "Automatycznie".

7. Klikamy "Zastosuj" w prawym dolnym rogu okna tej opcji.

8. Gdy klikniemy, po chwili ujrzymy, że nieco niżej odkryła się opcja "Uruchom". Klikamy ją.

9. Jeśli system sam nie przekształcił wyglądu, to musimy zrobić to ręcznie. :)

10. Klikamy Start -> Panel Sterowania. Kto ma wygląd klasyczny to klika opcję "Strona główna Panelu sterowania" w lewym górnym rogu.

11. Klikamy "Wygląd i personalizacja" -> Personalizacja -> Kolor i wygląd okien. Wyskoczy Nam okno "Ustawienia wyglądu"

12. Klikamy "Podstawowy wygląd Vista" i przycisk OK.

Mam nadzieję, że poradnik komuś pomoże :P

• Answers 0
  • Created
  • Last Reply

Top Posters For This Question

Popular Days

Top Posters For This Question

Popular Posts

Witam, dziś chciałbym Wam przedstawić, rozwiązanie problemu dotyczącego podstawowej kompozycji w systemie Windows Vista. Jako, że sam jakiś czas posiadałem ten system i miałem z tym lekki problem, wię

0 answers to this question

Recommended Posts

There have been no answers to this question yet

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.