Skocz do zawartości
  • Sky
  • Blueberry
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Cherry
  • Banana
  • Apple
  • Military
  • Emerald
  • Chocolate

Rekomendowane odpowiedzi

Mój nick: (><P_0_W_3_R><)

Nick admina: hant

Serwer : only dd2 #2

Treść: no wiec tak jestem nowym graczem tej sieci postanowilem sobie kupic vipa i sobie pograc..... dnia 12.03.2018 o godzinie 22:30:06 dostałem SUPER BANA od admina hant bez powodu(zupełnie nie mam pojecia za co bo jestem nowy i no nie wiem poprostu).... Przyszedłem na forum odpalilem sobie regulamin i przeczytalem ze moge wejsc na serwer podszas AB tylko na spec zeby wyjasnic sprawe wiec wszedlem i napisalem na [email protected] do hant 3 razy za co dostałem tego bana on nawet nie śmial mi odpowiedziec i dal mi kolejenego bana 12.03.2018 - 22:47:35...Dosłownie przed chwila znow wszedlem na serwer na spec zeby zapytac kolejny raz napisam na [email protected] a on poprostu mnie zbanowal.. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trzeba bylo napisac w tym dziale i sprawe wyjasnic https://1shot2kill.pl/forum/185-odwołaj-się-od-bana/ . Piszesz skarge a nie odwowales sie od pierwszego bana poczym wszedles znowu na serwer i grales na aktywnym. Wiec nic dziwnego ze cie znowu zbanowal

Edytowane przez UK!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pozwolę sobie dodać, że na innych serwerach masz aktywne bany za czity .. więc sam sobie odpowiedz na pytanie czemu dostałes bana :) Jak na moje to nie grasz normalnie od wczoraj miałem na Ciebie oko moim zdaniem Czitujesz a Hant wykonał dobrą robote. Pozdrawiam  PS: Tutaj ciekawostka Bana na innym serwerze z tego samego ID Steam http://skilluje.pl/index.php?/topic/14556-ub/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Problem został rozwiązany!

Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.