Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
  • Podobna zawartość

• Przez HappySad
      Twój nick: HappySad
      Nick gracza/admina: Regulamin
      Opis sytuacji: Generalnie moim zdaniem na serwerze panuje duzy chaos związany z regulaminem, Administracja jest szczegolnie potrzebna do pilnowania porządku  i zdecydowanie jej brakuje i mowa w tej chwili o nagminnym wchodzeniu do CT osob ktore nigdy się tam znalesc nie powinny, gram tu zaledwie tydzien.. i codzien zdazaja sie momenty gdy nie ma zadnego admina na serwerze a mass fk lecą dziesiatkami dziennie i setkami w nocy więc tu administracja jest mega potrzebna ALE codzien są sytuacje gdzie administracja trzymając sie regulaminu banuje "prawilnych" graczy za byle gó*no np przyslowiowe "Ku*wa" albo "ez"     WNOSZE O ZMIANE REGULAMINU W TYM TEMACIE I POZWOLENIE SKUPIENIU SIĘ ADMINISTRACJI NA PILNOWANIU PORZĄDKU GRY A NIE WYCHOWYWANIA (czesto starszych od siebie) GRACZY (z wyjątkiem grubego wyzywania za ktory ban sie oczywiscie nalezy)
      IP/SID: XD
      Data i czas zdarzenia: Od kiedys tam do teraz
      Dowody(ss/demko): Gracze potwierdzą 

ZACHECAM DO DYSKUSJI                                             (dział prawidłowy specjalnie nie umiescilem go w zmianach)
    • Przez Bubus Kubus Olus
      @Sceptyk dał mi bana na 1h za spam na [email protected] bo napisalem 3 lub 4 razy Siema Scpetyk a on mi dal bana na 1h ! @Sceptyk nie powinienien miec admina ! & sie martwie o adminów że jest ich coraz mniej!
    • Przez LaMuS
      Twój nick:LaMuS
      Nick gracza/admina:Lasik
      Opis sytuacji:Pierwsza runda friday. Mówimy w kilka osób słowo "Izi" dostaliśmy bana za prowokacje. Ban 30min... 
      IP/SID:
      Data i czas zdarzenia:21:30. 23-02.2019
      Dowody(ss/demko)Demko po mapie 

• Przez Ciemny
      Twój nick: Ciemny
      Nick gracza/admina: Milow Dek
      Opis sytuacji: Cytuje podpunkt regulaminu
      Klawisze numer. 13
      Zakaz prowadzenia pod fragi! Gdy większość więźniów (ponad połowa) źle wykona polecenia, prowadzący musi dać szansę na poprawę lub zadać więźniom karny DMG. Mało kreatywne prowadzenie ograniczone do samych reakcji będzie karane banem na CT! prowadzacy czyli oskarżony dał zakaz wychodzenia z celi do odwołania, następnie kazał na wyjść na marker przed celami robiąc nas w tzn konia dając z dziesięć razy czas na poprawe tak żeby wszyscy wyszli. Jak już dopiął swego i wszyscy wyszli po prostu zamiast dać nam karniaki ( bo wszyscy wyszli na ten marker ) to zabił wszystkich mówiąc na początku następnej rundy "zabiłem wszystkich, nie muszę dać karniaka"  - admin powinien znać regulamin i go przestrzegać.

IP/SID:  "Milow Dek" 741 STEAM_1:0:1643144433  23 53:20   66    0
      Data i czas zdarzenia: 22:40 coś takiego, 21.02.09 - mapa jail_facebook
      Dowody(ss/demko): dokładny czas  -
      4:12 daje polecania
      5:40 zabija wszystkich
      chwile po zaczęciu nowej rundy jego słowa "zabiłem wszystkich, nie muszę dać karniaka""
       http://d1.hltv.org.pl/srv55771/HLTV-1902212232-jail_facebook.dem.zip 

• Przez krisu90
      Azura lalekko poniosło. Dostałem bana na 1h za skan płotu XD gdzie to Azur mnie zabił przez płot z AWP ;_:. I nie, to nie ja skanowałem płot... grałem komandosem i ledwo co sie z respa ruszyłem
      P O R A Ż K A ta administracja 
      [AMXBans] ===============================================
      [AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
      [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ 1shot2kill.pl
      [AMXBans] Powod: 'SKAN PLOTU'
      [AMXBans] Dlugosc bana: '1 godzina'
      [AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_1:0:752425609'
      [AMXBans] Twoje IP: '80.54
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.