Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
  • Podobna zawartość

• Przez Ciemny
      Twój nick: Ciemny
      Nick gracza/admina: Milow Dek
      Opis sytuacji: Cytuje podpunkt regulaminu
      Klawisze numer. 13
      Zakaz prowadzenia pod fragi! Gdy większość więźniów (ponad połowa) źle wykona polecenia, prowadzący musi dać szansę na poprawę lub zadać więźniom karny DMG. Mało kreatywne prowadzenie ograniczone do samych reakcji będzie karane banem na CT! prowadzacy czyli oskarżony dał zakaz wychodzenia z celi do odwołania, następnie kazał na wyjść na marker przed celami robiąc nas w tzn konia dając z dziesięć razy czas na poprawe tak żeby wszyscy wyszli. Jak już dopiął swego i wszyscy wyszli po prostu zamiast dać nam karniaki ( bo wszyscy wyszli na ten marker ) to zabił wszystkich mówiąc na początku następnej rundy "zabiłem wszystkich, nie muszę dać karniaka"  - admin powinien znać regulamin i go przestrzegać.

IP/SID:  "Milow Dek" 741 STEAM_1:0:1643144433  23 53:20   66    0
      Data i czas zdarzenia: 22:40 coś takiego, 21.02.09 - mapa jail_facebook
      Dowody(ss/demko): dokładny czas  -
      4:12 daje polecania
      5:40 zabija wszystkich
      chwile po zaczęciu nowej rundy jego słowa "zabiłem wszystkich, nie muszę dać karniaka""
       http://d1.hltv.org.pl/srv55771/HLTV-1902212232-jail_facebook.dem.zip 

• Przez PolishCrack
      Witam!
      Nie chciałem tego pisać ale sam mnie do tego zmusił
      Po całym incydencie który zdażył się tu :
      chris postanowił mnie ukarać na serwerze DD2 a mianowicie notorycznie mnie przerzuca do drużyny(przegranej) na sam koniec żebym to ja! ,miał jak najmniej doświadczenia(ranga),dodatkowo wyzywa mnie od opałów,spaleńców,wh,aimbotów.Z racji tego że on ma tam kolegów nikt na to nie reaguje a tak nie powinien zachowywać się administrator serwera.(koledzy nagradzają go brawami za uniemilanie mi gry)Skoro wyzywa mnie od spalonych graczy itp.to dlaczego nie da ponownego bana?

Ps.to ja pierwszy wyciągnąłem rękę do niego i napisałem mu żeby skontaktował się ze mną  na PW i zakopać topór wojenny.........Odp:był krótka(na serwerze)On jest odpalony po czym wszyscy jego kuple zaczęli na mnie jechać.Po co???wydaje mi sie że boli cie ta sytuacja a tym bardziej jak dostajesz lanie ode mnie na DD2 z konta free to play

• Przez Vac ToJa
      Twój nick: Vac ToJaa Nick gracza / admina na którego składasz skargę: drOps_ Dokładny czas zdarzenia: runda 4/4 okolo 17:35 Opis sytuacji: Wbijam do gracza on ucieka z kampy podczas gdy juz go zabijalem. Napisalem skarge niby o byle co ale to nie pierwszy raz teraz na wszytkich bede pisal i zobaczymy. Dowód (demko + czas / ss):http://d1.hltv.org.pl/srv40395/HLTV-1902101704-bb_Mrofisko_v2.dem.zip @flyz1 to nie płacz tylko pretensje do was. Jak was obrażam to piszcie skargi. Przyznam się że nie jestem super kulturalny ponieważ jak widzę co wy piszecie na czacie i w ogóle że uciekacie bo to nie tylko ten gość mi dziś uciekł to mnie już w środku rozkur##a. Przykład wbija gość na serwer i pisze,, kto hce dodacz mnie do drórzyny. '' to jak tu się nie denerwować jak oczy pieką. Szkoda że w tryfikatorze banów nie ma ban za drastyczne błędy w zdaniach, połowa miałaby permy. 
    • Przez Vac ToJa
      Twój nick: Vac ToJaa Nick gracza / admina na którego składasz skargę:danix111 i WAR_MINE.CO Dokładny czas zdarzenia: 18:13 cos okolo tego. Runda 2/4 Opis sytuacji: Nie wykonywanie celi przez danix111 + ucieczka z kampy runda 2/4, 2 ucieczka z kampy runda 4/4. WAR_MINE.CO  blokowanie dojscia do jego kampy poprostu nwm jak to napisać runda 3/4. Dowód (demko + czas / ss):http://d1.hltv.org.pl/srv40395/HLTV-1902131753-bb_block_world.dem.zip
    • Przez Polski Belg!
      Twój nick:Polski Belg! Nick gracza / admina na którego składasz skargę:@Daefanin oraz @Ayo.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.