Jump to content
  • Create New...
  • 0

Mikrofon na 2 jacki podłączane do jednego wejścia

Go to solution Solved by d0naciak,

Question

Cześć i witam.

Mam problem brat podczas mojej nieobecności za kupił słuchawki. Są to słuchawki firmy Tracer i tyle wiem na ten temat ponieważ nie mam opakowania po nich.

Problem jest tego typu są one na 2 jacki, a w laptopie lenovo G510 windows 8.1 jest jedno wejscie. Kupiłem do tego przejściówke. Początkowo nie było reakcji na mikrofon oraz lewą słuchawke.

Pobawiłem sie w opcjach dżwięku i jest reakcja na obie słuchawki ale dalej nie działa mikrofon patrzyłem w ustawieniach i mikrofon jest aktywny ale gdy coś mówie nic nie słychac nie podnosi się pasek reakcji. W ustawieniach mikrofon nawet wymaksowałem i dalej nic. Jedynie kiedy włączę nasłuchiwanie słychać tylko szumy.

Jeśli ktoś ma jakiś pomysł proszę o pomoc.

Edited by aXenBiceps™
  • Answers 15
  • Created
  • Last Reply

Top Posters For This Question

Top Posters For This Question

15 answers to this question

Recommended Posts

• 0

A więc słuchawki mają pewnie Mikrofon z boku  I są w pinane do przejściówki z której wychodzi 2 kable z zakończeniem jack zielonym i czerwonym . żeby działał mikrofon i słuchawki muszą być wpięte obydwa jacki Jeżeli wepniesz tylko zielony masz sam dzwiek w sluchawkach jeżeli tylko czerwony to sam mikrofon . Polecam Kupić słuchawki z wgudowanym mikrofonem i żeby nie przechodziły przez przejściówke

• 0

mikrofon jest tradycyjnie montowany na bok lewej słuchawki. A przejscie jest takie samo jak to które kupiłem w Media

https://www.sferis.pl/lanberg-adapter-jack-stereo-mini-4-pin-jack-mini-ad-0023-bk-p530788?gclid=EAIaIQobChMI_smT19LJ2QIV5wrTCh0ZDwdfEAQYASABEgKPGvD_BwE

Edited by ShadowElite
  • 0
Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.