Skocz do zawartości
  • Sky
  • Blueberry
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Cherry
  • Banana
  • Apple
  • Military
  • Emerald
  • Chocolate
Gość

Poradnik CO TO JEST MIX W CS 1.6?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Witajcie, od kiedy mam serwery do Mixowy do cs 1.6 staramy się jak najczęściej na nim grać, ale jest dużo nowych osób co pewnie chciałby zagrać ale nie wiedzą na czym to polega. Więc w kilku punktach opiszę wam na czym polega MIX. Jeśli ktoś chciałby coś jeszcze dodać, to niech piszę pod postem, będę dodawać jak coś :D

1. NA CZYM POLEGA MIX?

Aby zagrać mixa potrzebujemy 10-ciu osób.

Potem dwie osoby wchodzą do drużyn: jedna do TT, druga do CT, a pozostali przechodzą na specta.

Osoba z TT i CT zazwyczaj wychodzą na środek mapy i walczą na noże.

Osoba wygrana zaczyna wybieranie teamów, czyli 5 vs 5. Wybiera sobie kogo chce mieć w drużynie wołając po nickach np: Zborek do TT selfie do CT.

Po wybraniu drużyn 5vs5 następuje "RR" (Reset Round) aby zacząć grę. Czasami zdarzy się, że ktoś AFKUJE, bo poszedł np siku bądź szluga wtedy piszemy "NOT".

Grając MIXA pamiętaj, że liczy się ilość wygranych rund a nie ile masz zabójstw.

MIX TO GRA DRUŻYNOWA, ZAPAMIĘTAJ!!!.

2. JAK PRZEBIEGA ROZGRYWKA MIXA?

Na mixie gra się do 16-stu rund wygranych, po 15 rundach pierwszej połowy jest zmiana, np z TT do CT, czyli np przy wyniku (8:7 10:5 14:1) jest zmiana stron.

Po zmianach stron zaczyna się RR i gracie dalej, najlepiej zapisać sobie wynik jaki był pierwszej połowy i grać aż któraś drużyna nie zdobędzie 16 wygranych rund.

W sytuacji REMISU, rzadko się gra dalej.

3. CZY GRACZE NON STEAM MOGĄ GRAĆ MIXA?

Nie, mixy grają tylko osoby posiadające konto STEAM z grą Counter-Strike 1.6 oraz co mają sprawny mikrofon.

4. NA JAKIM SERWERZE SIE GRA MIXA?

Mixy gra się na prywatnym serwerze który posiada hasło oraz 11 slotów.

Zazwyczaj na serwer wchodzi przez konsolę (`).

Wklejamy do konsoli np. password bekowe;connect 91.224.117.47:27060 i po chwili ładuje nas na serwer.

Na serwerze mixowym gra się bez żadnych adminów i dodatków czysty serwer z wgranym CFG.

Na serwerze mixowym  włączone jest zabijanie/fleszowanie swoich.

Serwer posiada HLTV dzięki któremu możemy zobaczyć np. podejrzanego gracza o wspomagacze bądź zobaczyć sobie fajną swoją akcje :D

O HLTV naszego serwera możecie poprosić OPIEKUNÓW SERWERA, których znajdziecie w TABELI SERWERÓW NA GŁÓWNEJ STRONIE FORUM!!!

ZAPRASZAM ZAINTERESOWANYCH DO GRY Z NAMI, CZĘSTO SZUKAMY LUDZI DO GRY I PISZEMY NA CZATBOXIE!!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam Odpowiem tutaj odnośnie Mix-ów ponieważ nie zawsze idzie złapać was na ChatBoxie xdd więc jestem chętny i zainteresowany graniem z wami mix-ów  

Mój nick; Ass

Steam: Yoh Asakura 

Zapraszajcie mam nadzieje że się nadam :D

Edytowane przez Ass

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
35 minutes ago, Ass said:

Witam Odpowiem tutaj odnośnie Mix-ów ponieważ nie zawsze idzie złapać was na ChatBoxie xdd więc jestem chętny i zainteresowany graniem z wami mix-ów  

Mój nick; Ass

W dniu dziesiejszym zostanie utworzona grupa steam, tam będziemy się kontaktować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z racji, że grałem sporo mixów to znalazłem małe niedopatrzenie, mianowicie nie opisałeś kto to jest "RCON"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 minutes ago, FreQUS said:

Z racji, że grałem sporo mixów to znalazłem małe niedopatrzenie, mianowicie nie opisałeś kto to jest "RCON"

Rcon to nie osoba, wiec raczej "co to jest" lub "czym jest".

52 minutes ago, Ass said:

@guciu11742 Dobra to ja czekam xd tzn ogólnie to będę w domu tak o 21 xd bo po pracy lecę do szkoły xdd ale wyślijcie zapro do grupy itd :D

Grupa została utworzona, niedługo pojawi się temat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, WilkuWDZ napisał:

Taki mix dobra sprawa:o

A jak w końcu gra się drużynowo i zazwyczaj (chyba że jakiś nie zbalansowany ) gra się pod rundy,pod zajmowanie bądź pilnowanie miejscówek :D ,a nie goni za fragami jak na serwerach :D

Edytowane przez P00L

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
38 minut temu, P00L napisał:

A jak w końcu gra się drużynowo i zazwyczaj (chyba że jakiś nie zbalansowany ) gra się pod rundy,pod zajmowanie bądź pilnowanie miejscówek :D ,a nie goni za fragami jak na serwerach :D

TTeamy zawsze sa rowne XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niby prosty, ale przydatny i ciekawy poradnik.

Nie każdy mógł wiedzieć, jak to właściwie wygląda. Szczególnie nowi gracze, których o dziwo z dnia na dzień przybywa w starej, dobrej 1.6-ce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
W dniu 27.02.2018 o 10:14, Ass napisał:

Mój nick; Ass

podaj link do profilu steam latwiej bedzie Cie znaleźć :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@selfie Witam :) aktualnie jestem w pracy a nie znam pasów na pamięć do konta steam :/ a potem idę do szkoły xdd więc mogę podać jedynie pod wieczór tak 21-22 :/ chyba że zlokalizujecie mnie po Thomasie bo mam go w znajomych albo po Woody , MagicznyLatajacyZiemniak, Oczko, Zosia, coś w tym stylu Nazwa na Steamie: Yoh Asakura 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Dodany,  jakby ktoś jeszcze miał ochotę pograc mixy z nami to zostawicie link do profilu steam :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nigdy nie grałem ale z chęcią bym popykał. Wiedziałem że jest coś takiego możliwe ale jak się bardziej tym zainteresowałem to cw.pl padło. ;/

http://steamcommunity.com/profiles/76561198037630905/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

https://steamcommunity.com/id/eryczek08/edit

powrciłbym po latach z duza checia! 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.