Jump to content

CS:GO - Mapy Do Trenowania


tier0ddl
 Share

Recommended Posts

W tym wpisie poznasz masę przydatnych map które pomogą Ci w treningu CS:GO
Znajdziesz tutaj mapy do ćwiczenia prefire, dzięki któremu będziesz znacznie pewniej wchodził na bombsite. Znajdziesz tutaj również mapy do ćwiczenia granatów, które są sporą częścią gry i warto wiedzieć jak je rzucać i wiele innych map które zdecydowanie poprawią twoją grę.

ĆWICZENIE AIM/REFLEKS

Poniższe mapy pomogą Ci w ćwiczeniu celności oraz refleksu, większość tych map polega na strzelaniu do botów. Wszystkie te mapy mają sporo funkcji m.in. Możliwość wybrania broni, ilość botów, prędkość poruszania się botów, nieskończoność amunicji, i wiele wiele innych funkcji.

- AIMBOTZ

- RECOIL MASTER

- TRENING CENTER

 

ĆWICZENIE PREFIRE

Te mapy z kolei pomogą Ci w ćwiczeniu Pre-Fire podczas wchodzenia na bombsite na mapach dust2, cache oraz mirage. Wszystko polega na tym, że w różnych miejscach na mapie są poustawianie boty, które po prostu musimy wyeliminować jak tylko je zobaczymy, dzięki czemu wyćwiczymy pozycjonowanie naszego celownika oraz refleks. Boty poustawianie są w takich miejscach, gdzie najczęściej możemy spotkać naszego przeciwnika w grach turniejowych. W przyszłości zapewne pojawią się wersje na inne mapy np. nuke, inferno i pozostałe, jak tylko się pojawią wrzucę je do tego wpisu :)

-  Prefire Practice - Dust2

-  Prefire Practice - Mirage

- Prefire Practice - Cache

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • Replies 1
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.