Jump to content

Recommended Posts

                                :profe: MAPY TRENINGOWE :profe:

 

 

 

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=285709994  - gracze z DD2 wiedza o co chodzi. Na tej mapie trenuje się Skan przez Drzwi na środku 

 

 

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=314892291- Mapa pozwalająca ćwiczyć skoki na różne miejsca w mapach 

 

 

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=724936342- Mapa pozwala na robienie tzw "Boostów" podsadzek graczy nad przeszkodami 

 

 

1. Przejdź do swojej biblioteki gier na steam i znajdź w niej Counter-Strike: Global Offenisve
2. Kliknij PPM na CS:GO a następnie przejdź do właściwości - znajdziesz je na samym dole.
3. Przejdź do zakładki Ogólne a następnie kliknij na USTAW OPCJE URUCHAMIANIA Wyświetli ci się pole w którym możesz wpisać swoje parametry startowe.

 

 

                            :profe: PARAMETRY STARTOWE :profe:

 

 

-console 

 

Automatyczne uruchomienie konsoli po włączeniu gry, raczej zbędna funkcja.

 

 

-novid

 

Wyłącza intro podczas włączania gry, które jest całkowicie zbędne. Przyśpiesza nieco proces uruchomiana gry.

 

 

-high

 

UWAGA! ten parametr niektórym osobom może więcej zaszkodzić niż pomóc w FPS. Jeśli po wpisaniu tego parametru gra zacznie słabiej działać po prostu skasuj ten parametr. Ponadto od jakiegoś czasu ten parametr w niektórych przypadkach powoduje "lagi" myszki oraz zacięcia całej gry.

 

-tickrate 128  / -tickrate 64

 

Ustawia tickrate 128 na serwerze lokalnym np. z botami. Standardowa ilość to 64. Gra dzięki temu staje się nieco płynniejsza najprościej mówiąc. Jeśli masz mało FPS w CS:GO zaleca się korzystanie z 64.

 

 

 

+cl_forcepreload 1

 

Dzięki tej komendzie takie rzeczy jak eksplozje granatów, particle, dźwięki i inne będą ładowały się w pełni podczas dołączania na serwer, dzięki czemu nie będą ładować się podczas rozgrywki. Wydłuża nieco czas wchodzenia na serwer, lecz dzięki temu spadki FPS powinny być mniejsze. Jest to komenda, którą warto dopisać do parametrów startowych, dzięki temu możemy być pewni, że komenda poprawie się załadowała.

 

 

full / -fullscreen

Otwiera grę w pełnym oknie.

 

-windowed

Otwiera grę w oknie.

 

 

-refresh

Tutaj możemy ustawić częstotliwość odświeżania monitora. Użyj tego parametry jeśli twój monitor ma więcej niż 60Hz. W przypadku monitora 120Hz ustaw -refresh 120 jeśli twój monitor posiada z kolei 144Hz ustaw -refresh 144. Zamiast -refresh możesz też użyć -freq

 

 

-threads

Tutaj ustawiamy ilość rdzeni naszego procesora (Nie wątków! sam tak napisał jeden z pracowników Valve). Ilość rdzeni możemy sprawdzić w Menadżerze zadań w zakładce Wydajność.

 

 

+violence_hblood 0

Tym parametrem możemy wyłączyć krew w CS:GO. Po ustawieniu tego parametru gracze nie będą krwawić po otrzymaniu strzału. Może to pomóc w zwiększeniu FPS na starszych komputerach. 

 

-nod3d9ex

Komenda ta wyłącza pewne funkcje directx 9. W przypadku starych komputerów komenda ta może zwiększyć ilość FPS. Gra również powinna szybciej się minimalizować.

 

 

nojoy

Dzięki tej komendzie wyłączymy wsparcie dżojstika w grze, podobno zaoszczędza trochę ramu.

 

 

nocrashdialog

Powyższy parametr wyłącza informacje o błędach w konsoli, które w większości nie mają znaczenia.

 

 

+exec autoexec.cfg

 

Tutaj możemy wskazać plik config który ma się automatycznie wczytać podczas uruchamiania gry.

Do parametrów startowych możemy również dopisać dowolną komendę, która będzie się włączała za każdym uruchomieniem gry. Wystarczy dopisać + przed komendą, czyli np. +cl_crosshairsize X.
Listę przydatnych komend w CS:GO znajdzies

 

 

 

 

 

 

Edited by VexuAn
By aXenBiceps™,

Edytuj kolorystykę i podaj źródło, z którego korzystałeś!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.