Jump to content
Logowanie za pomocą nicku wkrótce zostanie wyłączone. Zalecamy logowanie się przez adres e-mail!

[Opinie] - T-Mobile

Recommended Posts

• 3 months later...

Jakiś czas temu przeniosłem się do T-Mobile z playa - była to dobra decyzja. Zasięg mam praktycznie wszędzie, pomijając jakieś zadupia, lasy itp. Oferta bardzo w porządku. Zdecydowanie prezentuje się lepiej niż Play.

Zasięg mam praktycznie wszędzie, chyba, że jest naprawdę jakieś wielkie zadupie to wtedy jest problem z nim. Ogólnie wszystko okej. 

Polecam bardziej niż plusa (wcześniej byłem). 

Problemy rzadko, raz miałem mały, ale to wypadek przy pracy u nich. 

• 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...

mam tel z t-mobile na doładowania i szczerze 1gb neta rozmowy i sms bez limitu ale 35zl miesięcznie przesada 
mam też od nich internet domowy 20mb/s  i też zadowolony raczej do końca nie jestem 
50zl miesięcznie a internet czasami laguje momentami pobieranie nie przekracza 1mb/s 
ogl to T-Mobile dużo oferuje ale co do uczciwości z ich strony to powiedziałbym słabo

• 1 month later...
  • 2 weeks later...

Jak odgrzany kotlet to się przyłączę.
Posiadam T-mobile od czerwca ubiegłego roku. Za 20 mb/s płacę 49zł i jest to alternatywa dla mojego drugiego internetu (okolicowy BasNet) 4mb/s w dzień i 7mb/s w nocy za który płacę 45zł. Bez porównania T-mobile w tej rywalizacji na +
Zależało mi na internecie który pozwoli mi bez problemu pograć w CS wtedy kiedy będę miał wolną chwilę i żeby w każdej chwili ping pozwalał na grę.

Początek przygodny zdecydowanie udany ponieważ wysyłanie pobieranie jak i wysyłanie w granicach 17-20 mb/s co w grze pozwalało na ping od 18 do 22.
Na jesieni jednak było trochę gorzej. Od pazdziernika muszę często resetować router by taki ping osiągnąć.
Napisałem zażalenie do T-mobile i byli mi za to skłonni zaoferować rabat - świetna sprawa z ich strony.

Generalnie polecam. Internet tani jak barszcz a wystarczająco dobry do grania w gry czy surfowania po internecie :)

• 10 months later...