Jump to content
  • Mobile network operators
  • Recommended Posts

Jakiś czas temu przeniosłem się do T-Mobile z playa - była to dobra decyzja. Zasięg mam praktycznie wszędzie, pomijając jakieś zadupia, lasy itp. Oferta bardzo w porządku. Zdecydowanie prezentuje się lepiej niż Play.

Donator

Zasięg mam praktycznie wszędzie, chyba, że jest naprawdę jakieś wielkie zadupie to wtedy jest problem z nim. Ogólnie wszystko okej. 

Polecam bardziej niż plusa (wcześniej byłem). 

Problemy rzadko, raz miałem mały, ale to wypadek przy pracy u nich. 

mam tel z t-mobile na doładowania i szczerze 1gb neta rozmowy i sms bez limitu ale 35zl miesięcznie przesada 
    mam też od nich internet domowy 20mb/s  i też zadowolony raczej do końca nie jestem 
    50zl miesięcznie a internet czasami laguje momentami pobieranie nie przekracza 1mb/s 
    ogl to T-Mobile dużo oferuje ale co do uczciwości z ich strony to powiedziałbym słabo

Idz pan z t-mobile moze z telefonami nie jest zle ale z internetem mam internet place duzo w przedziale cena--jakosc ping skacze jak nie wiem co :D juz nie wspominam o pobieraniu.

Jak odgrzany kotlet to się przyłączę.
    Posiadam T-mobile od czerwca ubiegłego roku. Za 20 mb/s płacę 49zł i jest to alternatywa dla mojego drugiego internetu (okolicowy BasNet) 4mb/s w dzień i 7mb/s w nocy za który płacę 45zł. Bez porównania T-mobile w tej rywalizacji na +
    Zależało mi na internecie który pozwoli mi bez problemu pograć w CS wtedy kiedy będę miał wolną chwilę i żeby w każdej chwili ping pozwalał na grę.

Początek przygodny zdecydowanie udany ponieważ wysyłanie pobieranie jak i wysyłanie w granicach 17-20 mb/s co w grze pozwalało na ping od 18 do 22.
    Na jesieni jednak było trochę gorzej. Od pazdziernika muszę często resetować router by taki ping osiągnąć.
    Napisałem zażalenie do T-mobile i byli mi za to skłonni zaoferować rabat - świetna sprawa z ich strony.

Generalnie polecam. Internet tani jak barszcz a wystarczająco dobry do grania w gry czy surfowania po internecie :)