Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

logo_Orange_4002317636.png

Jakie są wasze opinie dotyczące operatora Orange?

Polecacie czy nie?

Mieliście jakieś problemy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do Orange przeszedłem jakieś 3-4 lata temu i nie zamierzam zmieniać go na inną sieć. Zasięg jest praktycznie cały czas, internet śmiga jak marzenie. Żadnych problemów nie miałem, więc do niczego nie mogę się przyczepić. Z czystym sumieniem polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie cała rodzinka ma ta sieć, nikt nie narzeka i nie ma zadnych problemow :) Wszystko działa jak nalezy.

Edytowane przez Mateoo (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zależy o co pytasz bo światłowody sobie chwalą ale jeśli chodzi o karte sim to porażka. Na myśli mam nju mobile, który działa pod orange. Zasieg słaby, w Play natomiast masz praktycznie w każdym zakątku max. Są podzielne opinię, zależy jak pisałem wyżej o co konkretnie chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Telefon i internet zawsze wszędzie jest zasięg i działa.

Internet radiowy niestety mimo bliskiej odległości do anteny około 1.5km mi działa słabo i nie da się praktycznie grać. ( na podpowiedzi o światłowód , niestety nie mają wszędzie położonych stąd nie każdy może go mieć :) )

Satelita Orange jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Światłowód hula jak się patrzy w umowie 100, a w praktyce 110 na speedtestach 1 pingu w CS 5 przy pełnym serwerze. Zasięg gdzieniegdzie na jakiś wsiach traci, ale tak to w porządku wszystko polecam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

orange jako sieć polecam byłem użytkownikiem przez jakieś 10 ostatnich lat, brak problemu z zasięgiem internetem
jedyny minus (bynajmniej u mnie) to kolejki w salonach orange, gdzie średnia wieku klientów to 60+ :D a co za tym idzie długi czas oczekiwania na swoją kolej

obecnie przeszedłem do play ale tylko ze względu na fajną ofertę połączoną z poprzednia umową brata

ale orange samo w sobie polecam z resztą play też

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałam problemy z Oragne. Zasięg w telefonie jest spoko, ale internet to już inna rzecz. Z internetem z tej sieci mam problem. Internet z tej sieci nie polecam, ponieważ ciągle rozłącza.

Edytowane przez Misiaa (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem Klientem Orange 8 lat tzn Neostrady. Od przedłużenia umowy w 2017 kwiecień nie mogę sobie z nimi poradzić. 

Loss 80+ czasami samoczynne wyłączanie się routera i trzeba dzwonić. Dziwne naliczanie impulsów telefonicznych. 

Dzień spóźnienia z rachunkiem odłączają wszystko, że nawet nie ma jak go zapłacić jedynie poczta. 

Dziadowstwo jakich mało i nigdy w życiu już do nich nie wrócę. Czekam tylko na koniec umowy. 

Najgorszą rzeczą jest to gdy zgłaszam problem : "dziś, zostaje w trakcie realizacji-dostaje takiego sms". "Odsyłają "Problem został zgłoszony i usterka zostanie naprawiona w ciągu 24g" po czym na drugi dzień otrzymuje "usterka została naprawiona" a tu guzik prawda jaki problem miałem taki mam. Dzwonie do nich a oni mnie informują, że maja zbyt mało zgłoszeń by to naprawić ^^. 

Także Ci powiem nie pakuj się w orange jeśli chodzi o internet. Telefon też odradzam bo mam to i to. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem jeżeli chodzi o telefon zasięg itp to wszystko śmiga, ale internet to porażka, przynajmniej w moim przypadku. 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do telefonu to polecam.

Co do internetu oraz telewizji, tak średnio, kiedyś miałem problem z internetem z ich winny, przyjechali stwierdzili, że normalnie działa, a po tygodniu zadzwonili, że to ich winna, zależy też jaki pakiet, lecz tak 7/10.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jeśli chodzi o telefon polecam jak najbardziej moja mama ma sieć Orange ,ale jeśli chodzi o internet naprawdę nie polecam.... Miałem internet z orange i tak średnio mi służył więc zmieniłem na vectrę. :)

Pozdrawiam .::KALU::.

Edytowane przez .::KALU::. (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W orange jestem od stosunkowo niedawna, ale już widzę znaczącą poprawę w stosunku do poprzednika (play). Nie gubi się zasięg, a internet jest szybki i niezawodny. Polecam :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przed przejściem do plusa byłam w orange i nie polecam. Tak jak ktoś wyżej wspomniał; ciężko się dodzwonić do obsługi klienta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli chodzi o internet to mogę polecić posiadam zwykły w domu  oraz tv satelitarną a światłowód plus tv po kablu w firmie, da się negocjować cenę co do internetu. Miałem wczesniej w firmie internet radiowy to była porażka. 

Jestem obecnie zadowolony z usług pomimo ciężkiej współpracy na początku. 

Miałem również doczynienia z UPS którą bardziej polecam, chodz droższa jest. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Temat chyba jeszcze aktualny, a więc w sumie moja cała rodzinka "jest w Orange" i przez te parę dobrych lat bywało różnie. Tak jak ktoś wyżej wspomniał, dodzwonienie się do obsługi klienta, a już dogadanie się z nią graniczy z cudem. Śmiesznie też bywa z płatnościami, moi rodzice mają dwa abonamenty połączone w jeden, opłacane jest zawsze w dniu wystawienia rachunku, a tu po przykładowo roku od zapłaty przychodzi nagle list, że trzeba uregulować długi (XDDD). Na początku roku mój tata wziął mi podczas przedłużania umowy telefon, na początku stwierdzili, że nie jest to możliwe, bo jest jakaś należność nieuregulowana, musiałem specjalnie drukować im potwierdzenie przelewu, żeby wpisali sobie w bazę to, że nie ma żadnych zaległości w opłatach u nich, więc jeżeli chodzi o obsługę to jest jeden wielki śmiech na sali. Internet mobilny jest spoko, zasięg też w zasadzie wszędzie łapie, ale obsługa tak jak wspomniałem jest jedną, wielką żenadą XDDDD.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Byłem w Orange od czasów Idei aż do roku 2017  :) także sporo.. co do sieci? Nie mam po tylu latach żadnych zastrzeżeń. Wszystko było tak jak być powinno.. Mówię tutaj o telefonii.
Z internetem nie miałem doczynienia - chyba że z tym mobilnym w tel - to bywało raz wolniej raz syzbciej ale w końcu to mobilniak. Więc śmiało mogę powiedzieć że jest OK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zmieniłem operatora z T-mobile na Orange. Nie ma do czego się doczepić, jest okej, zasięg w porządku, internet też. Jestem krótko w tej sieci i póki co jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sieci jestem 5 lat i nie narzekam. Fajne oferty pakietów, sms za darmo (przynajmniej ja tak mam) zasięg przeważnie dobry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi