Jump to content

Pewna era w futbolu wlasnie dobiegla konca...

DyLu
 Share

Recommended Posts

Najlepszy piłkarz wszech czasów! Nie wiem czy ktoś oglądał niedawny mecz gwiazd, wciąż to ma! Dla mnie legenda futbolu na pierwszym miejscu. Cieszy mnie fakt, że miałem okazje poznać go w szczytowej formie i oglądać jego mecze na żywo. Prawdziwy majstersztyk! Koniec kariery to dobry ruch, bez żadnego owijania można powiedzieć, że zrobił swoje. Niesamowita postać!  

1 minutę temu, Socjopata napisał:

Na pewno jest jednym z wielu świetnych piłkarzy których można by wymienić, kiedyś futbol był inny niż jest teraz. Nie zapominajmy o takich legendach jak chociażby Luis Figo (tak, jestem fanem Realu Madryt):lolface:

Również jestem fanem Realu Madryt! 

Oczywiście zgadzam się, piłkarzy wymienić można sporo tylko tu mowa o tym jednym konkretnym :D

2 minuty temu, `ScreamMyName napisał:

Również jestem fanem Realu Madryt! 

Oczywiście zgadzam się, piłkarzy wymienić można sporo tylko tu mowa o tym jednym konkretnym :D

chciałem się odnieść do tego;

"Jak dla mnie ten oto zawodnik w szczycie formy grał tak, że nie dało się go porównać do nikogo innego! ":hi:

każdy jeden miał swój szczyt formy^^

Edited by Socjopata

Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ

Coś się kończy, coś zaczyna. Żywa legenda będzie już tylko, albo aż legendą... 

To co zrobił dla piłki nie da się opisać, zapoczątkował erę, piękną tego pięknego sportu. Chciałbym, aby kiedyś poprowadził Barce, mam nadzieję, że kiedyś mu się to uda :)

Niech mi ktoś powie, że "Messi > Ronaldo".

Oboje byli/są na niewiarygodnym poziomie, ale to jednak ten drugi robił na boisku coś, coś spokojnie można nazwać magią.

Pamiętam czasy w podstawówce, kiedy nie było jeszcze ery Messiego i Ronaldo. Wtedy każdy jarał się Ronaldinho, każdy chciał być, jak on :)

Wielka szkoda i strata dla światowego futbolu.

Wielka legenda futbolu. Nie tylko był jednym z najbardziej utalentowanych piłkarzy, ale także czerpał niesamowitą frajdę z samej gry, której w dzisiejszych czasach na próżno szukać u innych zawodników topowej klasy. Im teraz bardziej zależy na kasie, niż na samej grze. Taki Neymar to nawet by w Polskiej Legii grał, gdyby mu tylko dobrze zapłacili, a klub to mógłby zmieniać co tydzień. Widać również jak się wzajemnie traktują piłkarze. Szkoda że Ronaldinho dał się za bardzo ponieść imprezom i stracił swoją pozycję. Ostatecznie i tak będzie zapamiętany już na zawsze dla znacznego grona fanów piłki nożnej :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.