Jump to content

skarga na "admina" Fafkę

Vixoon.
 Share

Recommended Posts

A więc, to nie pierwszy raz kiedy dostałam bana za żarty z moją przyjaciołką na serwerze. Wszystko pięknie, wchodzi taki rzekomo "Admin" i rozdaje po kolei bana, żadnych ostrzeżeń tylko od razu leci banik. Nie raz słyszałam, jak to nasz "kulturalny  admin" wali mięsem na innych, kiedy rozda im bana. Nie dość, że chcemy sobie z przyjaciółką pograć, raz na jakiś czas bo siedzimy w pracy do późna, to jeszcze przez niego się nie da. Nie da się pożartować z innymi graczami, bo Fafka ma z tym problem. To jest gra for fun, a nie jakiś pogrzeb, żeby siedzieć cicho i nic nie mówić. Non stop tylko wyłapujemy od niego bany, nikt inny z Adminów nie ma z Tym problemu tylko zawsze on. Inni ostrzegają, gdy faktycznie przesadzimy, ale zaraz jest spokój. Przymykałam na to oko, ale za 15 razem to staje się już irytujące i nie możemy patrzeć, jak jemu zawsze się coś upieczę. Mam nadzieję, że zostanie to jakoś wyjaśnione, a nie, ze są graczę którzy jak widzą fafke to wychodzą z serwera. W Tym Ja i moja przyjaciólka, żeby nie dostać czasem bana za to, ze sobie biegam po longu. Smieszne ale prawdziwe. Pozdrawiamy Vixoon i Syntetycznaa. ;)

screen.png

Edited by Vixoon.
brak screena

Moim zdaniem trzeba tepić "dziadostwo" i chamstwo w zalążku chociażby dlatego że reszta serwera może iść waszymi śladami widząc że wam uchodzi to na sucho i wtedy zrobiłby się dopiero burdel. Brawo dla admina za konsekwencje a Wy równie dobrze możecie sobie świrować na PW a nie na serwie pod publiczke  Cs'owe gwiazdeczki :)

Panie Dylu, Cs'owe gwiazdeczki to sobie może Pan nazwać kogo chcę, ale nie nas, bo nie znasz ani mnie ani jej. Nie odwalamy 24h na tym serwerze, tylko pójdzie 1-2 slowa i cisza. Więc jeśli nie ma Cię w momencie gdy wyłapujemy bana, to po cholerę ten zbędny komentarz? nie wnoszący nic do naszej skargi, poza pisaniem go pod publikę? ;)

Tak poza Tym, to akurat Fafka nie powinien nikogo kultury uczyć, bo jak wspomniałam wcześniej, nie jednokrotnie slyszałam, gdy po daniu komu perma, nawał go później, brzydko. 
Taki serwer jak sobie go admin wychowa, więc chyba nie za dobrze fafce idzie, skoro takie jak to nazwałeś "dziadostwo" się przewija. 
Nie będę wchodzić z Tobą w dalszą konwersacje, bo nie ma Cię na serwerze i nie widzisz co się dzieję, a, bezpodstawne oskarżenia które wyssałeś sobie pewnie z palca, to pozostaw dla siebie. 

Edited by Syntetycznaa
dopiska

38 minut temu, Vixoon. napisał:

Po pierwsze najpierw by wypadało dać ostrzeżenie ,a potem dać bana :) 

To już zależy od admina.

Dobrze by było widzieć jakieś dowody, o co poszło lub o jakie słowa, bo z góry na serwerze obowiązuje kultura, którą  admin musi pielęgnować xd 

Jacyś inni świadkowie?

Zero dowodów to raz. 

Dwa chyba obie przyznanie rację że często ponosi Was fantazja i ponosi Was zwłaszcza jak gracie we dwie na serwie. 

To nie pierwszy ban dla obu Pań. 

Fafke może czasem poniesie ale jako admin sprawdza się bardzo dobrze i nie ma innych zastrzeżeń w jego kierunku po za (czasami) zbędnymi komentarzami po banie.

Wracając do Was gram już trochę na tym serwie i zawsze używałyscie niestosownych słów oraz  Wasze zachowanie było nie na miejscu.

Z mojego punktu widzenia skarga niesłuszna bo koleżanki jak same przyznają nie do końca zachowują kulturę na serwie. 

Admin nie musi dawać ostrzeżeń zwłaszcza recydywistom :P

Edited by dolbo

Najpierw drogie koleżanki same musicie zachowywać kulturke a potem jej od kogoś wymagać. Co Wy krzyczycie do tych mikro i w jaki sposób to czasami nie mam pytań. Dla mnie trochę taka hipokryzja z Waszej strony. Faktycznie to jest gra for fun a nie pogrzeb... Ale Wy czasami robicie z tej gry burdel :) A co do ostrzeżenia... Nie gracie na serwie 2 tygodni, znacie zasady panujące na dd2#2 więc jeśli się będziecie do nich stosować to ani ostrzeżenia ani bana nie będziecie potrzebować. 

Peace. 

9 godzin temu, Vixoon. napisał:

A więc, to nie pierwszy raz kiedy dostałam bana za żarty z moją przyjaciołką na serwerze. Wszystko pięknie, wchodzi taki rzekomo "Admin" i rozdaje po kolei bana, żadnych ostrzeżeń tylko od razu leci banik. Nie raz słyszałam, jak to nasz "kulturalny  admin" wali mięsem na innych, kiedy rozda im bana. Nie dość, że chcemy sobie z przyjaciółką pograć, raz na jakiś czas bo siedzimy w pracy do późna, to jeszcze przez niego się nie da. Nie da się pożartować z innymi graczami, bo Fafka ma z tym problem. To jest gra for fun, a nie jakiś pogrzeb, żeby siedzieć cicho i nic nie mówić. Non stop tylko wyłapujemy od niego bany, nikt inny z Adminów nie ma z Tym problemu tylko zawsze on. Inni ostrzegają, gdy faktycznie przesadzimy, ale zaraz jest spokój. Przymykałam na to oko, ale za 15 razem to staje się już irytujące i nie możemy patrzeć, jak jemu zawsze się coś upieczę. Mam nadzieję, że zostanie to jakoś wyjaśnione, a nie, ze są graczę którzy jak widzą fafke to wychodzą z serwera. W Tym Ja i moja przyjaciólka, żeby nie dostać czasem bana za to, ze sobie biegam po longu. Smieszne ale prawdziwe. Pozdrawiamy Vixoon i Syntetycznaa. ;)

screen.png

Dostałem pw na steam, że dwa osobniki non toper się wyzywają.

Ile razy można upominać, nie każdy chce słuchać jak dwie "panny" się wyzywają na serwie

Ludzie siedzą cicho jak wbijam na serwer, to chyba grasz bez głosu na csie

Na następny raz was po prostu was jakoś nagram.

Gracie z 1 ip z tego co zauważyłem, wyzywajcie się w mieszkaniu :)
@DyLu To są gwiazdy które chcą błyszczeć, na szczęście szybko gasną :)

Waszą kulturą i zachowanie chyba każdy admina/gracz zna, komentować tego zachowania nie trzeba

Edited by Guest

Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ

Jak chcecie sobie robić żarty z "przyjaciółką" to idźcie na ts i róbcie co chcecie, ale z takim zachowaniem na naszych serwerach nie przejdzie... 

9 godzin temu, Syntetycznaa napisał:
9 godzin temu, Syntetycznaa napisał:

POTWIERDZAM, można wyłapać bana, za niewykonywanie celów, mimo, że do końca rundy prawie minuta XD

Tak poza Tym, to akurat Fafka nie powinien nikogo kultury uczyć, bo jak wspomniałam wcześniej, nie jednokrotnie slyszałam, gdy po daniu komu perma, nawał go później, brzydko. 

Pięknie, pięknie- gdzie dowody? Bo ich nie ma, następnym razem chociaż podajcie demko i czas o te bany bo troszkę nie wierzę :D

Brak wzoru, brak dowodu, szukanie atencji= Skarga niesłuszna.

Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ
Problem został rozwiązany!

Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.