Skocz do zawartości
  • Sky
  • Blueberry
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Cherry
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
Otworzono rekrutację na moderatora - złóż podanie i spróbuj swoich sił! Więcej informacji... ×

Została otwarta ankieta, dotycząca zmian na forum. Będziemy bardzo wdzięczni, jeżeli również napiszecie opinie pod tym tematem! ;)  

120 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie użytkownicy!

Jak widzicie po statystykach na dole strony nasze forum staje się coraz popularniejsze dzięki Wam! <3

Z racji tego że chcemy się dalej rozwijać potrzebujemy waszej opinii oraz pomocy!

Została otwarta ankieta, dotycząca zmian na forum.

Będziemy bardzo wdzięczni, jeżeli również napiszecie opinie pod tym tematem! ;)

Rozwinięcie pytań:

1. Moderator danego działu będzie miał dostęp do całego działu. Będzie mógł również nadawać ostrzeżenia w tym dziale.
    Dany moderator będzie miał również obowiązek rozwijania działu w postaci: pisania newsów oraz poradników.
  2. Będzie podobnie jak z systemem filmów, wszystko w jednym miejscu.
  3. Zabieg ma na celu zmniejszenie gromadzonych tematów.
  4. Najnowsze posty/tematy z poza serwerów.
  5. -

Jesteśmy również otwarci na wszelkie propozycje dotyczące forum!

Może nowe działy? Nowe grupy? A może coś zupełnie szalonego?! Napisz o tym w tym temacie!

Małe ogłoszenie parafialne:

W poprzednim tygodniu uruchomiliśmy logowanie do konta za pomocą serwisów Google oraz Microsoft. Można je teraz połączyć przez ustawienia konta na forum. To wszystko dla Was, użytkowników!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko może wejść, ale jeśli chodzi o "Wykluczyć tematy z działu "Pogaduszki" w panelu bocznym z najnowszych tematów/postów." to jestem przeciw.

Dodatkowo axen przywróć widok osób aktualnie przeglądających dany temat, bo na chwilę obecną działa to tylko w działach, a w tematach zostało to najprawdopodobniej wyłączone.

Proponuję faktycznie zrobić osobny blok z wykluczeniem działów serwerowych, ale dla serwerowych zrobić osobny. Bez sensu jest robienie kolejnego bez serwerowych dzialów, gdzie w poprzednim będzie to samo. Jeden blok z resztą forum i drugi blok z działami serwerów, tyle.

Edytowane przez Iwannabepro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Jestem przeciwko. Sama idea pisania nowinek, ciekawych informacji jest ciekawa. Jednak jak dla mnie wyznaczenie kilku moderatorów, z których każdy zajmowałby się tylko jednym działem jest trochę bez sensu. Widziałem taki podział na kilku sieciach/forach internetowych i był on kompletnym niewypałem. Dla mnie moderator, to moderator. Zajmuje się jak sama nazwa mówi MODEROWANIEM forum, pilnowaniem aby użytkownicy przestrzegali regulaminu itp. Dlatego, tak jak napisałem na początku, jestem przeciwny wprowadzeniu takiego podziału na naszym forum.

2. Jestem za. Jeżeli wprowadzenie tej funkcji na forum miałoby przynieść korzyści w postaci ciekawych plików na forum do ogólnodostępnego użytku w zamian za kilka drobnych usług na serwerze, to czemu nie? Jak dla mnie warto prowadzić.

3. Tutaj całkowicie się zgadzam. Sam osobiście, gdy wchodzę na forum po kilku godzinach spędzonych w pracy, to pierwsze co chcę zobaczyć, to czy coś ciekawego wydarzyło się na forum. Niestety jest to skutecznie uniemożliwiane poprzez masę postów z "zabaw" prowadzonych na forum. Przez co muszę wchodzić kolejno w każdy dział i sprawdzać czy coś się wydarzyło.

4. W sumie, to co wyżej :)

5. Dla mnie zbędne, mamy już GSTForum i jak dla mnie to powinno na razie wystarczyć.

Edytowane przez Kub1nho ツ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, Kub1nho ツ napisał:

1. Jestem przeciwko. Sama idea pisania nowinek, ciekawych informacji jest ciekawa. Jednak jak dla mnie wyznaczenie kilku moderatorów, z których każdy zajmowałby się tylko jednym działem jest trochę bez sensu. Widziałem taki podział na kilku sieciach/forach internetowych i był on kompletnym niewypałem. Dla mnie moderator, to moderator. Zajmuje się jak sama nazwa mówi MODEROWANIEM forum, pilnowaniem aby użytkownicy przestrzegali regulaminu itp. Dlatego, tak jak napisałem na początku, jestem przeciwny wprowadzeniu takiego podziału na naszym forum.

2. Jestem za. Jeżeli wprowadzenie tej funkcji na forum miałoby przynieść korzyści w postaci ciekawych plików na forum do ogólnodostępnego użytku w zamian za kilka drobnych usług na serwerze, to czemu nie? Jak dla mnie warto prowadzić.

3. Tutaj całkowicie się zgadzam. Sam osobiście, gdy wchodzę na forum po kilku godzinach spędzonych w pracy, to pierwsze co chcę zobaczyć, to czy coś ciekawego wydarzyło się na forum. Niestety jest to skutecznie uniemożliwiane poprzez masę postów z "zabaw" prowadzonych na forum. Przez co muszę wchodzić kolejno w każdy dział i sprawdzać czy coś się wydarzyło.

4. W sumie, to co wyżej :)

5. Dla mnie zbędne, mamy już GSTForum i jak dla mnie to powinno na razie wystarczyć.

Raczej większość jest przywiązana do forum 1s2k, więc argument, że to jest na GST jak dla mnie jest inwalidą. Mało kto z 1s2k wchodzi na gst, bo to tutaj siedzimy, tam tworzy się zupełnie nowa społeczność. Nie ma sensu wysyłać kogoś po nowinki na inne forum jak wszystko może być w jednym miejscu i stać się czymś jeszcze większym. Ściągając tutaj ludzi którzy się tym interesują i przy okazji pozycjonując forum nie tylko w zakresie serwerów gier.

Edytowane przez Iwannabepro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie nowy moderator dobry pomysł bo raz obciąży pracę modów z działów ogólnych a dwa opiekunowie będą więcej czasu poświęcać na rozwijanie serwera i pomoc adminom i poświęca czas na kontrolę adminow zamiast sprzątać forum gdzie może robić to inna osoba. (chyba że po zmianach opiekun nadal będzie się zajmował działem swojego serwera) 

P. S również uważam, że powinny zostaw przywrócone ustawienia co do tego kto przegląda dany temat. 

Edytowane przez dolbo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moze cos z naszymi profilami? Cos na wzor Steam gdzie mamy do dyspozycji m.in. pole tekstowe, galerie.

Zielona kropka obok nicku (podczas przegladania np. tego tematu) gdy uzytkownik jest online.

Prywatny czat - dla osob ktore chca pogadac w zamknietym gronie. Bedzie to wygodniejsze, niz konfa na PW.

Co teraz wpadlo do glowy to napisalem :D 

Brak PL znakow, bo moj windows tak sobie chce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Archi_zEUS napisał:

Dodać osobną rangę UBTEAM CSGO :D

Niedługo zacznę rozmowy nad tym. 

Wszystko na plus według mnie, aczkolwiek moderator x działu to bardziej pod forum, forum w stylu pecetowicz, gst etc. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nowy dzial dot. pogody w Polsce i na swiecie. Zdjecia/filmy, to, co obecnie sie dzieje na swiecie jest warte uwagi i warto o tym dyskutowac. Dla uwagi oraz przykladu:

FB_IMG_1515566748933.jpg.5e09c282f851e9e2699ba8bc93e49250.jpg

Zalany i skuty lodem Boston, stolica amerykańskiego stanu Massachusetts. Zdjęcie zrobiono 4 stycznia.

FB_IMG_1515566908733.jpg.3b881610b404d86bb05bf992a8ae3cda.jpg

Niebezpieczna sytuacja w Stanach Zjednoczonych. We wschodnie wybrzeże USA uderzył niż Grayson, który przyniósł obfite opady śniegu, huraganowe wiatry oraz, na obszarach nadmorskich, fale sztormowe. Dochodzi do sytuacji, których przykład możemy zobaczyć na zdjęciu - samochody zanurzone w wodzie, która rychło zamarzła (lub wkrótce zamarznie). Tego typu zjawiska zdarzają się stosunkowo rzadko. Fotografia z miasta Gloucester w amerykańskim stanie Massachusetts. Zalany parking szkoły średniej. 

Źródło: Stephen Goulart.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1 i 2 odpada, reszta na tak 

Z moich indywidualnych marzeń - wyróżnienie na forum FP, najlepiej jako sidebar. 
Uporządkowanie rang w "who was online", bo tam troszkę syf jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1 i 2 też według Mnie odpada, a co do reszty to spoko pomysły. 

@aXenBiceps™ raczej że chce działy web i elektroniki tam było już sporo informacji i rozwiązań na temat błędów komputera jak i telefonów.

I żeby w bloku aktywności tydzień/miesiąc/rok nie zaliczało zabaw, ponieważ przez np. w jeden dzień można tam zrobić 100 postów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1 to totalnie bezsensu. Tylko zabieranie pracy moderatorom, której i tak nie było zawsze za wiele ;(

Reszta może być.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dodac nowa range na forum Straznik JB bo obecnie sie zglaszaja ludzie po range admina ze skrojonymi flagami, skoro juz zdecydowaliscie sie na straznika to warto o range na forum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

według mnie pomysł 1 jest wręcz świetny , ile razy jest tak ze moderator zachowuje się nie tak jak powinien tylko dlatego ze nie wie co w danym dziale się dzieje , a tak to Moderator działu ma pełne uprawnienia działu a jednocześnie jest z nim bardzo dobrze obeznany 

Albo niech moderator Globalny nie wpierdziela się w działy opiekunom 

Edytowane przez Ptaku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrobic na czacie możliwość cofnięcia na dany dzień i godzinę i zobaczenie co kto w danym momencie pisał takie archiwum.

Edytowane przez don Piotr
By aXenBiceps™,

Można wiadomości zobaczyć tylko ja i Krystek przez bazę danych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jeszcze mam taka mała propozycje żeby dodać range Promotor i Miss i Mister forum :D zabawa polegała by na tym ze co miesiac wybierało by się miss i mistera forum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyraźniejsze rozróżnienie stref serwerowych, np. dodanie dla każdego serwera jakiegoś baneru czy coś takiego. Powiększenie strefy dla innych gier, dodanie tam jakże popularnego wot'a, metina2 oraz jeszcze jakichś innych gierek

Edytowane przez Stig
Dodatkowe przemyślenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może muzyka profilowa? Wiem, że były filmy profilowe ale zniknęły w niewyjaśnionych okolicznościach. Jakby się dało to przy dodaniu takiej muzyki powinna być opcja wyłączenia odsłuchu lub ściszenie muzyki globalnie do iluś procent :D

Edytowane przez don Kamil

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proponuję dodać w dziale "świat gier" zakładkę "ogólne" albo coś podobnego dla wszystkich gier, które nie mają osobnej zakładki ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dodanie jakies rangi specjalnej/unikatowej mozliwej do zdobycia tylko na forum przez konkursy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 29.01.2018 o 00:08, `BadGamer napisał:

Dodanie działu do "Poznaj opinię o sobie"

Jest to ciekawa opcja i fajna rozrywka :D

Ciekawa Opcja , Jestem jak najbardziej dodanie do działu :)hutsz 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Rumcyk. @Spizgany Wloczykij @`BadGamer coś takiego już istnieje i jest prowadzone przez redakcje. Szukajcie pod nazwą "Pod ostrzałem".

@ElemenT

Ranga Miss/Mister również istnieje i jestem nawet posiadaczem Mistera. Miss ma @Klaaaudia:) 

Edytowane przez Papa FrozeN

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@aXenBiceps™ podobno do legendy miała być dodana ranga "Dziewczyna". Propozycja została zaakceptowana, ale rangi w legendzie nie widzę ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.