Jump to content

Skarga na Admina - faworyzacja graczy po raz kolejny.

JacoooB
 Share

Recommended Posts

Nick: Paf Paf | NEQU

Czas: na demku. godzina okolo 13:44.

Powód: Faworyzacja gracza. Gracz MisieQ zapytał kulturalnie na mikrofnie: chce ktos golden m4? Dostał wulgarną odpowiedź od gracza o nicku Dzuman "Zamknij mordę", po czym MisieQ odpowiedział "O ty kurwa". Sytuacja skończyła się banem dla MisieQ, ale Dzuman został faworyzowany przez Admina NEQU i nie zostały wyciągniętę żadne konsekwencje. Po raz kolejny mam dowód, iż admin faworyzuje graczy. 

Dowody (ss/demo):http://d1.hltv.org.pl/srv39703/HLTV-1801061333-cs_assault_upc.dem.zip

Edited by JacoooB

Co to jest za nazwa tematu(skargi) tak ogółem? Co tutaj było faworyzacja? Byłam przy tej sytuacji i nie wiem,czy ja źle uslyszalam,ale ja też zrozumialam,że Misieq powiedział "ty kurwo".

Teraz nagle leci jedną skarga za drugą na NeQa,bo chcecie go udupic,a on odwala kawał dobrej roboty.

Pomijam fakt,że Wasze komentarze podczas bana odnosnie admina,ktory zareagował  były żenujące i nie powinny mieć miejsca.

8 minut temu, ♛ NEQU ♛ napisał:

Nie widziałem nicków, Ciebie rozpoznałem po głosie. Druga rzecz, nie powiedziałeś "ty kurwa" tylko "ty kurwo".

3 minuty temu, Wredzioszek napisał:

Co to jest za nazwa tematu(skargi) tak ogółem? Co tutaj było faworyzacja? Byłam przy tej sytuacji i nie wiem,czy ja źle uslyszalam,ale ja też zrozumialam,że Misieq powiedział "ty kurwo".

Teraz nagle leci jedną skarga za drugą na NeQa,bo chcecie go udupic,a on odwala kawał dobrej roboty.

Pomijam fakt,że Wasze komentarze podczas bana odnosnie admina,ktory zareagował  były żenujące i nie powinny mieć miejsca.

MisieQ miał prawo sie bronic , uzylo wulgaryzmu, ale przeciez teraz wychodzi na to ze słowa "zamknij morde" sa okej, nie ma sprawy wchodze na serwer i juz bede mowil do ciebie NeQu zamknij morde i tak samo nie masz mnie prawa zbanowac. Podobna byla sytaucja Ze Steelem, koles obrazal Steela i steel tez obrazil go, ale wtedy tylko jedna osoba dostala bana, anie steel broniacy sie, dalej nie fawora? Mam demko z sytuacja ze steelem.

Edited by JacoooB

Na demku niestety nie słyszę graczy mówiących przez mikrofon. W takiej sytuacji oboje powinni dostać bana albo nikt. Nie rozumiem twojego zachowania NeQu. Wystarczyło się zapytać kto drugi się wyzywał...

Dzuman ma dostać bana również na godzinę za tą sytuację, a Ty NeQu otrzymujesz ostatnie upomnienie słowne.

• 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.