Jump to content

Ciekawostki o nickach #13

Recommended Posts

Ciekawostki o nickach #13

Witam. Dziś przedstawię wam ciekawostki o nickach użytkowników naszej sieci. :D

Zapraszam do czytania !!!

@Idealnie Niedoskonaly

Dlaczego Idealny ? Wiele na ten temat mówi moja córka "toto jesteś mój supel tato" , myślę że jestem skromny i troszkę elokwentny... niedoskonały zaś dlatego że nie ma w życiu rzeczy ( tudzież ludzi ) doskonałych, idealnych. Każdy ma swoją wadę, jak ja to mówię "usterkę". Oczywiście mój nick nie wziął się sam z siebie , inspiracją do niego był utwór Zeusa "Idealnie Niedoskonały" lecz tytuł tej piosenki wbił się tak "idealnie" w moją postać że postanowiłem to wykorzystać. Stąd właśnie mój nick.

@Laila<3

Nie mam jakiejś szczególnej historii powstania mojego nicku bo powstał on od piosenki gdzie refren leciał jakoś tak "lady laila laila" :D a tak bardziej to „ciemnowłosa piękność” z pięknością nie przesadzajmy ale jestem ciemnowłosą kobietą :D

@So What

Hmm, mój nick jak powstał? Bardzo prosto. xD Z koszulki którą dostałem od narzeczonej. ;D Był jakiś napis, a pod dołem " So what..." A resztę dodałem. ;d

@Freezy!

To mój nick od niedawna. Wcześniej nazywałem się Teodorek.

Mój nick powstał dlatego, że Teodorek brzmiało dziecinnie. :o 

Pierwsze co wpadło mi do głowy to Frozen. Jest już FrozenExecutor.

Później Zimny, też jest, Mroziu, głupio brzmi, Freez, niee to jeszcze nie to! Freezy, EUREKA tak to to! Jednak sam Freezy brzmi nudno, a na znak tej "eureki" dodałem "!" Wyszło Freezy! czyli w wolnym tłumaczeniu Mroźny. Jest również zagraniczna firma produkująca zamrażarki Freezy XDD I niektórzy znajomi mówią na mnie zamrażarka :( 

Freezy! również dlatego, że lubię Zimno! Pierwotnie zamiast Teodorek miałem nick .:ZiMnY:. Zmieniłem go jeszcze na poprzedniej sieci :P 

Pozdrawiam: @Zimny, @FrozenExecutor, @Mroz z poprzedniej sieci XDD

@Green Hill

Hmmmm ogólnie trenuje boks i wpadłem kiedyś na wasz server i myślałem nad nickiem :D wiec ustawiłem nick znanej marki bokserskiej Green Hill ?

@e many

Ogólnie to mój nick powstał przypadkiem. Byłem na imprezie, jakoś tak dwa lata temu. N****ałem się tak w ch*j, po czym poszedłem na dzikie podryw. Na tej imprezie był również taki matoł z którym miałem kosę. Z racji że byłem pod wpływem alkoholu i paru innych rzeczy, przyszedł mi do głowy pomysł żeby podbić do dziewczyny właśnie tego matoła. Więc poszedłem i chciałem żeby wypiła ze mną piwo Ale odmówiła, więc dałem sobie spokój. Zbliżała się północ, wyżej wymieniony matoł kiedy dowiedział się, że chciałem mu odbić dziewczynę, wku*****ł się i zaczął latać że swoimi kolegami po całym klubie, jego dziewczyna próbowała bo uspokoić ale bez skutku.

W końcu nadszedł moment kiedy znalazł e końcu lożę którą wynająłem z kumplami i powiedział w moim kierunku takie słowa: "e many, będziesz je***y" 

Ochrona zareagowała w*****li ich z stamtąd.

Ale przecież nie odpuścił bym okazji do przekopania paru lamusów. Więc pozbieraliśmy swoje rzeczy, zapłaciliśmy rachunek i grzecznie wyszliśmy. Jak można było by się spodziewać, czekali na nas na parkingu tuż obok klubu. Kiedy znaleźliśmy się w zasięgu wzroku od razu poszły w ruch wyzwiska a po jakich 10 sekundach pięści. 

Skończyło się tak: 

Nie licząc jakichś tam drobnych siniaków to, matoł miał złamane obie ręce a jeden z moich kolegów miał delikatny wstrząs mózgu.

@N1kol4s

Mój nick powstał w ten sposób :D :Mam na imię Nikolas pozamieniałem i oraz a na cyfry i tak wszyło -N1kol4s :)

@Ass

Lubię krótkie nicki i wyszło Ass ogólnie miało to być od As czyli np Ass w rękawie itd xdd od karty itd itd itd :D ale no wyszło niestety dupa xdd i tak się przyjęło na zombie modzie i tak zostało :D co tu więcej opowiadać :D

@Zborek

Od nazwiska.

@C0 JA TU WYPRAWIAM ?

Mój nick powstał w ten sposób raszując środkiem ubiłem prawie cały teamu chyba 13 i ktoś napisał CO TY TU WYPRAWIASZ :D i zacząłem się śmiać także nick powstał przez taka drobnostkę :D 

@M4MR

Hahaha tak szczerze to kiedyś na mnie mówili komar a mi wpadł pomysł na memar a ze tak słabo memar to pokombinowałem i jest M4MR :D

@EmerytBC

Cześć, mój nick z gry Biało-Czerwony powstał od tego, że jestem wielkim kibicem piłki nożnej. Kibicuje za też polskiej drużynie i nie jest to do końca ważne czy są to skoczkowie siatkarze czy piłkarze ręczni.

W grę gram już kilkanaście lat na wielu sieciach miałem admina nie mam już sił by pilnować jak kiedyś a młodsi są czasami niereformowalni wiec nie chciałem się spinać, dlatego postanowiłem ze mój nick będzie pasował tez do mojej pracy w której za 5 lat przejść mogę na emeryturę :) (strażak z sikawka :) ) i wyszło EmerytBC.

@.aNy.

Tak jakoś na początku miałam nick wredna, później zmieniłam na ten sama nwm dlaczego ten ale jest dobry przynajmniej dla mnie :)

@Hanni

Witam.

Mój obecny nick to wersja skrócona od Hannibala :D, tak z początku się podpisywałem. Z czasem grając mixy z chłopakami, koledzy zaczęli zwracać się do mnie skróconą wersją Hanni. Widocznie "Hannibal" zbyt dużo czasu zajmowało im wymówienie tego słowa przez mikro. Mi się spodobało i tak zostało po dzień dzisiejszy. Zresztą po avatarze można się domyślić skąd Hanni ^^

Pozdrawiam PrOo | SerQQQ.!!!

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.