Jump to content
  • Create New...

Recommended Posts

Dodaj nowy temat

• Tytuł WYMAGANE
  • Prefix WYMAGANE
                                               -- Wybierz prefix --CS 1.6 AIMCS 1.6 BBCS 1.6 COD 201CS 1.6 COD 401CS 1.6 COD 501CS 1.6 CS:GO MOD 4 MAPSCS 1.6 CS:GO MOD DD2CS 1.6 CS:GO MOD FFACS 1.6 FFACS 1.6 JBCS 1.6 Only AWPCS 1.6 Only DD2CS 1.6 Only DD2 #2CS 1.6 Only OILRIGCS 1.6 ZMCS:GO 1VS1CS:GO Only DD2CS:GO Only MIRAGETS3
  • Tagi
    • witam. dostalem 5.01.2018 r bana na config z tytlulu obrazy admina na tydzien. nie zgadzam sie z tym ×
    • ponioewaz to on sprowokowal cala sytuacje. straszyl mnie banem za cos za co banowac nie mozna to tez zrwociel mmu uwage zeby nie pajacowali wtedy mi dal bana x ×

Już tłumaczę wczoraj w godzinach południowych graliśmy na zm weszłes do mojej kampy wiec cie w lm zbugowałem gdy zombi rozwaliło twoje lm uciekles przez m i 5 kiedy mogłes to wcześniej zrobic jawna ucieczka przed zarażeniem gdy ci to wyjaśniałem zacząłeś mi grozic stratą admina i wyzywałeś mnie nie dalo się ciebie zbanowac przez amx wiec dodalem bana przez bansa na tydzień a dziś wbiłeś na serwer jak gdyby nic więc dostałeś amx_banneo. @Trzeci Jako admin byłeś przy tym i zrobiłeś ss'y jak mnie wyzywał i mi groził jak byś mogł wstaw je tu

http://amxbans1s2k.gameclan.pl/amxbans/ban_list.php?bid=8235

Ja nadałem bana więc ja tematu nie zamknę poczekamy na kogoś z kolegów w ubt niech oni zajmą głos w tym :) 

Po tym jak miałeś dostać bana za wybugowanie się lm(ucieczka przed zarażeniem) zacząłeś prowokować i  grozić że stracimy admina . Uciekłeś przed banem, po czym wszedłeś i zacząłeś dalej wyzywać i prowokować. Nie mogłem dać bana bo się zbugowało amx(w sensie napisane było, że ten gracz jest już zbanowany). Shock dał ci bana na tydzień przez konsolę na tydzień, a ty wszedłeś po 1 dniu.

47 minut temu, ogarniety napisał:

• witam. dostalem 5.01.2018 r bana na config z tytlulu obrazy admina na tydzien. nie zgadzam sie z tym ×

Bana dostałeś wczoraj, nie dzisiaj. Dzisiaj wszedłeś na aktywnym więc dostałeś banicję za ab.

xd.thumb.png.94061de77543b28b473effcc65bfbbac.png

Tutaj kilka z powodów długości tego bana(oczywiście nie robiłem ss wszystkiego, bo po co śmiecić komputer takim szrotem?), + sytuacja opisana wyżej

http://www19.zippyshare.com/v/ZmjPSGbC/file.html

Pisałeś, że NEQU nas załatwi, a Ty załatwiłeś sam siebie, do zobaczenia na resecie bansa, miś <3

Edited by Trzeci

Panowie , widze ,ze za bardzo koloryzujecie cala sytuacje pod siebie. w taki mbadz razie zacznijmy od poczatku. rozpoczela sie runda. shock dostal 3 paki ode mnie trzeci dostales 1 na ryj xd. biegaliscie zm. tz nshock siedzial tym zm w kampie caly czas i czekal na jakis cud. stalo sie. ktos rzucil anti pake tak ze i mnie ozywilo. wskoczylem szybko do kampy shocka i zaczalem sie bronic przed zm. 1 llm 2 lm 3 lm i wtedy shock ty zaczales mnie straszyc jakims banem.. zaczales stawiac lm swoje na mnie. ja juz przestalem sie bronic . nie wybugowalem sie swoim lm. jesli bym to zrobil  to owszem ban uzasadniony. wybugowalem sie z lm shocka czyli inaczej mowiac odblokowalem. za to nei ma bana

teraz juz po mesku panowie. przyanjcie sie tutaj publicznie ,ze jestescie slabi i ze sie mnei boicie a dam wam swoje slowo ,ze juz nigdy nie wejde na ten serwer i bedziecie mogli grac w spokoju. wystarczy ze tu i  teraz sie przynacie

w tych ss co macie ewidentnie widac ,ze w next rundzie ja jestem humanem a wy znow biegacie. mimo waszych trudow nie byliscie w stanie mi nic zrobic. rozumie mwas ponietad. macie teraz okazje zeby sie przyznac i macie mnie na zawsze juz z glowy. slowo honoru

po za tym nie wydaje wam sie to smieszne ze oceniacie tego bana wy sami. moi oprawcy sadza mojego bana :D

shock wyzwalem Cie od pajaca. ale to byla prawda. zaczales straszyc gracza nie uzasadnionym banem. chlopie to ewidentnie widac ,ze sie boisz

daje wam moje slow. wystarczy ze sie przyznacie

albo po mesku wpuscie mnie na serw i wtedy udowodnijcie mi kto ma racje :D

Godzinę temu, ogarniety napisał:

Panowie , widze ,ze za bardzo koloryzujecie cala sytuacje pod siebie. w taki mbadz razie zacznijmy od poczatku. rozpoczela sie runda. shock dostal 3 paki ode mnie trzeci dostales 1 na ryj xd. biegaliscie zm. tz nshock siedzial tym zm w kampie caly czas i czekal na jakis cud. stalo sie. ktos rzucil anti pake tak ze i mnie ozywilo. wskoczylem szybko do kampy shocka i zaczalem sie bronic przed zm. 1 llm 2 lm 3 lm i wtedy shock ty zaczales mnie straszyc jakims banem.. zaczales stawiac lm swoje na mnie. ja juz przestalem sie bronic . nie wybugowalem sie swoim lm. jesli bym to zrobil  to owszem ban uzasadniony. wybugowalem sie z lm shocka czyli inaczej mowiac odblokowalem. za to nei ma bana

teraz juz po mesku panowie. przyanjcie sie tutaj publicznie ,ze jestescie slabi i ze sie mnei boicie a dam wam swoje slowo ,ze juz nigdy nie wejde na ten serwer i bedziecie mogli grac w spokoju. wystarczy ze tu i  teraz sie przynacie

w tych ss co macie ewidentnie widac ,ze w next rundzie ja jestem humanem a wy znow biegacie. mimo waszych trudow nie byliscie w stanie mi nic zrobic. rozumie mwas ponietad. macie teraz okazje zeby sie przyznac i macie mnie na zawsze juz z glowy. slowo honoru

po za tym nie wydaje wam sie to smieszne ze oceniacie tego bana wy sami. moi oprawcy sadza mojego bana :D

shock wyzwalem Cie od pajaca. ale to byla prawda. zaczales straszyc gracza nie uzasadnionym banem. chlopie to ewidentnie widac ,ze sie boisz

Ostatni mój post w tym temacie. Takie trochę zabawne bo w gt jasno masz 1.5x mniejszy stosunek killi do przegranego czasu ode mnie i do tego twój movement zjaranego misia koala. Widać kto ma większe doświadczenie ^^ Nie przyznam, że jesteś ode mnie lepszy, bo nie jesteś <:  Nic nie zmienia faktu ,że wszedłeś na AB. Zapraszamy na reset bansa kaczuś c:

Edited by Trzeci
4 godziny temu, ogarniety napisał:

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

To się uśmiałem teraz. Ciebie to się nawet muchy nie boją, ty się ciesz że nie ma więcej ogarniętych graczy, tylko połowa jak te boty wbijają na ślepo do kampy, bo jedyną osobą która biegałaby 30 minut zombie byłbyś ty. Udowodniłem ci to jeszcze na JF-ie i tak samo udowodniłem ci to tutaj, ale ty dalej pi*******z swoje głupoty twierdząc że ktoś się ciebie boi (nie wspomnę o sytuacji, w której dałeś jakiemuś botowi ap na moda, a potem się wielce dziwiłeś czemu ci nie oddaje - no tak, bo desperacko szukasz kolegów bo u każdego prawie jesteś spalony :D ). Oczywiście wcale mnie to nie dziwi, że nadal nie wiesz jak działa skarga/odwołanie od bana (w sumie nie wiadomo co to jest, bo o tym że nie ma wzoru w 2k18, to nie muszę nawet wspominać) i obstawiam, że dojście do tego co powinieneś zrobić, zajmie ci jakieś nie mniej niż 10 lat, więc nie warto sobie zawracać głowy twoją osobą. Zresztą Trzeci dorzucił jeszcze screeny dzięki którym wszystko jest raczej jasne. Więc myślę że mogę gratis zaśpiewać

NANANANANA NANANANANA HEEEEEEEEY KACZOOOR GOODBYEEEEEE NANANANANA NANANANANA HEEEEEEEEY KACZOOOR GOODBYEEEEEE

Dobra, sprawa wygląda tak:

Dostałeś bana za to, że udajesz cwaniaka na serwerze i myślisz, że możesz pisać co chcesz - po dowodach można się tylko domyślić, że ban jak najbardziej słuszny .

->  Następnie wbiłeś na aktywnym i dostałeś bana neo - co też było słuszne.

-> Teraz robisz syf na forum, ponieważ ktoś postąpił słusznie i po prostu twoje zawyżone ego nie pozwala Ci tego dalej pojąć.

Ban zostaje.

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.