Jump to content
  • Create New...

Recommended Posts

Nick: ZooOoolza
Imię: Renata
Znajomość AMX (1-10): niech będzie 6 
Sprawny i działający mikrofon:jest
Link do swojego GameTracker'a:https://www.gametracker.com/player/ZooOoolza/91.224.117.247:27015/ bez szału spowodowane jest to przerwa,ale jak kazdy wie jestem w stanie to nadrobić.
Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Wiem,miało nie być powrotów. Ta sieć i serwer cod 401 mnie tak uzależniły,że samo wejście na ten serwer jest dla mnie radością. Z tego co zauważyłam po przerwie,to mała aktywność adminów. Jedynym adminem,którego ciągle widać jest Nequ i to on namówił mnie na ten powrót. Gram na tym serwerze rok,jedni mnie znają i lubią,a inni nienawidzą,ale jak to pewna osoba napisała "Trzeba mieć hejterów, życie było by zbyt piękne." Chciałabym pomoc Michałowi w opiece nad serwerem,bo chyba nie byłam najgorszym adminem. Pomimo tego,że ludzie będą krytykować i hejtowac mój powrót (o ile @X3R3V1 przyjmie moje podanie),będę starała się jak najlepiej wypełniać swoje obowiązki 
Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: Tak, STEAM_0:1:150715426
Staż w Counter-Strike 1.6: Prawie 4 lata z przerwami
Czy posiadałeś już admina?: Tak :) 
W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?: Dzięki @K1ckerowi :)
Edited by Wredzioszek

Osobiście jestem na tak, dlatego też namawiałem do powrotu :)

+ Zawsze kulturalna, w razie pytań chętnie pomaga.

+ Z tego co wiem, jako admin sprawowała się dobrze, rezygnacja nie była potrzebna..

+ Wiek, doświadczenie i oczywiście znajomość serwera jak i graczy.

Przez twe oczy zielone oszalałemmmm , dlatego musze Ci powiedzieć , że jestem na TAKKKK :D

- Po pierwsze kultura pierwsza klasa, ale jedyny minus to troche wredna dla mnie jest xDD

- Oczywiscie Steama ma zawsze łatwiej się skontaktować ( Ps nr telefonu tez mozesz podac :P:P )

- No i oczywiscie wiek na plus :) 

• 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.