Jump to content

Propozycja Klasy na Cod'a


^ Orange ^
 Share

Recommended Posts

Witam iż zacząłem grać także na Codzie i chciałbym wrzucić swój pomysł odnośnie nowej klasy a o to mój pomysł:

 

* Klasa "Kraken" posiada na nożu odnawianie/respienie hp , odnowa/respienie hp uzależnione od ilości inteligencji im więcej inteligencji tym szybciej się respi hp, mogła by być to fajna klasa "Mega Premium" serwer by sobie trochę zarobił i pewnie parę osób by sobie pograło nowością na codzie :) a i dodam że mógłby to być niezły rywal dla Narkomana :D

 

Pozdrawiam :D

Edited by Ass
Link to comment
Share on other sites

Ładowanie noża hhmm, wszystko fajnie ale może ta klasa coś jeszcze by miała a nie tylko to bo jak sam mówiłeś jest to Mega Premium. Dlatego dodał bym do tej klasy np. 1/15 ak-47 i 1/3 HE to jest moja propozycja bo skoro to Mega premka powinna mieć coś więcej, a żadna Mega Premka nie ma ak-47.

Link to comment
Share on other sites

Krakern... Nazwa sama w sobie wymyślona na poczekalni. Co wspólnego ma kraken z regeneracją. 

Jak do tej chwili mamy tak:

 

Nazwa: Anioł 

 

Umiejętność: Leczenie na nożu. (+int), x/x z AK. Można również dodać odporność na scouta i AWP. Byłby to leczący się tank warty swojej ceny. 

 

Broń: AK 47

 

Statystyki na start:

Proponował bym tu:

 

Inteligencja: 20

HP: 150

Kondycja: 0

Wytrzymalosc: 0

 

 

ODDZIALKAA ODDZIALKAA 

 

 

W sumie jak tak myślę mam propozycję odnośnie innej klasy. 

 

Nazwa: Zabójca  

 

Broń: AWP, Deagle, nóż 

 

Umiejętność: Niewidzialnosc na nożu. 1/1 z AWP. 1/3 z Deagle Ciche kroki. Zabicie z noża w plecy 1/1.

 

Statystyki:

 

Inteligencja: 0

HP: 0

Wytrzymalosc: 0

Kondycja: 70

 

 

Link to comment
Share on other sites

@Freezy! nazwa nie jest wymyślona tylko pobrana z innego serweru dokładnie diablo moda ;) i dokładnie klasa posiada tylko regeneracja hp nic wiecej bo sama regeneracja hp na full inteligencji jest zbyt op ;) gdzie do tego aka-47 itd nazwa anioł lipna nazwa serio xd a i druga sprawa odnośnie zabojcy to po pierwsze mamy już "Przyczajonego" i nie zabierajmy mu najwazniejszej jego umiejetnosci czyli niewidzialnosci , a zabojca + niewidka + 1/1 awp + z kosy w plecy 1/1 i 1/3 deagl jest strasznie op i klasa "przyczajony" zostanie wyrzucony w kąt 

 

 

Zostaje przy mojej klasie:

 

"Kraken" - fajna ciekawa nazwa zaciekawiajaca graczy ;) odnowa/resp hp na nozu uzależniony od inteligencji + aka-47 1/15 i to wystarczy by ta klasa stała sie bardzo dobra ;)

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam się z @Ass , kraken spoko nazwa i fajna by byla ta klasa. A propozycja @Freezy! tej drugiej klasy mysle, ze zbyt dobra i troche nie potrzebna bo juz jest przyczajony i kapitan. 

Mam tez propozycje innej klasy mega premium 

Nazwa "Terminator" lub jakas inna dowolna nazwa bez znaczenia.

Bron ak-47 i 1/1 HS i do tego np. He 1/3 lub x/x na odrodzenie sie po smierci lub jakies inne dodatkowe pomysly ale 1/1 hs z ak to jest ta podstawowa umiejetnosc. 

Mozecie sie wypowiedziec co myslicie o tej klasie. ;)

Link to comment
Share on other sites

Proponuje tak jak powiem

MP Anioł

Leczenie +int hp na nożu i 1/5 z niego oraz 1/30 z m4 albo ak czy coś. Z doświadczenia wiem że jak mu dacie leczenie z inta to przy dmg 1/25 i mniej będzie bardzo bardzo mocna. Dlatego 1/30 albo ogólnie jakaś broń bez dmg. I taka klasa w zupełnoście na MP pasuje. Grałem na ponad 100 serwerów cod więc proponuje mnie posłuchać. ;)

Co do zabójcy hmm deagle 1/5 w porządku ale to 1/1 w plecy z kosy? Nawet jak na MP to za dużo. Widziałem klase o bazowych ponad 100 w sumie a sama w sobie mocna nie była i to te bazówki ją załatwiły. Więc niewidoczna na kosie ok ale speed 70? masz 30 bazowych i by 60 maxymalnych miała bo to będzie speed na niewidoczce. Dajcie jej zamiast tego 10 inta i 10 hp i to będzie spoko MP

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem lepiej dać tak jak proponował @Ass + to co @JANUSZ po piwie dodał (czyli niech będzie ta nazwa kraken, leczenie na nożu + int i do tego 1/15 na natychmiastowe zabicie z AK), bo zaczynacie za bardzo kombinować i to na - wychodzi. Spróbować tak jak mówi @Ass, jeśli będzie za dobra, to coś się mu zmniejszy. Warto spróbować, bo Wy teraz tak kombinujecie, że za przeproszeniem chujnia się z tego robi.

 

A jeśli dacie mu widzenie niewidzialnych to rozpruwacz straci. Jeśli jest już klasa z taką możliwością to po co zabierać mu popularność?

 

 

Pozdrawiam 

Edited by Misiaa
Link to comment
Share on other sites

Ta klasa Kraken co proponował @Ass z leczeniem na nożu od inty i 1/15 ak-47 jest spoko i nie trzeba już nic z tym kombinować. A nie wszyscy umieli by tym grać i ładować tego HP tak żeby nikt ich nie zabil. Dlatego zostaje przy tym Krakenie i nic wiecej. A i jeszcze mowiles @Ass ze 1/1 ak byloby zbyt OP, coz nie kazdy umie z tego ak strzelac. Ale usper przeciez tez ma 1/1 hs usp ale wiem z usp sie trudniej strzela. To mozna by dac 1/2 lub 1/3 ak hs i dodac cos jeszcze ale to jest takie gdybanie, i tak pewnie nie dodadza tej klasy lub zadnej innej. @Misiaa dobrze mówi. ;)

Pozdrawiam. :D

 

Link to comment
Share on other sites

@Jack The Ripper COD możesz lotem tsk powiedzieć. Zobaczymy, ale jak dasz mu widzenia niewidzialnych to wtedy rozpruwacza ludzie mogą nie brać, po co zabierać rozpruwaczowi popularność. Najlepiej zrobić takie klasy, które nie będą miały tego co inne. Chodzi o to, aby każda klasa była unikalna. 

 

Zobaczymy jak się sprawdzi ta klasa w takim stanie, o ile zaakceptuje ją @LemoN;)

 

Dziękuję @JANUSZ po piwie za przyznanie mi racji. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.