Jump to content

Ponownie S T A L K E R [!]

Pracownik Elektrowni
 Share

Recommended Posts

Nick w grze : S T A L K E R [!]

Link do GT : https://www.gametracker.com/player/S T A L K E R [!]/193.33.177.12:27061/ 

Steam/Non Steam ? : Nie mam steam, moge zakupic w najblizszym czasie.

Doświadczenie adminowskie : Byłem kiedyś adminem na COD'ach kilkukrotnie.

Znajomość komend AMXX (skala 1-10) : Myśle na 7/10 coś takiego, sie przypomni wszystko..

Dlaczego Ty ? : Chcialbym pomoc w prowadzeniu porządku na serwerze, czasami nie ma innych adminów moglbym uzupelniać luke, ale teraz często widuje jakiegoś admina na serwerze więc spoko, sklonny do pomocy dla graczy, odpowiada na pytania i pomagam graczom gdy potrzebują tej pomocy, często gram wiec kontakt ze mna myśle bardzo dobry.

Kontakt : Forum i gg.

Jestem na nie. Moim zdaniem powinieneś spróbować za 2 tygodnie.

+ Wiek
+ Kultura
- Komunikacja (nie przypominam sobie, abyś mówił przez micro. W ogóle się nie odzywasz.)

- Gt- to nie jest wystarczające moim zdaniem aby zostać administratorem

- Forum

Nie wiem tak na prawdę co mam tutaj napisać. Nie przypominam sobie żebyś coś zgłaszał na [email protected] Na pewno jesteś bardzo spokojną osobą. 

Niestety jestem na nie, ponieważ moim zdaniem twoja aktywność co do serwera jest niska. Nie powiem jesteś kulturalny, nie robisz problemów, no ale niestety grasz po prostu. Wiek i amx oczywiście na +. Jeżeli poprawisz aktywności i bardziej zaczniesz udzielać się na mikro / czacie to chętnie będę za przyjęciem.

• 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.