Jump to content

Wytłumaczenie

Ave
 Share

Recommended Posts

A więc tak stwierdziłem żeby wypadałoby z mojej strony napisać parę słów.

Mianowicie dzisiaj zostałem osądzony o usunięcie jakiś plików z serwera wtedy kiedy spałem. Dziwnym trafem była to godzina 11:10-11:11 wnioskuje to po tym jak ludzie na steam'ie do mnie pisali. Jedynie co robiłem to o godzinie 9:31 pobrałem logi z czatu po tym jak wpłynęła skarga na @Sendunia dokładniej spałem prędzej zobaczyłem ową skargę pobrałem logi przeczytałem poszedłem spać dalej. Budzę się a tu już po sytuacji. Od razu mówię wszystko pamiętam co robiłem także  żadne upicie się do nie przytomności i tzw świrek w głowię mi się nie załączył.

Lecz jeżeli tak się sprawy mają nie da się tego wyjaśnić a najlepiej winę zwalić na mnie spoko rozumiem. Chciałbym z tego miejsca podziękować za wspólnie spędzony czas w szczególności 

@o.-, @Matt., @DyLu, @Nienormalnie Nienormalna , innym zwariowanym mordką oraz Administracji wyżej szkoda że tak to wyszło + brak możliwości jakiej kolwiek wyprowadzenia tego na prostą, bo @Krystek nie odpowiadał na moje zapytania. A swój honor mam. Życzę powodzenia i dalszych sukcesów. Jeżeli tylko mogę to zauważyłem że @doNPatrizio. złożył podanie na opiekuna z doświadczenia nie polecam i odradzam chłopak jak gra to gra potem znika na jakiś okres jest nerwowy i działa pod wpływem impulsu. Polecam @o.- będzie pewniak bo ma w głowie poukładane dużo gra i trzyma rękę na pulsie. 

Podsumowując Nic nie usunąłem wszystko dobrze pamiętam co robiłem. Było miło.  

Edited by Ave

Ja również nie wierze, żeby Ave był zdolny do czegoś takiego.Wywiązywał się z  powierzonych mu obowiązków i żaden admin tego serwera nie jest w stanie powiedzieć na niego złego słowa.Tak jak @o.- napisał,również jestem za przywróceniem go na to stanowisko.

Edited by Pysiek :v

3 godziny temu, DyLu napisał:

Mam nadzieję że wszystko się wyjaśni i że @Ave dalej będzie gnębił ludzi swą konsekwencją. Była właściwa osoba na właściwym stanowisku :)

Popieram ! :)

@Ave mordko szkoda że Cię już nie będzie na tym stanowisku na  jakim byłeś :th_0girl157: .  Byłeś dobrym opiekunem i nie przejmuj się opiniami innych którzy twierdzą inaczej. Szkoda szczepić ... ;)

Odwiedzaj nas ! :hug:

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.