Jump to content

Wytłumaczenie


Ave
 Share

Recommended Posts

A więc tak stwierdziłem żeby wypadałoby z mojej strony napisać parę słów.

Mianowicie dzisiaj zostałem osądzony o usunięcie jakiś plików z serwera wtedy kiedy spałem. Dziwnym trafem była to godzina 11:10-11:11 wnioskuje to po tym jak ludzie na steam'ie do mnie pisali. Jedynie co robiłem to o godzinie 9:31 pobrałem logi z czatu po tym jak wpłynęła skarga na @Sendunia dokładniej spałem prędzej zobaczyłem ową skargę pobrałem logi przeczytałem poszedłem spać dalej. Budzę się a tu już po sytuacji. Od razu mówię wszystko pamiętam co robiłem także  żadne upicie się do nie przytomności i tzw świrek w głowię mi się nie załączył.

Lecz jeżeli tak się sprawy mają nie da się tego wyjaśnić a najlepiej winę zwalić na mnie spoko rozumiem. Chciałbym z tego miejsca podziękować za wspólnie spędzony czas w szczególności 

@o.-, @Matt., @DyLu, @Nienormalnie Nienormalna , innym zwariowanym mordką oraz Administracji wyżej szkoda że tak to wyszło + brak możliwości jakiej kolwiek wyprowadzenia tego na prostą, bo @Krystek nie odpowiadał na moje zapytania. A swój honor mam. Życzę powodzenia i dalszych sukcesów. Jeżeli tylko mogę to zauważyłem że @doNPatrizio. złożył podanie na opiekuna z doświadczenia nie polecam i odradzam chłopak jak gra to gra potem znika na jakiś okres jest nerwowy i działa pod wpływem impulsu. Polecam @o.- będzie pewniak bo ma w głowie poukładane dużo gra i trzyma rękę na pulsie. 

Podsumowując Nic nie usunąłem wszystko dobrze pamiętam co robiłem. Było miło.  

Edited by Ave
Link to comment
Share on other sites

Ja również nie wierze, żeby Ave był zdolny do czegoś takiego.Wywiązywał się z  powierzonych mu obowiązków i żaden admin tego serwera nie jest w stanie powiedzieć na niego złego słowa.Tak jak @o.- napisał,również jestem za przywróceniem go na to stanowisko.

Edited by Pysiek :v
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, DyLu napisał:

Mam nadzieję że wszystko się wyjaśni i że @Ave dalej będzie gnębił ludzi swą konsekwencją. Była właściwa osoba na właściwym stanowisku :)

 Popieram ! :)

@Ave mordko szkoda że Cię już nie będzie na tym stanowisku na  jakim byłeś :th_0girl157: .  Byłeś dobrym opiekunem i nie przejmuj się opiniami innych którzy twierdzą inaczej. Szkoda szczepić ... ;)

Odwiedzaj nas ! :hug:

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.