Jump to content

Życzenia noworoczne oraz podsumowanie roku na 1s2k.pl

Krystek
 Share

Recommended Posts

Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ

No cóż jest to dobry progres, ale też motywacja do cięższej- przede wszystkim pracy na serwerach jak  i na samym chociażby forum. 

Dobra robota Panowie / Panie :)

Szczęśliwego, nowego roku :) 

6 minut temu, DyLu napisał:

Z mila checia zobaczyl bym serwer DM 1.6 i z tego co wiem wiele osob powiela me zdanie :)

Mam na kompie swój stary DM (mój pierwszy serwer jaki stworzyłem). Pomyślę jak budżet sieci by go utrzymał, gdyż to jest mod typowo spisany na straty. 

1 godzinę temu, Krystek napisał:

Mam na kompie swój stary DM (mój pierwszy serwer jaki stworzyłem). Pomyślę jak budżet sieci by go utrzymał, gdyż to jest mod typowo spisany na straty. 

Dokładnie, aczkolwiek tak jak widzę to dużo osób właśnie mówiło że tylko DM brakuje do pełnej kompletności i zajebistości sieci.

Ogólnie Kozak wyniki pełna motywacja żeby były jeszcze lepsze.

Życzę wszystkim razem i z osobna Szampańskiej zabawy wszystkiego dobrego w nowym roku oraz żeby zakrapiana impreza nie narobiła wam kłopotów. 

51 minut temu, Freezy! napisał:

Pb?... To ciekawe. @Mixtaz a ty pisałeś propozycje Ghost'moda? 

Spoiler... Możliwe, że w 2018 zawita nawet 2 serwery :)

Wzajemnie. Życzę pomyślnego 2018 roku dla tej sieci. Niech moc będzie z wami :D

Cóż, można mieć pewność, że jeżeli coś takiego by powstało to na pewno byłoby Top 1, bo nie można by było znaleźć dla tej modyfikacji konkurencji :P.

Póki co, to jestem jeszcze w closed becie, ale pracuje jak za dwóch więc wszystko jest możliwe.

Zapomniałbym, życzę owocnego Roku 2018 oraz aby Wasze wszelkie ambicje się spełniły, sukces można łatwo osiągnąć, ale jeszcze łatwiej jest go stracić.

Edited by Mixtaz

Bardzo dobre wyniki. Chyba wszyscy jesteśmy z nich zadowoleni.

Dziękuję bardzo za życzenia.

Wszystkim życzę dużo zdrowia, szczęścia, aby Nowy Rok był jeszcze lepszy od tego roku. Mam nadzieję, że będzie jeszcze więcej ludzi na forum. Cieszę się, że mogę być częścią tej sieci. Jeszcze raz dużo zdrowia i aby wszystkim grało się jak najlepiej na naszych serwerach ;)

Pozdrawiam

2 godziny temu, PrOo | SerQQQ.!!! napisał:

Pb będzie *,* ja tam będę grać!!

A może bf2? Też fajny serwer ;)

Wzajemnie. Aby sieć się rozwijała jak najlepiej ! :D

34 minuty temu, ola :> napisał:

Mialam pisac o bf2 wlasnie :D

BF4 posiadam na komputerze, propozycja całkiem realna tylko nie wiem czy przed czy po sesji. :) 

1 hour ago, Thomas said:

Nie no ja z 201 idę na pierwsze, jakiś 401 nie może być przede mną XD

I też chciałbym Wam życzyć spełnienia marzeń w tym nowym roku jak i postanowień :D

I żeby ten rok był lepszy od 2017 :)

I oczywiście żeby sieć dalej szła ku górze ;)

Jakiś? Byłem tam adminem, jak możesz obrażać ten serwer skoro o tym wiesz? Nie pisz do mnie więcej.

PB na sieci? Chyba pora wracać.

38 minutes ago, Krystek said:

BF4 posiadam na komputerze

:0bully:

Administracja musi wkładać więcej miłości w to co robi i wyniki  będą lepsze. kappa

Ja to tam życze strzelanego nowego roku, lepiej popatrzeć na fajerwerki niż pić i niszczyć wątrobe.

15 godzin temu, Krystek napisał:

Skoro dm zazwyczaj z góry jest spisany na straty i padła propozycja serwera bf2, to może połączenie tych dwóch modów byłoby ciekawym i bardzo korzystnym rozwiązaniem dla serwerowni(wiadomo vip, svip, odznaki,kille do odznak,skiny do broni, no po prostu sam zysk) Na takich serwerach bardzo przyjemnie sie gra, bo jest to połączenie skilla i włożonej pracy(bądź środków finansowych) na wbicie wszystkich odznak.

Życzę najlepszej sieci w polsce i wszystkim użytkownikom wielu sukcesów w nowym roku 2018.

Edited by Guest

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.