Jump to content

Problem z połączeniem na serwer COD 201

K4r0
 Share

Recommended Posts

Siema, jak już wspomniałem w temacie mam problem z połączeniem się na server COD201.

Rozmawiałem już z opiekunem servera lecz do tej pory nie udało mu się ogarnąć tej sprawy, pisałem także do właścicieli lecz również bez skutku.

Owy problem wystąpił wieczorem kolo 23 w środę, mamy już sobotę, co ja mam przez to rozumieć?

Hasło na nick założyłem i jeszcze kolo 20 godziny w środę normalnie mogłem grać.

Proszę o szybkie rozpatrzenie tego posta, bo vip i premka się marnuje a ja nawet nie mogę nic poklikać...

ss, jak to wygląda : http://www46.zippyshare.com/v/8ejSryqh/file.html

Pozdrawiam ! ;)

Rozumiem, że w ogóle nie wchodzisz na serwer, tylko od razy wywala Ci to w konsoli? Czy wchodzisz na serwer wpisujesz hasło i Cię wyrzuca?

Jeśli pierwsza opcja, to wygląda tak jakby hasło było założone przez FTP. I tu rozwijamy temacik ;) 

Prawdopodobnie kupiłeś premkę przelew/PSC itp. Kto Ci te premki dodawał? Premki dodał zapewne magiczną komendą i popierniczył kolejności wpisywania, a dokładnie prawdopodobnie w rubrykę która powinien zostawić pustą (przeznaczona dla hasła) wpisał być może flagi. 

Sprawa jest prosta w tym przypadku, magiczna komenda na usunięcie wszelkich premek i haseł wcześniejszą komendą, potem wpisanie jej jeszcze raz prawidłowo.

Potwierdzenie tego można znaleźć w ftp w pliku admin.vault

Edited by Zimny

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.