Jump to content

Propozycje - Kostiumy i Zabawy.

Larry2k
 Share

Recommended Posts

Pare propozycji co do kostiumów:

-Dla TT:

-Dla CT:

Wszystkie skiny są dobrej jakości, więc myślę, że się nadadzą.

Mam nadzieje, że chociaż jeden z tych skinów będzie wybrany :D.

Zabawy:

----=====Ninja Day=====----

Opis: Więzniowie mają czas na rozstawienie się. Mają skiny ninjy i skin miecza samuraja. Gdy zabawa się rozpocznie, zaczynają walkę. Każdy więzien dostaję na tą zabawę 5 skoków w powietrzu,  zwiększoną grawitacje, szybkość oraz moduł odrzutowy (czyli takie coś co daje bardzo duży skok pod klawiszem E). Można ewentualnie dodać mniejszą niewidzialność. Trwa walka pomiędzy więzniami, ostatni więzien ma życzenie. Oczywiście zakaz  kampienia.

Zabija się na raz z prawego przycisku myszy.

(Gdy zabawa się przyjmię, moge poszukać skinów)

----=====Mario Day=====----

Więzniowie uciekają od CT, biegają normalnie. Natomiast CT mają skiny Mario i muszą zabijać więzniów skacząc im na głowy, mają dużą grawitację i szybkość. Więzniowie nie mogą kampić i muszą być cały czas w ruchu. 

----=====Invisible Day=====----

Więzniowie mają 1 hp oraz bardzo małą widoczność, prawie są niewidoczni, nie mogą kampić, trwa walka pomiędzy więzniami. Wygrywa ostatni więzien, który dostaje życzenie.

----=====Assasin Day=====----

Każdy więzien ma swojego wroga do zabicia. Zostaje mu przydzielony losowy gracz z TT (nick), którego muszą zabić, lecz przy okazji muszą uważać na osobę, która dostała jego do zabicia, która próbuje to zrobić. Gdy więzien zabije kogoś, kogo nie mógł ginie. Jeden więzien może zabić tylko: Osobę którą mu przydzielono, oraz osobę która została przydzielona dla niego. W tej zabawie każdy jest tajemniczy, nikt nie wie kto musi go zabić, każdy więzien musi uważać. Najlepiej żeby w tej zabawie było ciemno, dla klimatu. Oczywiście jest surowy zakaz kampienia, ostatni więzien ma życzenie.

Myślę że wszyscy wiedzą o co chodzi ;)

Wszystkie zabawy zostały wymyślone przez mnie :) 

Edited by Larry2k

• 2 weeks later...

Co do skinów, to na razie nie będziemy wprowadzać nowych, żeby nie obciążać dodatkowo serwera, który i tak już ledwo zipie. Możliwe, że niektóre z nich zostaną wprowadzone po następnym resecie, czyt. dodane na miejsce "starych".

Co do zabaw, to Mario Day i Assassin day brzmią całkiem sensownie. Zobaczymy co da się zrobić :)

Dzięki za propozycję.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.