Jump to content

Witam Bardzo Poważna Sprawa

^ Orange ^
 Share

Recommended Posts

Witam iż piszę ten post ponieważ gram na serwerze "Zombie Mod" ogólnie na dzień dzisiejszy, jestem tam Administratorem i obserwuję grę i graczy robię to co do mnie należy. Od jakiegoś czasu zauważyłem straszny nieład na serwerze ludzie się podzielili na grupki, chodzi mi o jedną grupę ludzi gdzie w tym jest aż dwoje Administratorów naszego "Zombie Moda" nie powiem lubię ten serwer, fajnie się na nim "grało" nie mogę teraz tego samego stwierdzić czy jest fajna gra i miła ponieważ, no od pewnego czasu nie da się grać na 'Zombie Modzie" przez pewne osoby które próbują nałożyć na serwer swoje "Zasady" "Reguły" często łamią regulamin , nadużywają mikrofonu , bluzgają , obrażają ludzi no sory jak słyszę takiego Pana "{}{}{}{}{}" czyli tzw Pana zmarszczonego któremu wszystko przeszkadza na serwerze, każdy gracz tak samo przeszkadza , każdemu na serwerze grozi, obraża, wyzywa, nie ma za grosz kultury w sobie , zachowuje się gorzej niż świnki w chlewie, a potem następny Pan "ToFFuS" go broni i kłóci się z Administracją że co my robimy że nie można banować za przeklinanie, obrażanie itp, próbuje na serwer włożyć własne "Zasady, Reguły" i pouczać każdego na serwerze tylko pod swoje zachcianki i widzimisię, ale najzabawniejsze jest w tym to że na serwerze siedzą aż Dwoje Administratorów czyli Pan "Kiufsafa" i Pan "Esssaa" i sobie nic z tym nie robią, nie zwracają uwagi na [email protected] co ludzie piszą ani nic, często to widzę ponieważ niestety ale muszę grać z nimi i na to patrzeć, jestem Administratorem tego serwera wiadomo nie jestem jakoś specjalnie za******y i nie wiem czy dobry ale staram się robić co w mojej mocy ponieważ Państwo "Kiufasa" i "Esssaa" przeważnie olewają [email protected] i wolą sobie grać i udawać że nikt nic nie piszę gdzie widzę na [email protected] tonę informacji i pytań do Administracji, o różne problemy i rozwiązania odnośnie serwera.

Teraz ogólnie odnośnie gry na serwerze to jest tragedia już w ogóle nie idzie pograć człowiekiem na serwerze a co dopiero pokampić w kampie, ponieważ Jest Pan "Kiufsafa" który ciągle musi robić misje i wraz, z swoimi kolegami Panem "Esssaa" "ToFFuS-em" "{}{}{}{}" utrudniają grę każdemu graczowi ponieważ oni są szlachtą na serwerze, są zajebiści i nie wiadomo jacy i każdy ma rzucane Paki na serwerze, nie daj Boże ktoś im Pakę rzuci to od razu zaczynają się automatyczne "Grozby" , obrazy "ty już nie pograsz na tym serwerze masz dożywotnie rzucanie Paki i nie pokampisz sobie będziesz ciągle "Zombiem"  każdy jest blokowany, do kampy wejść nigdzie, nie można bo cie nie wpuszczą bo kampi tylko owa "Szlachta" np: Pan "{}{}{}{}{}" już mnie ten człowiek irytuje i naprawdę odechciewa, się przez niego grac ponieważ każdemu podkreślę te słowa "GROZI PAKAMI" ponieważ notorycznie to słyszę, wyzywa, obraża, brak kultury osobistej, z każdym się kłóci, nadużywa mikrofonu, bluzga, i bardzo dużo różnych innych rzeczy jest po prostu "MASAKRA" a do tego Administracja "Esssaa" "Kiufsafa" nic sobie z tym nie robią tylko np: Pan "Kiufsafa" potrafi dać mutę "Milence" lub zbanować Wassupa, bo tylko te osoby widzi na serwerze naprawdę żenujące już to jest , ogólnie na serwerze już normalnie moda nawet nie da się kupić ponieważ Grupa osób wiadomo jakich ciągle w tym przeszkadza gra się opiera tylko i głównie na nich i na nikim innym. A dodam jeszcze i to jest tutaj bardzo ważne że nawet spokojnie na serwerze "Expa" kupić nie można bo jak już ktoś kupi to zaraz ludzie na serwerze tą osobę obrażają, że jest zerem nieudacznikiem itd czyli Pan "{}{}{}"  bardzo bym chciał żeby tego posta potraktował ktoś poważnie ponieważ no serwer się psuje przez takie osoby nie ma z tego żadnej frajdy ani miłych wspomnień ,  jeszcze dodam Pan Mr.Foxy kupił sobie expa za bodajże dużą sumę pieniędzy mnie to tam nie interesuje, każdy robi co chce z swoimi pieniędzmi ale niestety mamy takich ludzi na serwerze którzy to strasznie przeżywają czyli Pan "{}{}{}" itd dalej pisząc Pan "Mr.Foxy" złożył skargę na "Kiufasę" i automatycznie Pan "Kiufasa" groził mu że będzie miał paki przez cała swoją grę na serwerze i że sobie nie pokampi sam doświadczyłem tego na własne uszy i także jak kampiłem z Panem "Mr. Foxy" że rzucał pakę specjalnie, ludzie ogarnijcie się trochę to jest tylko kurwa gra a nie walka o złote gacie !!!! my chcemy pograć normalnie i spokojnie a nie przy ludziach którzy wnoszą na serwer tylko "ZAMĘT I NIEŁAD" jak na razie to wszystko co chciałem napisać bo mógłbym tak pisać i pisać i pisać ..... a i jeszcze chciałbym żeby w regulaminie pojawił się ban za rzucanie Paki 1 osobie bo przeważnie owi gracze których wymieniłem takie paki rzucają aby ich kolega mógł sobie sam pokampić.

Droga wyższa Administracjo bardzo bym chciał abyście ten o to problem rozwiązali i pomogli walczyć z takimi ludzmi na serwerze :/ niech ktoś się tym zainteresuje bo już nawet "Expa" sobie spokojnie kupić nie można :/ a co dopiero o graniu mowa :/

Widze, że wkońcu ktoś to napisał... jak dla mnie to właśnie co gracze psują grę, kiedyś było inaczej, spokuj, przyjaźń xD a teraz to grasz bo grasz... zróbcie coś z nimi... ci gracze nic potrafią psuć tylko grę, a administatorzy pewnie by nie zauważyli jakby latał sobie ziomek na sh..

Ty się rozpisałeś to napiszę coś od siebie, bo się trochę wypociłeś masz 21 lat a się mażesz jak dziecko, sami z Zosią gracie złośliwie ale do tego zaraz przejdziemy.
Otóż tak, pan "Kiusafa" i pan Esssaa, mutują {}{} gdy przesadza sam od essy dostałem ostrzeżenie gdy przeklnąłem bo bycie jak to mówisz "kolegom" mnie nie usparwiedliwia, Milenka ma chyba 13 lat i gada co chwilę przez mikrofon co irytuje graczy, jej temat zakończymy bo szkoda mi słów, irytuje tym, że pcha się do kamp wpuszczasz jesteś miły a ona lata Tobie na madnessie, rzuca paki, jak mówię temat zamknięty, szkoda słów.
Teraz temat tego, że wpuszczamy do kampy tylko kolegów tak jak już nie raz pisałem, lepiej wpuścić kolegę do którego ma się pewność, że potrafi dobrze stawiać LM'y i trochę postrzelasz, niż kogoś kto nie potrafi stawiać LM, i to jest normalne nie jest to żadne utrudnianie gry 2.17 Kampą zarządza ten kto jako pierwszy się do niej dostał, obowiązuje całkowity zakaz stawiania lm w kampie, do której nie zostałeś wpuszczony. To, że ktoś wpuszcza Kiufasę to jest jego sprawa, jeśli go ktoś nie wpuszcza to trudno.
To że ludzie się zgadzają brać mody, to jest wolna wola.
Teraz co do wykłócania się to wezmę to pogrubioną trzcionką, abyś to zrozumiał wreszcie razem z Twoją koleżanką Zosią W TARYFIKATORZE KAR NIE MA NIC O TYM, ŻE JEST BAN ZA KULTURĘ SŁOWA, PRZEZ CO BANA NIE POWINNO BYĆ OSTRZEŻENIA MOGĄ BYĆ, TERAZ BĘDĄ HEJTY, ALE WSZĘDZIE TAK JEST, NIE MÓW TAK ZA KUL;TURĘ WSZĘDZIE JEST BAN.
-TAK ZA KULTURĘ POWINIEN BYĆ BAN ale!  Powinno być to uwzględnione w taryfikatorze kar, dlaczego? Za to za co jest ban określa to regulamin odpowiednia sytuacja:
Palisz sobie papierosa przy śmietniku (załóżmy, że w konstutucji nie ma żadnego słowa związanego z wyrobami tytoniowymi), więc nie ma za to kary, podchodzi policja wkleja ci mandat bo zdanie policjantów jest takie że jeśli nic nie ma to mają prawo, przyjmujesz go czy nie? Oczywiście, że nie bo nie ma takiego zakazu. Dlatego kara za kulturę powinna być określona w taryfikatorze kar, bo kiedy jej nie ma to można dać nawet perma, bo jest ban za to ale na ile?!?!

Teraz tak, jeśli rzucanie pak to utrudnianie gry, to proszę usunąć paki ze sklepu bo nie chcę  utrudniać gry innym graczom. Teraz sytuacja taka, wygrażanie, że ktoś ma "paki".
Pan Mr. Foxy czy jakoś tak rzucił mi kilka pak pod rząd, wbijał mi na madnessie, nie mam prawa do niego powiedzieć "masz paki"? Skoro robi wszystko specjalnie aby mnie, podburzyć, prowokować. Sprawa lvla, nie chodzi o to, że kupił lvl, to jest gorszy. Ma pieniądze ok niech wydaje na co chce, ale jaki jest sens kupować lvl a wchodzi się na serwer i się pyta jak się stawia LM'y? Mówisz, że tylko nasza "ekipa" tak twierdzi? Dlaczego bronisz gracza wassupa który ciągle prowokuje ruskiego pisze bez przerwy teksty "jesteś słaby", "i co nie udało się  anti wziąć?" "hahahah i co pakę dostałeś" "masz dmg i myślisz, że kozak jesteś" "gdyby nie dmg i vip to nic byś nie robił", w tym momencie broniąc wassupa jesteś lekkim hipokrytom.
Co do [email protected] to nie wypowiem się bo admin powinien zwracać na to uwagę. 
Jeśli {}{}{}... ciągle się tak wyraża a ty przy tym jesteś to dlaczego się mażesz na forum  a nie zbanujesz go kiedy do cholery jesteś adminem i masz do tego jak najbardziej prawo.
I nie nie jeste, żadnym bogiem znam regulamin bardzo dobrze, gdybym go nie znał to mnie banuj, to takie trudne? Bo jeśli łamię regulamin a Ty  to widzisz to dlaczego nie banujesz tylko piszesz o tym na forum kiedy w grze jesteś adminem?
A i pozdrowienia dla Zosi, która rzucała bomby Kiufasie a był sam w kampie on rzucił jej i wielki problem miała.
I jeszcze raz powtórzę ktoś mi na złość robi rzuca 5pak, tylko po to aby zrobić mi na złość to będę mu rzucał paki bo po to one są. A i jeszcze bronisz Mr. FoXa który wczoraj mi rzucil pakę oddałem mu i zaczął się rzucać i wyzywać a adminom w grze np Tobie i Zosi podlizuje się, a gdy was nie ma to pokazuje na co go stać :)

Edited by ojdoss

Lol, jak wy płaczecie o ruskiego i kogoś tam jeszcze, "to gdybyśmy weszli na serwer to by na policję dzwonili. DING DING DING DING DING." - Matrix 2017

HAPPY NEW YEAR 2018 DING DING DING DING DING

Edited by GustaWSpartA
bardzo ważny edit

Hhaha Dobra nie wypowiadam się bo szkoda słów, szkoda że tylko ludzie z gry nie mają kont na forum  bo troche wpisów by było, Panie {}{}{} nawet na forum brak ci kultury i ogłady człowieku się zastanawiam ile ty masz lat, a po drugie Panie "Tofus" co ty mieszasz prawo realne z prawem w grze ??? Mam tylko nadzieję że ktoś w końcu zobaczy to co się dzieje na serwerze i trochę to ogarnie.

Pozdrawiam.

Edited by Ass

11 minut temu, {}{}{}{}{}{}{}{} napisał:

Haha   poprostu jesteśmy lepsi od tych cebuli  i tyle... sami na rzucacie paki to wiesz... wy tez na utrudniacie grę proste jak jebanie ;)

#ku**s kozła

Uwierz się się znajdą odpowiedni konkurenci dla was. I uwierz że to widzą. Więc się tak nie rozpędzaj bo nadejdzie w końcu ten czas na was że będziecie płakać. 

55 minut temu, ojdoss napisał:

Dlaczego bronisz gracza wassupa który ciągle prowokuje ruskiego pisze bez przerwy teksty "jesteś słaby", "i co nie udało się  anti wziąć?" "hahahah i co pakę dostałeś" "masz dmg i myślisz, że kozak jesteś" "gdyby nie dmg i vip to nic byś nie robił", w tym momencie broniąc wassupa jesteś lekkim hipokrytom.

Toffus napisze Ci po raz kolejny, bo widzę z myśleniem też masz problem jak Twój kumpel "Kiutsafa". Nie mam nic do kupowania expa, dmga, VIPA (sam go mam), ale jest wyjątek jak "Kiutsafa", który bardzo sie tym faktem podnieca jaki to on dobry nie jest.  Bo dzięki tym dodatkom "Kiutsafa" jest taki dobry i dzieki temu, że gra 24/7 i sie tym sczyci !

Prosze, daj mi ss-a jak cisnąłem np. "Oczkowi" ktory kupil 1mln expa? Albo komus innemu? Nie dasz, bo takich nie ma. I zakoncz w koncu ten temat. Z "Kiutsafa" wojna trwa długo i sie nie skonczy, ja nie odpuszczam :) A to, ze daje sie sprowokowac tak jak Tymian swego czasu (stali gracze wiedza o co chodzi) to już jego problem i jego niedojrzałość emocjonalna.

ASS brawo, w końcu ktoś z adminów przejrzał na oczy i napisał taki temat. Atmosfera już dawno jest zepsuta, a teraz to w ogole jest dramat. Jak gra duet "Kiutsafa" "Essa" przez pół dnia to mozesz zapomniec o modzie, a i cały serwer ma rzucane paki, a potem jeden wchodzi do drugiego na anti i tak sie toczy gra caly czas (delikatnie mowiac żenada). Nie widziałem nigdy , zeby "Kiutsafa" cała runde wbijał do kamp jako Zombie. Bez kitu, nie widziałem. Admin, który ma swiecic przykładem, nie pomaga nowym graczom, ktos go prosi o AP, 0 reakcji, albo pisze ze nie ma (wydał 400-500 AP na expa, którego i tak ma w cholere). Po co pomagac nowym. Niech wejdzie 15lvl na serwer, postawi LMa w kampie to sie nawet 15sek nie utrzyma, jak mu "Kiutsafa" jeszcze zacznie skakac i tym samym odstrasza nowych graczy. ŻENADA PANOWIE ŻENADA. Jestem za wprowadzeniem ankiety dla STAŁYCH GRACZY, o tym aby utrzymac admina "Kiutsafe" i "Esse" na serwerze!!!

• 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.